• Zboží dorazilo v pořádku.
    • Dobrá komunikace.
    • Asi není vlastní sklad, delší doba čekání na doručení.

Zboží je pěkné, přesně podle fotek a dorazilo v pořádku.
    Doručení bylo bez problémů.

Reakce obchodu zelenazirafa.cz

Děkujeme za hodnocení. Těšíme se na další případnou spolupráci.

• Perfektní a velmi solidní komunikace ze strany majitele. Takové milé a ochotné jednání se v dnešní době málokde a málokdy vidí.
    • Pan majitel má perfektní přehled o zboží a ví, co prodává. Pokud se tedy zeptáte na konkrétní věc a radu, pohotově a vyčerpávajícím způsoben vám odpoví, poradí a rozhodně vám nedá najevo, že ho obtěžujete. V případě, že nevezme telefon, zavolá vám zpět (do této doby jsem ještě nezažila).
    • Velice rychlé dodání zboží - kočárku (za 6 dnů od objednání jsme ho měli doma).
    • V případě řešení reklamace (dětské vajíčko z trojkombinace - chyba nebyla na straně e-shopu, jednalo se o vadu z výroby) nebyly absolutně žádné problémy. Pan majitel byl velice vstřícný a jednání z jeho strany bylo, jako kdybych si něco objednávala a ne reklamovala. Reklamaci řešil bezodkladně a ke spokojenosti zákazníka.
    • V případě negativních komentářů na e-shop a jednání ze strany majitele (po osobních zkušenostech), spatřuji chybu spíše na straně zákazníka.
    • Za sebe mohu e-shop www.zelenazirafa.cz jedině doporučit :-)
    • Nemám vůbec nic, co bych vytkla. Kéž by takovýmto způsobem fungovali i jiní obchodníci.

Reakce obchodu zelenazirafa.cz

velice děkujeme za hodnocení.
    Budeme se těšit na další případnou spolupráci.

Objednávka ze dne 25.12.2021 zatím nevyrizena. Navíc ani nevím zda je zboží skladem nebo jestli budu čekat déle na dodání. Uvítala bych aspoň nějakou zprávu.

Reakce obchodu zelenazirafa.cz

Dobrý den, vaše objednávka bude odeslána až 14.1.2022 kvůli firemní dovolené. Viz. upozornění, které jsme měli na eshopu v době dovolené:
    Všechny objednávky, které jsou vytvořené od 15.12.2021 do 2.1.2022, budou zpracovány kvůli firemní dovolené až od 3.1.2022.

• Rychlé dodání, všechno v pořádku, stromeček moc pěkný - už je i nazdobený :)

• Rychlé odeslání
    • Cenově dostupné

• Komunikace z prodejcem
    • Žádná není

Tento web doporučuji perfektní jednaní perfektní dodaní , objednal kočárek 2021 a bylo doručeno do 3 dnu od objednaní.
    Jsem nadměrně spokojený. a doporučuji všem.

• Velký výběr zboží
    • Jediný obchod kde jsem našla to co jsem hledala
    • Skvělé ceny

Reakce obchodu zelenazirafa.cz

Děkujeme za hodnocení, těšíme se na další spolupráci.

Zboží jsem zaplatila a už je to víc jak týden a nic nepřišlo a obchod nekomunikuje.... Jsem docela zklamaná

Reakce obchodu zelenazirafa.cz

objednávku budeme odesílat 26.11.2021. Odeslání u Vánočních stromečku je do 8 dnů od přijetí platby. Za menší zdržení (+ 1 den) se velice omlouváme.

• Zbozi doruceno v poradku
    • Objednany stromecek je opravdu prenadherny
    • Trosku delsi odesilaci doba (8 dni), ale vzhledem k obdobi nic neobvykleho

• Po týdnu nic nepřišlo nikdo nedal vědět

Reakce obchodu zelenazirafa.cz

velice se omlouváme za zdržení. Odeslání je naplánováno na 19.11.2021, tak jam jsme vám před malou chvílí informoval smskou.

S pozdravem tým Zelenazirafa.cz

• Objednávku vyřídili k naprosté spokojenosti

Reakce obchodu zelenazirafa.cz

děkujeme za hezké hodnocení a budeme se těšit na další spolupráci.

Petr
    zelenazirafa.cz

• Spolehlivost

Reakce obchodu zelenazirafa.cz

děkujeme za hezké hodnocení a budeme se těšit na další spolupráci.

Petr
    zelenazirafa.cz

• celkem levné zboží
    • Dobrá kvalita zboží
    • velký výběr
    • Možnost dokoupení součástek (na kočár)
    • trvá dlouho než zboží dorazí
    • manualy u zboží jsou nepřehledné

S obchodem jsem spokojena ale za nevyhody které jsem shledla musím ubrat 1 a pul hvězdy již po druhe jsme objednali zboží a trvá to 14dní ne-li dýl

Reakce obchodu zelenazirafa.cz

děkujeme za hodnocení. Těšíme se na další spolupráci.

tým zelenazirafa.cz

• Velice mě překvapilo milé jednání. Byla jsem i telefonicky kontaktovaná na základě barvy objednaného produktu. Díky tomu mám místo černého vajíčka modré. A to mi udělalo velkou radost.

Spokojenost!

Reakce obchodu zelenazirafa.cz

děkujeme za hodnocení. Těšíme se na další spolupráci.

tým zelenazirafa.cz

• dlouhá doba dodání

Reakce obchodu zelenazirafa.cz

informace o době dodaní je vždy uvedena u každého produktu. Ve vašem případě je to max. 14 dnů. Zákazník má tedy informaci o této dodací době ještě před objednáním.

• Informují o stavu objednávky při každé změně.

Objednala jsem kočárek, který měl byt k doruceni do 14 dnů. Obchod mi sdělil, ze se dodani prodlouží o týden. Když už měl být kočár odeslán, mi bylo sděleno, že vybranou barvu nemaji a mam si vybrat jinou, s tim že bude doručen v původní lhůtě, ve finále po uplynuti 3 týdnů mi bylo sděleno, ze ho pošlou ještě az za další týden, ale to už jsem nemohla čekat. Takže lhůta doručení 14 dnů je jenom pohádka, objednavejte s velkým predstihem.

Reakce obchodu zelenazirafa.cz

ještě jednou se velice omlouváme, ale měli jsme chybné informace od výrobce o dostupnosti vámi objednané barvy kočárku. O problému s nedostupností jsme vám v emailu informovali.

spokojenost, profesionalni servis, rychle dodani, bezvadne.

Veliká spokojenost. Rychle dodání. Kvalita super. Doporučuji

• komunikace bez chybičky