Byl jsem velmi mile překvapen ochotou, vstřícností, přístupem paní, se kterou jsem obchod dojednával. Promptně vyřešila i otázku kompaktibility aku konzultací s technikem firmy FLEX. Z mého pohledu - obchod, jaký si člověk může přát... Lidský, přesto plně profi přístup... Bohužel má tento systém jen pět hvězdiček na hodnocení, je mi blbý další hvězdičky malovat na display fixem...

• Příjemná obsluha s úsměvem.

Spolehlivě a rychle.

• Dobré ceny
    • Velmi ochotný a vstřícný personál na provozovně v Uherském Brodě
    • Zajímavý sortiment
    • Nemožnost přímé platby prostřednictvím platební brány, nebo QR kódu.

Obchod dopručuji, protože jsem v něm našel co jsem hledal za příznivou cenu, a i přes moji zbrklost se zaplacením převodem, bylo vše díky ochotnému personálu vyřízeno obratem k mojí velké spokojenosti. A s rozšířením možnosti platby se údajně pokusí něco udělat. Děkuji a opravdu doporučuji.

• ok

Rychlé dodání zboží, dobré ceny. Doporučuji.

Dobrý obchod

Rychlost

• Mají NĚKTERÉ sady nářadí, které je jinde vyprodané
    • Zasílají zboží JEN na základě platby PŘEDEM. S tímto způsobem prodeje mám povětšinou špatné zkušenosti.
    • Velmi neprofesionální balení drahého nářadí pro přepravu. Roztrhaná XYkrát lepící páskou omotaná beztvará ktabice, vevnitř nedostatečně vyplněná, krabice i výplně špinavé, potrhané jako ze smetiště...

Nedoporučuji

Reakce obchodu zlinprofi.cz

děkujeme Vám za vaše hodnocení. Nicméně bychom Vše rádi uvedli na pravou míru. Platba je u nás v e-shopu možná buď na dobírku a nebo také dopředu na bankovní účet. Vy jste si vybral platbu předem na účet. Lepicí pásku pro balení balíků nevyužíváme a kvůli bezpečnosti se každý balík balí do strečové fólie. O beztvarou krabici se také nemohlo jednat, vzhledem k požadavkům přepravní společnosti.

Nevíme zda Vaše hodnocení je opravdu myšleno pro naši společnost.

Tým Zlinprofi

• Objednávka byla velmi rychle vyřízena

• Žádná
    • Špatné informace o stavu skladu

Zboží dáte do košíku, objednáte, zaplatíte a potom se dozvíte, že to zboží vlastně ani nemají. Prý ho již prodali na kamenné prodejně a sklad se neaktualizuje on line. Peníze vráceny bez problémů. Úplná ztráta času a zbytečné starosti.

Reakce obchodu zlinprofi.cz

děkujeme vám za vaše hodnocení. Velice nás mrzí, že Vámi objednané nebylo již v době objednávky skladem, díky vyprodání na prodejně ve stejný čas. Sklad na e-shopu aktualizuje systém několikrát denně, zde se bohužel vlivem náhody ještě nepropsalo vyprodání do systému.

Ještě jednou děkujeme za hodnocení a omlouváme se za vzniklé komplikace. Jsme rádi, že Vám kolegové vrátili peníze ihned po zjištění této chyby.

Tým Zlinprofi

• Komunikace a rychlost

• Velký výběr, skvělé ceny, rychlé dodání

• Rychlé dodání kvalitně zabaleného produktu do pobočky zásilkovny, kde jsem ji vyzvedl v první možnou chvíli.

• rychlost dodání, v jedne den zaplaceno a ten samý den do přepravy

• extrémně rychlé nachystání zboží
    • příjemná a erudovaná obsluha

Bezproblémový nákup, rychlé vyřízení. Zásilka přišla perfektně zabalená, obchod vřele doporučuji

• rychlé vyřízení

Reakce obchodu zlinprofi.cz

mnohokrát Vám děkujeme za Vaši recenzi, jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojen a budeme se těšit na další spolupráci.

Team Zlinprofi s. r. o

dobrá cena