Rychlé doručení

Objednávka v pořádku a rychle dorazila, jsem spokojená.

• kvalitní zboží
    • občas nestíhají

sliby, sliby a balík pořád nikde!!!
    A už je to měsíc...

Pred 12 dny hsem zaslala objednavku. Nic neprislo nikdo me nekontaktoval na telefon z webu se nelze dovolat. Opravdu spatne!

• kvalitni zbozi
    • pestrý sortiment
    • odborné poradenství
    • vše co potřebuju na jednom místě

Zbozi nebylo ani po cca 20 dnech predano obchodem dopravci. Neprisla ani zadna informace o tom, ze by pr. nejaka cast objednavky nebyla skladem a cekalo se na ni.

objednávku jsem učinila přžed 10 dny. nebylo mi sděleno ani přibližně dodání, psala jsem do obchodu , aby mi sdělili, kdy asi zboží dorazí a bohužel, žádná reakce. Považuji to za ne příliš solidní jednání se zájmem o klienta.

nekomunikují na telefon-vypinají!!! fialový hnus!!!

Zboží nedorazilo, stále čekám

Objednal jsem 9.9. dodnes zboží nedorazilo,komunikovat příliš nechtějí,paní Brašová mi již týden tvrdí,že zboží odešle,co myslíte?

Rychlá reakce, bezproblémové doručení

• Neseriozní prodejce

Nedoporučuji, zboží jsem zaplatil předem, ale ani po 4 týdnech není žádná odezva ani jinak nekomunikují.

• Zaplaceno přwdem a nic nedodali bez omluvy

Nevím co se děje, vždy došlo v pořádku , osobně ty lidi znám. Slíbili , že zboží pošlou a doteď nic nedošlo. Nereagují na mail a už ani na telefony. Samotnou mě to mrzí. Zboží mám zaplacené.

• jelikož provozujeme taky eshop, doporučuji nastavit v shopu lepší informovanost o stavu a pohybu zásilky do doby, než ji převezme kurýrní služba. My jsme na zásilku nespěchali, ale kdo čeká dodání do jednoho dvou dnů, pravděpodobně by objednávku zrušil, protože nepřišlo žádné info o době doručení a procesu vyřizování objednávky

Platba prebehla kartou a do dnešného dňa nebol tovar dodaný a firma nereaguje ani na urgencie

• po dvou týdnech čekání jsem psala mail s dotazem na svoji objednávku, nedočkala jsem se žádné odpovědi. Pak jsem několikrát telefonovala. Někdy marně, někdy zvedla telefon paní, moc se omlouvala a slíbila okamžité odeslání zboží. To bylo třikrát, zboží ale nikdy nedorazilo. Mezitím jsem opět psala několik emailů, bez výsledku.
    • Nakonec jsem napsala sms zprávu, že objednávku ruším a chci zpátky peníze, napsali mi, že mi je posílají.
    • Zase to nebyla pravda. Ještě nikdy jsem se nesetkala s takovým nezájmem obchodu a s takovým jednáním. Jediné plus je, že po všech těch upomínkách mi nakonec peníze vrátili.

Nákup zde rozhodně nedoporučuji!

• Po třech týdnech od objednávky a zaplacení nic.Až po telefonické urgenci se cosi začalo dít.Příště zvolím jiný obchod a rozhodně ne že Severní Moravy.S e-shopy s okolí Ostravy mám neustále problémy už nikdy víc.