Zcela spokojen

Skvělý obchod, domluva na jednicku,doporučuji

• Dobrá cena
    • Nevim o ničem

Vřele doporučuji

ochotný a přívětivý pracovník v e-shopu. OBjednávku přijali, ochotně změnil - upravil platební podmínku. Čekám na dodávku.

• velice vstřícné jednání

• rychlé jednání
    • zboží perfektně zabalené

Vše super

• super komunikacia

Velmi ochotny ludia, som spokojny. Takto si predstavujem obchod.

Perfektní komunikace s operátorem. Co se dohodlo po telefonu to také platilo. Příjemný a ochotný dopravce.

Reakce obchodu Zelené údolí

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi! Jsme rádi, že jste s našimi službami spokojení, těšíme se na další nákup. Hezký den! Vaše Zelené údolí.cz, operátor Radek.

Dobrá komunikace, včasné dodání.

Reakce obchodu Zelené údolí

Dobrý den pane Jendo, děkujeme za Vaši recenzi! Za Vaše doporučení jsme moc rádi. Brzy naviděnou. Hezký den! Vaše Zelené údolí.cz.

• Objednal jsem jeden den ráno, zboží bylo doručeno druhý den dopoledne. Super!

Doporučuji!

Reakce obchodu Zelené údolí

Dobrý den, pane Jardo, děkujeme za Vaši recenzi! Jsme rádi, že se to takto povedlo, protože faktorů pro rychlé a bezproblémové dodání, které někdy nejsme sami ovlivnit je více :). Věřím, že to s námi zase zkusíte. Hezký den! Vaše Zelené údolí.cz, Radek.

rychlá komunikace

Reakce obchodu Zelené údolí

Dobrý den, pane Zbyňku, děkujeme za Vaši recenzi! Jsme rádi, že jste s naším produktem spokojení, přece jen naše fóliovníkové fólie na míru vyrábíme již řádku let.. Hezký den! Vaše Zelené údolí.cz, Radek.

Super

Reakce obchodu Zelené údolí

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi! Doufáme, že naše betonová udírna vám obstará mnoho gurmánských zážitků :). Jsme rádi, že jste s naším produktem spokojení, těšíme se na další nákup. Hezký den! Vaše Zelené údolí.cz, Radek K..

• Doprava Česká Pošta

Reakce obchodu Zelené údolí

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi! Pravdou je, že česká pošta má občas slabé chvilky, ale lepší se to... (viz. předchozí recenze). Věřím, že rostlinky od nás porostou a budou vám dělat trvale radost. Pěkný den! Vaše Zelené údolí.cz, Václav.

• Dobrá komunikace, rychlá dodávka

Reakce obchodu Zelené údolí

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi! Jsme rádi, že jste s našimi službami spokojení a doufám, že i s Pařeništěm, které jste si objednala. Těšíme se na další nákup. Hezký den! Vaše Zelené údolí.cz, operátor Radek.

• 0

• Maximální vstřícnost

prodejce velmi ochotný, při domluvě o termínu dodávky se snažil maximálně vyhovět

Reakce obchodu Zelené údolí

Dobrý den, pane Pavle. Zajistit takto akutní dodání skleníku, jak jste potřeboval, nebylo snadné. Proto jsme rádi, že jste spokojeni a Vaší paní jste zajisté udělal radost. Těšíme se na další nákup. Pohodový den! Vaše Zelené údolí.cz, recepce Radek.

zkušenosti s obchodem mám velmi dobré, využila jsem jej 2 x, ušití foliáku na dané míry, vždy jsem se setkala s velice slušným a ochotným jednáním.Folie na konstrukci dobře padla, mooooc děkuji , Buknová

Reakce obchodu Zelené údolí

Dobrý den, paní Antonie, děkujeme za Vaši recenzi! I já musím vyzdvihnout, jak jste si snadno poradila se zasláním podkladů k výrobě nové fólie. Hezký den! Vaše Zelené údolí.cz, operátor Radek.

• Mají rosnatky (a další masožravky) vhodné na venkovní rašeliniště
    • Popis pěstování u jednotlivých druhů/rodů

Objednala jsem drosera spathulata, drosera binata a drosera filiformis. Spathulata a binata byly vzrostlé rostlinky, trochu pomačkané z cesty (bohužel jsem se pro balíček dostala až v pondělí - přišel v pátek), ale byly dobře zabalené, takže většina přežila bez potíží.
    Filiformiska byl a ve formě přezimovacího pupenu, s upozornění že začne růst začátkem dubna - na poště se asi zahřála dost, takže už po týdnu měla dva lístečky a teď jich má už 5. Je to nádherná rostlinka a zvažuji objednání dalších.

• Zajímavý výběr
    • Rady ohledně pěstování na eshopu
    • Upozornění v objednávce na stratifikaci semen u druhů, kde je to třeba.

Dodání bylo rychlé.
    U semen, kde je třeba provést stratifikaci, na to bylo upozornění.

Reakce obchodu Zelené údolí

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi! Popisy se stratifikací jsme začali doplňovat až na základě těchto recenzí. Proto je velice vhodné nám je psát. Ne všichni pěstitelé jsou totiž profesionálové, což je pochopitelné. Hezký den! Vaše Zelené údolí.cz, Václav.