• rychlé jednání

• Klamava reklama
    • Stromek na fotce neodpovídá realite

Koupila jsem bohuzel umělý 3d vánoční stromeček. Na fotce krásný, hustý stromek. Prý k nerozeznání od pravého. Na povrchu měly být 3d větvičky a u kmenu 2d na zahuštění(husty stromek to Teda opravdu není) Po rozbalení - koště. Za 3 000 tisice(jen 130cm) jsem opravdu myslela že to bude pěkné , když už musíme mít umělý. Teď toho hořce lituji. Nejraději bych reklamovala ale než mi vrátí peníze (jestli vůbec) tak je po vánocích. Tady už nic nebrat!!!!!!!!!!!!!!

Reakce obchodu zelenazirafa.cz

Dobrý den, omlouváme se za způsobené nepříjemnosti, ale stromečku jsme prodali stovky a žádný ze zákazníků se nezmínil, že by neodpovídali skutečnosti. Sami máme jeden stromeček vystavený v kanceláři. Je však možné, že vám nedopatřením dorazil jiný chybný stromeček z jiné objednávky. Pokud tomu tak je prosím ozvěte se nám na email [email protected].
    Pokud by šlo o vrácení zboží, je možné jej vrátit do 14ti dnů od převzetí zásilky, kdy objednáme odvoz přímo od zákazníka a hradíme poštovné. Peníze pak vracíme ihned jakmile nám zboží dorazí zpět a kolegové jej zkontrolují.

Nemohu nic hodnotit, zboží objednané 29.11. zatím nedorazilo a na zákaznické lince telefon nezvedají

Reakce obchodu zelenazirafa.cz

Dobrý den, pokud má naše zákaznická podpora náhodou nepřijatý hovor, vždy pak během chvilky voláme zpět. Vaši objednávku budeme odesílat 9.12.2022 jak už jsme vám sdělili po telefonu.

• Rychlé odeslání
    • Hezké zboží objednávala jsem strom vánoční a cena kvalita super
    • Malý výběr přepravců

Rychlá komunikace a odeslání,byla jsem spokojena.

děkujeme za hodnocení. Budeme se těšit na další případnou spolupráci.

• Zboží dorazilo v termínu. Bezproblémová komunikace s obchodem.

děkujeme za hodnocení. Budeme se těšit na další případnou spolupráci.

Zboží nedorazilo a obchod nekomunikuje

Reakce obchodu zelenazirafa.cz

Dobrý den, právě jsme vám odeslali odpověď na vás email ze včerejšího dne. Velice se omlouváme za zdržení. Objednávku vám budeme odesílat 2.12.2022.

• Nemůžu nic hodnotit když houpačka zatím nepřišla

Reakce obchodu zelenazirafa.cz

odeslání u produktu ve vaší objednávce je max. do 14. dnů. Objednávku budeme dnes 18.11.2022 odesílat.

• Skvělá komunikace

Reakce obchodu zelenazirafa.cz

děkujeme za hodnocení. Budeme se těšit na další případnou spolupráci. Vaši objednávku budeme dnes 4.11.2022 odesílat.

Jsem velmi z

děkujeme za hodnocení. Budeme se těšit na další případnou spolupráci.

Všechno v pořádku, mohu jen doporučit.

děkujeme za hodnocení. Budeme se těšit na další případnou spolupráci.

Byl to náš první nákup a jsme velice spokojeni. Už máme vyhlídnutou i postýlku.

děkujeme za hodnocení. Budeme se těšit na další případnou spolupráci.

• Málo komunikace obchodu, ohledně stavu objednávky.

Nedostatečná komunikace obchodu. Člověk pořádně neví v jakém stavu je objednávka.

Reakce obchodu zelenazirafa.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Co se týká informací ohledně doby dodání, ta je uvedena pod cenou u produktu na eshopu. Ve vašem případě je to od 3-14 dnů. Předpokládané odeslání vaší objednávky je naplánováno na 30.9.2022.

vše proběhlo v pořádku, s obchodem mám již delší zkušenost, mohu jen doporučit.

děkujeme za hodnocení. Budeme se těšit na další případnou spolupráci.

• Zboží přišlo v pořádku bez poškození.
    • Rozumné ceny
    • Po přijetí objednávky a potvrzení platby se několik dní nic nedělo, žádné info, kdy můžu očekávat zboží, 4. prac. den jsem už sama zavolala.
    • Zboží dorazilo týden po zaplacení, naštěstí mi nevadilo počkat.
    • Trochu mi vadilo, že se e-shop i e-maily neustále přepínaly do slovenštiny, ale je to detail.

Vše v pořádku, sice bych ocenila dřívější dodání nebo alespoň info o dodání, ale zase jsem zde nakoupila zboží levněji než v jiných e-shopech, takže jsem spokojená.

Reakce obchodu zelenazirafa.cz

děkujeme za hodnocení. Budeme se těšit na další případnou spolupráci. Co se týká doby dodání, ta je vždy uvedena na eshopu u produktu pod cenou, zpravidla to bývá 3-14 dní.

Zboží dorazilo velice rychle a bez poškození. Vše v pořádku. Děkuji.

děkujeme za hodnocení. Budeme se těšit na další případnou spolupráci.

• Pan Suida mi telefonicky velice ochotne a mile popsal kocarek,o ktery jsem mela zajem.Poradil mi,zjistil dostupnost kocarku a vsechno co rekl,splnil do puntiku.Kocarek jsem mela doma do tydne a jsem s nim velice spokojena.Barva je stejna jako na obrazku. Nic neni jinak.

Pokud na kocarek spechate,zavolejte si,zjistete dostupnost. Nebudete pak zaskoceni dodaci lhutou. Telefon vam zvednou velice slusni a ochotni prodejci,kteri s vami vsechno projdou a vysvetli vam,co potrebujete. Mi se to osvedcilo a muzu jen doporucit. Za me jednicka

• Příjemní lidé

děkujeme za hodnocení. Budeme se těšit na další případnou spolupráci.

celková spokojenost s nákupem. Náš malý už si bryndák s obrázky oblíbil.

děkujeme za hodnocení. Budeme se těšit na další případnou spolupráci.

Vše proběhlo v pořádku. S nákupem jsem spokojená, už máme vyhlidnutou postýlku pro příští nákup.

děkujeme za hodnocení. Budeme se těšit na další případnou spolupráci.

Překvapila mě cena zboží, sice doba dodání je trochu delší jak uvádí eshop, ale vyplatilo se počkat.