• Mají NĚKTERÉ sady nářadí, které je jinde vyprodané
    • Zasílají zboží JEN na základě platby PŘEDEM. S tímto způsobem prodeje mám povětšinou špatné zkušenosti.
    • Velmi neprofesionální balení drahého nářadí pro přepravu. Roztrhaná XYkrát lepící páskou omotaná beztvará ktabice, vevnitř nedostatečně vyplněná, krabice i výplně špinavé, potrhané jako ze smetiště...

Nedoporučuji

Reakce obchodu zlinprofi.cz

děkujeme Vám za vaše hodnocení. Nicméně bychom Vše rádi uvedli na pravou míru. Platba je u nás v e-shopu možná buď na dobírku a nebo také dopředu na bankovní účet. Vy jste si vybral platbu předem na účet. Lepicí pásku pro balení balíků nevyužíváme a kvůli bezpečnosti se každý balík balí do strečové fólie. O beztvarou krabici se také nemohlo jednat, vzhledem k požadavkům přepravní společnosti.

Nevíme zda Vaše hodnocení je opravdu myšleno pro naši společnost.

Tým Zlinprofi

• Žádná
    • Špatné informace o stavu skladu

Zboží dáte do košíku, objednáte, zaplatíte a potom se dozvíte, že to zboží vlastně ani nemají. Prý ho již prodali na kamenné prodejně a sklad se neaktualizuje on line. Peníze vráceny bez problémů. Úplná ztráta času a zbytečné starosti.

Reakce obchodu zlinprofi.cz

děkujeme vám za vaše hodnocení. Velice nás mrzí, že Vámi objednané nebylo již v době objednávky skladem, díky vyprodání na prodejně ve stejný čas. Sklad na e-shopu aktualizuje systém několikrát denně, zde se bohužel vlivem náhody ještě nepropsalo vyprodání do systému.

Ještě jednou děkujeme za hodnocení a omlouváme se za vzniklé komplikace. Jsme rádi, že Vám kolegové vrátili peníze ihned po zjištění této chyby.

Tým Zlinprofi

Zbozi nefunkcni , mechanismus vystriku ochranne smesi nefunkcni a jeste stale tekouci .

Reakce obchodu zlinprofi.cz

velmi nás mrzí tato skutečnost. Bohužel jsme od Vás nedostali žádnou zprávu ohledně reklamace, tudíž jsme nemohli komplikaci vyřešit zasláním nového zboží. Je potřeba se také podívat zda nemáte na postřikovači polohu STOP a tudíž stříkat nemůžete. Samozřejmě se mohl problém vyskytnout při dopravě i přesto, že zboží tohoto typu balíme velmi pečlivě.

Omlouváme se za komplikace.

• matoucí popis zboží,
    • cena u 5 kg balení pro 1kg bez upozornění
    • foto 40kg balení

Reakce obchodu zlinprofi.cz

mrzí nás problémy, které vznikly při objednávce. V popisu zboží bylo uvedeno, že cena za zboží je uvedena za 1 kg. Nicméně min. objednané množství je 5 kg což bylo uvedeno také.

Děkujeme vaši recenzi, díky které můžeme zlepšovat naše služby.

Team Zlinprofi

V každém ze zaslaných balíčků ch byly 2 ks rouska, místo 2 x 50 ks jich bylo po ze 2 x 48 ks. Asi nikoho nenapadlo, ze si je zákazník bude přepočítávat, ze ?

Reakce obchodu zlinprofi.cz

zboží jste u nás objednala, ale došlo k nedorozumění ohledně ceny za ks a krabici. Objednávka se tedy stornovala. Zboží jsme Vám nedodali a tudíž nechápeme Vaši recenzi na zboží které jste neobdržela.

Zlinprofi s. r. o.

• Produkt neměli

Reakce obchodu zlinprofi.cz

jednalo se o zboží, kde byla uvedena dostupnost na dotaz v obchodě. Kolegyně Vás poté informovala, že dané zboží je dlouhodobě vyprodané přímo u výrobce. Mrzí nás, že jste s našim eshopem nebyl spokojen, ale z naší strany nedošlo k žádnému pochybení.

Team Zlinprofi s. r. o.

• nabízejí zboží, které nemají skladem

Reakce obchodu zlinprofi.cz

obdrželi jsme od Vás objednávku na brusivo a brusnou sadu. Brusivo skladem bylo, ale u brusné sady bylo dodání do 10ti dnů. Zboží jsme Vám doručili včas a dodávka byla kompletní, tak jak jste si přál.
    V žádném případě nemáme v zájmu, naše zákazníky klamat.

Team Zlinprofi s. r. o.

Nenabízet zboží skladem,když již není,nebo alespoň rychlé upozornění.

Reakce obchodu zlinprofi.cz

obdrželi jsme od Vás objednávku na respirátory po kterých byla enormní poptávka. Vzhledem k této skutečnosti jsme objednávky vyřizovali podle data příjmu objednávky. Respirátory byly během několika hodin vyprodány tudíž nebylo možné respirátory všem zákazníkům zaslat.

Děkujeme Vám i přesto za recenzi, která bude nadále zlepšovat naše služby.

• Nevím o ničem.
    • Asi nemají zájem o kšeft.

Měl jsem zájem zakoupit v tomto e-shopu 2ks ocelový utahovák knecht. Provedl jsem objednávku. Druhý den se mi telefonicky ozvala paní a říkala,že to není možné poslat. Přitom to v e-shopu nabízejí.

Reakce obchodu zlinprofi.cz

Vámi objednané zboží (ocelový utahovák Knecht) disponuje nadrozměrnými parametry, pro zaslání běžnou přepravní službou za klasickou sazbu. Zboží s nadrozměrnými parametry se zasílá jiným způsobem a cena se vypočítává na základě vzdálenosti a daných parametrů zboží. Kolegyně Vás jen chtěla upozornit o této skutečnosti.

I přesto děkujeme za Vaši recenzi, díky které se mohou naše služby nadále zlepšovat.

Zlinprofi s. r. o.

nabízejí zboží které nemůžou dodat

Nemile mě překvapilo, že dodané lepido mělo pouze 4 dny do expirace(= použitelnost), za plnou cenu a bez předchozího upozornění. Po mém dotazu mi bylo sděleno,o že se jedná o minimální trvanlivost a že vydrží déle, toto jednání považuji za neseriózní, jelikož si toto nemohu před doručením zkontrolovat.

• Nekvalitní výrobek :(

• Žádné
    • Uvádí do oběhu zboží, které není schopen dodat.

Zcela neprofesionální přístup. Pokus o obchod,avšak zcela v rozporu s etikou prodeje.

Reakce obchodu zlinprofi.cz

Zboží na našem e-shopu se stahuje každý den z aktuálního skladu dodavatele, proto není v našich možnostech položku zboží vymazat, pokud ji uvádí dodavatel. Naše firma s každým zákazníkem komunikuje a s určitostí nemá v úmyslu uvádět zákazníky v omyl!

• komunikace, nedodržení objednávky