• Celkem dobrá komunikace
    • Kočárek dorazil bez oděrek v dobrém stavu.
    • Zboží se s doručením zpozdilo o více než týden, komunikace byla sice celkem dobrá ale jestli kočárek zakupujete na poslední chvíli tak bych si to rozmyslela.
    • Když už konečně kočárek dorazil, tak bez síťky proti hmyzu.

Nákup jako takový byl dobrý, bohužel mě zklamalo že zaplatíte předem, kdybych se neozvala kde to vázne tak bych ani nedostala informaci o zpoždění dodání. Poté komunikace dobrá ale zklamalo mě ze po tom všem ještě zjistím že mi nedodali síť proti hmyzu na kočárek. (Která byla v příslušenství zahrnuta). Je to sice věc za stovku ale po tom co je dodávka zpožděna o více než týden tak zamrzí. Každopádně já jsem již už neřešila a Dokoupím si ji.

Reakce obchodu zelenazirafa.cz

velice se omlouváme za nepříjemnosti. Pokud vám v objednávce něco chybělo, napište nám prosím na email [email protected]. Chybějící příslušenství vám odešleme.

• jednání i komunikace naprostá spokojenost
    • zboží přišlo v daném termínu do 14dní - u nás to bylo cca do 4dní

kočárek přišel sice s jinými kolečky, po telefonu nám bylo vše řádně vysvětleno a vyřešeno. ochotně nás o všem informovali.
    takže si nemůžeme na nic stěžovat.

• Zboží bylo odesláno podle toho, jak bylo psáno na webových stránkách. Komunikace výborná, o všem mi přišlo oznámení na email. Zboží došlo v dobrém stavu, bez žádného poškození.

Objednala jsem zde kočár pro dvojčata (3 kombinace)
    Zásilka byla rozdělena do 2 balíku.
    První zásilka byla samotná konstrukce,2x korbička a 2x sportovní verze.
    Tenhle balík dorazil.
    Ve druhé zásilce měli být autosedačky,které měli dorazit později.
    Než ale stihla zásilka přijít obdržela jsem telefon ve kterém mi pan sdělil ,že bohužel autosedacky nepůjdou nandat na konstrukci kočárku. Což mi je teda k ničemu, protože to bych si mohla ty autosedacky objednat jinde když bych je stejně mohla mít jen v autě. Nehledě na to, že desky v korbičkach jsou každá jiná,nekvalitní,šroubovana na dvakrát a ještě jsou na nich stopy od bot . Tyhle fotky desek jsem odeslala emailem a doposud se nikdo nevyjádřil. Kočarek budu nejspíš celý vracet zpátky a doufám že mi obchod zaplatí i poštovné.

• Postýlka je ve skutečnosti ještě hezčí než na obrázku. Světlejší, přirozená barva.
    • Rošt postýlky má být nastavitelný do třech výškových poloh, ale je pouze do dvou. Jedná se o tu nejvýše položenou, takže to není takový problém.

• Zboží, které jsem na jiných webech nenašla
    • Většinou dobré popisky
    • Nižší cena proti jiným obchodům
    • Delší dodací lhůta (i když u zboží avizovaná)
    • Platba pouze převodem

Pokud neobjednáváte na poslední chvíli, tak by vám zmíněné nevýhody neměly vadit. Přece jen je ale v dnešní době doba odeslání 7-14 dní poměrně dlouhá a jediná možnost platby převodem méně pohodlná - ovšem jsou to možná důvody odrážející nižší cenu. Něco za něco.

K hodnocení kvality komunikace - neodeslán e-mail s informací o odeslání zboží = nevěděla jsem, kdy zboží čekat (email od PPL byl pod jiným názvem obchodu, myslela jsem, že mi vezou něco jiného - teď, když se skoro vše objednává jen online...).
    Reakce na e-mail 3 dny je dost dlouhá...

Ve výsledku, pokud děláte objednávku s dostatečným předstihem, tak nevidím důvod, proč zde nenakoupit.

Reakce obchodu zelenazirafa.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Dobu dodání máme delší, je to právě proto, abychom pro naše zákazníky zajistili top cenu. Pro většinu zboží totiž jezdíme přímo k výrobcům vlastní dopravou a snažíme se držet minimální skladové zásoby právě kvůli zachování TOP ceny. Cose týče pouze platby předem, tak nabízíme i klasickou dobírku, asi jste jen přehlédla možnost přepnout na dobírku. Přeji Vám krásný den a ať matrace dobře slouží.

zelenazirafa.cz

Rychlé vybavení a doručení objednávky

• Doba dodání
    • Kdo ví, zda zboží vůbec mají, ikdyž je na stránkách uvedeno,, dostupné,,

Zboží má být doručeno do 14 dní. Zbývají s dnešním dnem 3 dny a silně pochybuju o tom, že nám v termínu během víkendu někdo postýlku dodá. Ve sledování objednávky je stav stále stejny, přijata platba a od té doby žádný pohyb. Psala jsem před pár dny na informačni email obchodu, zda je zboží opravdu dostupné. Pan mi odepsal, že ano, předpokládám, že to tedy zjišťoval u dodavatele. Potom tedy nechapu, kde objednávka vázne? To nám vážně chtějí poslat na poslední chvíli v neděli? Pochybuju... Postýlka bohužel není nějaká blbost bez které bychom se obešli nebo na ni mohli čekat bůhví jak dlouho. Hrůza, nikdy víc!!!

Reakce obchodu zelenazirafa.cz

velice nás mrzí vaše negativní hodnocení. U vaší objednávky se však termín stíhá. Platba byl připsána 11.1.2021. Odeslání objednávky je naplánováno na 25.1.2021. Odeslání do 14 dnů tedy bude splněno. Chápeme, že doba na odeslání může být pro někoho delší, ale upozorňujeme na to u každého produktu na eshopu.

Zboží dosud nedorazilo! Přitom zboží je zaplaceno. Nikdo se mi ani neozval, kdy bude zboží předběžně odesláno. Přišla jen faktura, že peníze jim došly...neseriózní jednání

Reakce obchodu zelenazirafa.cz

odeslání je do 14 dnů, tato informace je uvedena u produktu na eshopu. O odeslání vás budeme informovat smskou

Skvělá domluva s prodejcem.

Rychlé dodání.

• nevím o výhodě
    • objednávka doposud nedorazila obchod mě aní průběžně neinformoval kde se zásilka nachází

Reakce obchodu zelenazirafa.cz

Dobrý den, velice se omlouváme za zdržení. Objednávku vám budeme odesílat dnes 11.12.2020.

Skvela komunikace s obchodem - ochotne poradi, pomuzou a zodpovi pripadne dotazy (volala jsem do obchodu nekolikrat ohledne kocarku). Zbozi prislo cca do tydne. Vse probehlo v poradku.

zelenazirafa.cz

• Rychlé dodání, zavolali i zpět na nepřijatý hovor, ochotně změnili platbu z převodu na dobírku, která mi momentálně více vyhovovala.
    • Nevím

zelenazirafa.cz

• Co je opravdu skladem doručí včas
    • Strohá komunikace
    • Za mě pro ně jen obchod, žádný lidský přístup

Měla jsem velkou objednávku, byla mi doručena polovina. Postýlka i když měli uvedeno že je skladem a doručí do 3 až 14 dnů, skladem nebyla. Takže jsem každý pátek dva měsíce, dostala strohý email, že se omlouvají, ale postýlku dodavatel zatím nedodal. Dvakrát jsem společnost musela upozornit, aby produkt když ho nemají stáhli z e-shopu, aby nějaká budoucí maminka neprožívala to stejné co já. Jelikož už jsem byla měsíc před termínem, tak jsme objednaku zrušili peníze vrátili zpět s nějakou částí za dopravu. Dále jedno z prostěradel doručili jiné než jsem požadovala, to jsem zmínila, ale už jsem neměla sílu to oficiálne řešit, reakce k tomu nebyla žádná. Za dopravu byli vráceno méně než polovina. Za ty celé komplikace bych očekávala, lepší a hlavně prozákaznický přístup, než jen tu stejnou strohou větu omlouváme se za komplikace. Naštěstí jsem našla jinou společnost (svět pokojů), kde komunikace byla úplně na jiné úrovni a postýlku mi doručili za týden, protože zajistili u dopravce tu samou jen bez obrazku zvířátka.

Reakce obchodu zelenazirafa.cz

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení. Bohužel jak jsme vám již v emailu při vrácení peněz psali, výrobce nás chybně o dostupnosti informoval. Nebyla tedy jiná možnost, než objednávku zrušit a poslat vám peníze zpět i s poštovným, které bylo započítáno k chybějícím produktům. Tato situace nás velice mrzí. Pokud se jedná o problém s prostěradlem, vyřešili bychom nápravu. Ale jak sama píšete, nechtěla jste to pak již řešit...

Před objednáním kočárku jsem potřeboval doplnit vnitřní rozměry korby. Obratem mi bylo odpovězeno, že to od výrobce zjistí a taky do dvou dnů zjistili. Objednal jsem a ještě mi pán z obchodu volal, že máme na výběr barvu rámu atd. Vše jsme doladili a dle termínu dodání, co mají uvedeno na stránkách, nám zboží dodali. Naprostá spokojenost. Můžu vřele doporučit. Tomáš

zelenazirafa.cz

• přehlednost a pěkné zboží

zelenazirafa.cz

• Velmi ochotné a rychlé vyřešení reklamace. Velmi kladně hodnotím snahu o co nejrychlejší a nejjednodušší vyřešení reklamace. Moc si toho cením.

zelenazirafa.cz

• Fajn jednání po telefonu pri objednávání, rychle dodání a vse v pohodě

Super nákup

zelenazirafa.cz

• Nedodržování dodací lhůty.
    • Platbu evidují týden po uhrazenií.

Dobrý den, nedoporučuji tenhle e-shop, musím upozornit na nedodržování termínů dodání, dokonce platbu evidují až týden po uhrazení (potvrzení poslali v nedeli!?). Kočárky nejsou Obecně levné a tenhle potřebuju co nejdřív protože na starém odešla brzda. Jsem sklamaná.

Reakce obchodu zelenazirafa.cz

Dobrý den, zašlete nám prosím číslo objednávky a my situaci prověříme, kromě firemních dovolených 1x za rok( v tomto období máme vždy na webu info že je provoz omezen) hlídáme platby pravidelně, ale v zhledem k anonymní recenzi Vás nemůžeme dohledat a zjistit co se stalo. Děkuji