• působí a také je velmi seriózní
    • poměrně vysoké poštovné, ale chápu to

dá se tam sehnat netradiční zboží, např. ptačí hnízda

• vstřícnost, osobní vyzvednutí
    • nevím o nich

• Líbí se mi,že obchod reaguje na maily,odpovídá a dokáže poradit.
    • Pěkné zboží.
    • Osobní odběr v Praze,zdarma.

Obchod má zajímavé zboží,hezkou prodejnu v Praze,blízko autobusové zastávky.
    Známým jsem ho již doporučila.

• Šetrnost k přírodě

Super pro eko výrobky

• Perfektní láhev na kolo
    • Skvěle padne a drží v držáku

• Ekologické výrobky.Byla jsem nadšená ze spůsobu balení výrobků:žádný plast,ale vše proloženo papírem ze skartovačky...skvělé využití odpadu.

naprostá spokojenost

• výběr zboží daného typu
    • hledala jsem na netu samolepky proti nehodám ptáků,kteří nalétávají na skleněné plochy

Zajímavé zboží

rychle vyřizuje objednávky
    kvalitně zabaleno

• Zaměřuje se na ekologicky šetrné řešení v domácnosti a na zahradě
    • Podporuje neziskové organizace
    • Nabízí zboží, které není běžně dostupné a sehnatelné
    • Spolehlivé dodání zboží
    • Nabídka českých produktů
    • Některé zboží (především vyrobené ze dřeva) je transportováno ze zahraničí. Ekologicky smýšlející člověk dá přednost místnímu výrobci (dřevěné boudy aj.jistě zvládneme vyrobit i v ČR).

S obchodem Zelená domácnost jsem spokojená. Díky za tento přístup a širokou nabídku ekologického zboží.
    Ráda bych podpořila prodejce v zapojení více tuzemských dodavatelů a výrobců.

Reakce obchodu Zelená domácnost.com

Dobrý den Jitko, díky za hodnocení. Věřte,že se snažíme více výrobků nechat vyrábět v ČR, ale pro naprostou většinu českých truhlářů je práce na malých výrobcích něco pod úroveň, nebo nejsou schopni nebo ochotni vyrobit požadované množství v požadované kvalitě nemluvě o tom, že často jsou jejich nabízené ceny o dost vyšší. Ono je něco jiného si doma na koleně vyrobit jeden nebo několik kusů a vyrábět ve stovkách a tisících kusech. Tam už to chce vybarevení, dílnu, sklad. Navíc jsme firma o 4 lidech a nemůžeme jednat s desítkami výrobců o jednotlivých výrobcích, protože na to prostě není čas. Ale na webu máme neustále výzvu pro české výrobce ekologických prostředků, takže snahu opravdu máme. Pěkné dny a zachovejte nám přízeň. S pozdravem Petr Dobrý

• Skvělý sortiment

Určitě doporučuji, výrobky jsou kvalitní a za přijatelné ceny. Produktům rozumí a jsou na špičkové úrovni, co se týče informovanosti.

• Nakupování z domova
    • O žádných nevím.

Solidní nabídka.
    Rychlé vyřízení i dodání.

• Přehlednost, levné ceny
    • Nemá

Rychlé dodání, levné ceny, praktičnost.

Doporučuji.

• osobni vyzvednuti, pripadne moznost nakupu na miste
    • nevim

pohodlny, spolehlivy obchod

• Ekologie a kvalita

• přehledné,srozumitelné,komplexní informace o produktech
    • blesková reakce na moji objednávku
    • rychlé bezproblémové dodání

po zkušenostech s podobným postupem u jiných prodejců jste bezkonkurenčně nejlepší

• Myslí na zvířátka a svým zbožím pomáhá chránit.
    • Objednávka byla doručena nekompletní bez vysvětlení. Nevím, zda zbytek doručí nebo ne a hlavně proč mi nezaslali všechno objednané zboží?

Reakce obchodu Zelená domácnost.com

Dobrý den paní Volná, ochrana budek a krmítek nebyla skladem a tak jsme expedovali bez ní, s tím, že vám jí samozřejmě dopošleme na naše náklady. Právě dnes konečně dorazila od výrobce a tak zítra můžeme expedovat. Špatně jsme se s kolegy domluvili a jeden myslel, že vás o tom informoval ten druhý. Za chybu se omlouváme. Do konce týdne by měl být chybějící výrobek u vás... Pěkné dny Petr Dobrý Zelená domácnost.com

• mě se líbí, že jsou takoví prozvířátkovští ;-)

je to fajn

• Nakupuji hlavně budky pro ptáky.
    • Koupil jsem také čmelín, DVD, krmítka.
    • Kvalitně zpracované zboží + vychytávky.
    • Kvalitní materiály.
    • Zboží vyvinuto ve spolupráci s odborníky (mám jistotu, že ptákům neublíží).
    • Nákupem přispívám na projekty, které mi dávají smysl.
    • Nevýhodou obecně je vyšší cena produktů.
    • Myslím, že obchod by mohl být vizuálně atraktivnější, přehlednější.
    • Zajímalo by mě, kolik jsem již celkově přispěl na konkrétní projekty (netopýři, atd.).
    • Nepotřebuji slevy, chtěl bych ale vidět svůj přínos na konkrétní projekty (jestli nějaký je).
    • Zvažujete nějakou nadstandardní komunikaci s individuálními zákazníky, kteří pravidelně nakupují (víte co nakupují a za kolik; můžete odhadnout jejich preference a překvapit je jednou za čas zajímavou informací/akcí z okruhu jejich zájmů)?
    • Co diskuzní fórum, které se týká sdílení zážitků s vašimi produkty (možná již máte a já jsem přehlédl).

Obchod doporučuji ostatním a budu tak činit i nadále, protože podporuje tvorbu dlouhodobého vztahu člověka a přírody.
    Ochod na mě působí tak, že se nejedná o mainstreamovou záležitost.
    Vaše produkty jsou překvapivě kvalitní, ready-to-use, člověk najde skutečně velké vychytávky.
    Myslím, že obchod zároveň provozují lidé, kteří mají upřímný zájem o přírodu.
    Vaše činnost má kromě obchodních cílů také skutečný smysl.

Reakce obchodu Zelená domácnost.com

Moc díky za hodnocení. S připomínkami máte pravdu. Máme zastaralý shopík, který toho mnoho neumí, neumíme třidit zákazníky a pracovat s těmi co opakovaně nakupují...

Jsme firma o 4 lidech, děláme spousty i neziskových aktivit, vyvíjíme nové výrobky... a tak na mnoho věcí prostě nezbývají kapacity. Už dva roky řešíme přechod na nový shop, ale vždy to uvázne na IT dodavateli... Bohužel nikdo z nás ve firmě není IT odborník a tak se v tom trochu plácáme :-).

Pokud jde o forum pro výměnu informací, tak mohu zatím doporučit FB profil Život na zahradě/ptačí zahrady - není to naše skupina, ale provozuje to kamarád a je to propojené s naším webu www.zivotnazahrade.cz.

Věřím, že i další věci postupně dotáhneme, tak jak čas, ale i finance dovolí.

Díky za pochopení a zachovejte nám a hlavně české přírodě přízeň.

Petr Dobrý