• nakoupil v obchodě zpátky k bylinám před 2 týdny

Zboží nedorazilo, stále čekám

• nakoupil v obchodě zpátky k bylinám před 3 týdny

• nakoupil v obchodě zpátky k bylinám před 1 měsícem

Objednal jsem 9.9. dodnes zboží nedorazilo,komunikovat příliš nechtějí,paní Brašová mi již týden tvrdí,že zboží odešle,co myslíte?

• nakoupil v obchodě zpátky k bylinám před 2 měsíci

Rychlá reakce, bezproblémové doručení

• Neseriozní prodejce

Nedoporučuji, zboží jsem zaplatil předem, ale ani po 4 týdnech není žádná odezva ani jinak nekomunikují.

• nakoupil v obchodě zpátky k bylinám před 3 měsíci

• Zaplaceno přwdem a nic nedodali bez omluvy
  • nakoupil v obchodě zpátky k bylinám před 4 měsíci

Nevím co se děje, vždy došlo v pořádku , osobně ty lidi znám. Slíbili , že zboží pošlou a doteď nic nedošlo. Nereagují na mail a už ani na telefony. Samotnou mě to mrzí. Zboží mám zaplacené.

• nakoupil v obchodě zpátky k bylinám před 3 měsíci

• jelikož provozujeme taky eshop, doporučuji nastavit v shopu lepší informovanost o stavu a pohybu zásilky do doby, než ji převezme kurýrní služba. My jsme na zásilku nespěchali, ale kdo čeká dodání do jednoho dvou dnů, pravděpodobně by objednávku zrušil, protože nepřišlo žádné info o době doručení a procesu vyřizování objednávky

• nakoupil v obchodě zpátky k bylinám před 3 měsíci

Platba prebehla kartou a do dnešného dňa nebol tovar dodaný a firma nereaguje ani na urgencie

• nakoupil v obchodě zpátky k bylinám před 4 měsíci

• po dvou týdnech čekání jsem psala mail s dotazem na svoji objednávku, nedočkala jsem se žádné odpovědi. Pak jsem několikrát telefonovala. Někdy marně, někdy zvedla telefon paní, moc se omlouvala a slíbila okamžité odeslání zboží. To bylo třikrát, zboží ale nikdy nedorazilo. Mezitím jsem opět psala několik emailů, bez výsledku.
    • Nakonec jsem napsala sms zprávu, že objednávku ruším a chci zpátky peníze, napsali mi, že mi je posílají.
    • Zase to nebyla pravda. Ještě nikdy jsem se nesetkala s takovým nezájmem obchodu a s takovým jednáním. Jediné plus je, že po všech těch upomínkách mi nakonec peníze vrátili.

Nákup zde rozhodně nedoporučuji!

• nakoupil v obchodě zpátky k bylinám před 4 měsíci

• Po třech týdnech od objednávky a zaplacení nic.Až po telefonické urgenci se cosi začalo dít.Příště zvolím jiný obchod a rozhodně ne že Severní Moravy.S e-shopy s okolí Ostravy mám neustále problémy už nikdy víc.
  • nakoupil v obchodě zpátky k bylinám před 5 měsíci

Měsíc po objednání a zaplacení, zboží stále nemám. Komunikace s obchodem žalostná. Neodepisuje na maily, telefony nebere. Po nesčetně zameškaných hovorů se obchod ozval, paní příjemná s omluvou a přislíbením vyřešení problému. Týden uběhl a nic se nestalo. Kolotoč zmeškaných hovorů proběhl znovu, opět mi bylo přislíbeno okamžité poslání zboží a opět se nic nestalo. Zboží zaplaceno 4.6., k 9.7. pořád zboží nemám a nevím kde se balík nachází.

• nakoupil v obchodě zpátky k bylinám před 4 měsíci

Bohužel, zatím do dnešního dne žádná odezva ani přez další mejl

• nakoupil v obchodě zpátky k bylinám před 4 měsíci

Mám s touto firmou dobré zkušenosti, nakupuji zde pravidelně. Vřele doporučuji.

• nakoupil v obchodě zpátky k bylinám před 6 měsíci

Rychlé vyřízení,spokojenost

• nakoupil v obchodě zpátky k bylinám před 7 měsíci

• profesionalove
  • nakoupil v obchodě zpátky k bylinám před 8 měsíci

• nevýhoda je,že už 10 dnů čekám a NIC

Reakce obchodu zpátky k bylinám

Dobrý den, za prodlení se omlouváme, škoda, že jste před napsáním recenze nekontaktovala nás, v době kdy jste hodnotila byla Vaše zásilka již 3 dny u přepravce.

• nakoupil v obchodě zpátky k bylinám před 8 měsíci

objednávka vyřízena rychle a v pořádku, skvělé ceny, doporučuji

• nakoupil v obchodě zpátky k bylinám před 9 měsíci

• RYCHLOST
  • nakoupil v obchodě zpátky k bylinám před 9 měsíci

• rychlí, spolehliví, vše v pořádku