• Rychlost, vstřícnost

• Zboží mi bylo doručeno ihned po objednání, hezky zabalené, perfektní komunikace se zaměstnancem obchodu i s dopravcem. Jsem velmi spokojen, všem doporučuji.
    • O žádné nevýhodě nevím.

• Super obchod, bleskové vyřízení objednávky, rostlinky skvěle zabaleny.
    • Není vinou obchodu, že pošta se neráčila oznámit uložení zásilky na pobočce. Až oznámením obchodu Zelené údolí formou SMS, že nemám rostlinky trápit v krabici, jsem na občanský průkaz rostlinky vyzvednul. Ani pošta nevěděla, že tam balíček leží. Opravdu nehoráznost. Obchodu jsem tímto zavázán a děkuji za pobídku k vyzvednutí. Vřele doporučuji a děkuji za ochotu.

Dobrý den, Vladimíre,

i my bychom Vám tímto rádi poděkovali za váš přístup k živé objednávce ... .

• komunikace
    • pečlivost
    • vstřícnost

Po objednávce jsem kromě mailu obdržel telefonát, kde se mnou vše ještě jednou prošli a dovysvětlili to, na co jsem se chtěl zeptat. Takhle by to mělo (alespoň u takhle větší a dražší zásilky) vypadat. Paráda.

Reakce obchodu Zelené údolí

jsme rádi, že jste s dodáním a vším co je nutné k tomu zařídit byl spokojen. Protože nás to baví, hned to nejspíš proto vše lépe dopadá :).

Děkujeme,

• Rychlá výroba
    • 100% kvalita

Naprostá spokojenost přátelé

• dobre baleni zasilky
    • je to pestirna - jak u psu. objednaval jsem 4 druhy kytek vzdy po 2ks; takovy jedna sada celkem OK, druha=chcipacci, u jednoho druhu jsem musel vzit lupu jestli jsou tam fakt dve kytky
    • pouzivaji jen Ceskou Postu - neprekvapili=prijeli bez oznameni predem, neberou karty, dorucovatelka byla mimoradne protivna

Reakce obchodu Zelené údolí

Vaše zkušenost nás velice mrzí. Na "pěstírny psů" máme stejný názor... . Naší snahou je, aby kondice odesílaných rostlin byla 100%. Neboť zde chceme existovat další roky, jako doposavad. A pokud by to byly chcípáčci, dopadli bychom časem také tak :(.
    Budeme rádi, dáte-li nám 2. šanci (tak jako jsme Vám to nabídli ihned po zveřejnění recenze do emailu ;).

Děkujeme.

Zelené údolí.cz

Zkušenosti velmi dobré, ochota, vstřícnost a dobré rady k využívání produktu

Reakce obchodu Zelené údolí

dobré rady jsme mohli dát proto, že stejný krb mám také :). A to už 6 let a počítám, že minimálně stejnou dobu ještě mít budu.

Děkujeme.
    Zelené údolí.cz

• rychlé vyřízení objednávky, vstřícné jednání

• Rychlost reakce,
    • prijemne a odborne jednani

• Dodávka byla provedena velice rychle a doručena v dohodnutém termínu.
    • Při všech dotazech mi bylo vše srozumitelně a přesně vysvětleno.
    • Váš pracovník byl velice příjemný a komunikativní.

Dobrý den, pane Ladislave,

děkuji za Vaše hodnocení mých služeb. Jelikož tyto mě baví, asi proto jsou zákaznici spokojenější, čehož si velice vážím.

Děkuji.

R.K. - Zelené údolí.cz

Zcela spokojen

Skvělý obchod, domluva na jednicku,doporučuji

• Dobrá cena
    • Nevim o ničem

Vřele doporučuji

ochotný a přívětivý pracovník v e-shopu. OBjednávku přijali, ochotně změnil - upravil platební podmínku. Čekám na dodávku.

• velice vstřícné jednání

• rychlé jednání
    • zboží perfektně zabalené

Vše super

• super komunikacia

Velmi ochotny ludia, som spokojny. Takto si predstavujem obchod.

Perfektní komunikace s operátorem. Co se dohodlo po telefonu to také platilo. Příjemný a ochotný dopravce.

Reakce obchodu Zelené údolí

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi! Jsme rádi, že jste s našimi službami spokojení, těšíme se na další nákup. Hezký den! Vaše Zelené údolí.cz, operátor Radek.

Dobrá komunikace, včasné dodání.

Reakce obchodu Zelené údolí

Dobrý den pane Jendo, děkujeme za Vaši recenzi! Za Vaše doporučení jsme moc rádi. Brzy naviděnou. Hezký den! Vaše Zelené údolí.cz.