• působí a také je velmi seriózní
    • poměrně vysoké poštovné, ale chápu to

dá se tam sehnat netradiční zboží, např. ptačí hnízda

• vstřícnost, osobní vyzvednutí
    • nevím o nich

• Líbí se mi,že obchod reaguje na maily,odpovídá a dokáže poradit.
    • Pěkné zboží.
    • Osobní odběr v Praze,zdarma.

Obchod má zajímavé zboží,hezkou prodejnu v Praze,blízko autobusové zastávky.
    Známým jsem ho již doporučila.

• Šetrnost k přírodě

Super pro eko výrobky

• Perfektní láhev na kolo
    • Skvěle padne a drží v držáku

• Ekologické výrobky.Byla jsem nadšená ze spůsobu balení výrobků:žádný plast,ale vše proloženo papírem ze skartovačky...skvělé využití odpadu.

naprostá spokojenost

• výběr zboží daného typu
    • hledala jsem na netu samolepky proti nehodám ptáků,kteří nalétávají na skleněné plochy

• špatný popis
    • hlavně chybí rozměry
    • není zajištěn talíř na noze

myslel jsem, že to bude větší, alespoň o polovinu. Také ten talíř by měl mít větší průměr a měl by se nějak aretovat.

Reakce obchodu Zelená domácnost.com

Vážený pane Vyskočile, popís výrobku včetně rozměrů je u každého výrobku uveden ve specifikaci. U vámi kritizovaného popisu pítka je konkrétně o rozměrech uvedeno toto: Rozměry misky
    Výška: 55 mm
    Průměr: 340 mm
    Hmotnost: 2.80 kg
    Nám taková informace o rozměrech přijde dostačující...
    Pokud jste popis přehlédl není nic jednoduššího, než zvednout telefon nebo napsat na e-mail a zeptat se. Objednat si pítko a pak proto,že rozměr není dle očekávaných představ, nedoporučit obchod, je mírně řečeno divné. Bohužel dnes si každý může napsat co chce a my nemáme šanci se podobným hodnocením bránit. Mimochodem o tom, že by se keramický talíř nějak do stojanu aretoval tam není ani slovo. Ale kdybyste pozorně četl, tak jiné pítko v nabídce naopak aretaci má. Na takovou situaci se dá použít přísloví 2x měř, jednou řež. S pozdravem Petr Dobrý Zelená domácnost.com

Možná jsem měl smůlu, ale objednal jsem si 2 ptačí budky a bylo mi napsáno, že zašlou v první várce jednu a následně druhou. Do teď jsem neobdržel ani jednu ( 10 dnů). Spěchal jsem na to kvůli opravě střechy, kde byla mláďata...

Reakce obchodu Zelená domácnost.com

Dobrý den, věřím, že po dohodě s vámi je dneškem (kdy vám odešly obě budky) vyřešené. Budky, které nabízíme jsou výborné, bohužel je vyrábí jeden jediný výrobce v Evropě. Pokud nestíhá nebo má výrobní problémy a nejsou zrovna u nás skladem, nemůžeme dodávku nijak urychlit. Neodpustím si dodat, že mláďatům zpoždění několika dní nijak neublíží, ale ani nepomůže, protože je do nových hnízdních dutin nemůžete prostě přendat. Nebo můžete, ale hrozí, že se o ně rodiče přestanou starat. Proto je základní ornitologické doporučení instalovat ideálně budky na podzim nebo v zimě. Doporučují tedy opravu střechy odložit do vyhnízdění (i instalaci budek). Pěkné dny S pozdravem Petr Dobrý Zelená domácnost.com

Zajímavé zboží

rychle vyřizuje objednávky
    kvalitně zabaleno

• Zaměřuje se na ekologicky šetrné řešení v domácnosti a na zahradě
    • Podporuje neziskové organizace
    • Nabízí zboží, které není běžně dostupné a sehnatelné
    • Spolehlivé dodání zboží
    • Nabídka českých produktů
    • Některé zboží (především vyrobené ze dřeva) je transportováno ze zahraničí. Ekologicky smýšlející člověk dá přednost místnímu výrobci (dřevěné boudy aj.jistě zvládneme vyrobit i v ČR).

S obchodem Zelená domácnost jsem spokojená. Díky za tento přístup a širokou nabídku ekologického zboží.
    Ráda bych podpořila prodejce v zapojení více tuzemských dodavatelů a výrobců.

Reakce obchodu Zelená domácnost.com

Dobrý den Jitko, díky za hodnocení. Věřte,že se snažíme více výrobků nechat vyrábět v ČR, ale pro naprostou většinu českých truhlářů je práce na malých výrobcích něco pod úroveň, nebo nejsou schopni nebo ochotni vyrobit požadované množství v požadované kvalitě nemluvě o tom, že často jsou jejich nabízené ceny o dost vyšší. Ono je něco jiného si doma na koleně vyrobit jeden nebo několik kusů a vyrábět ve stovkách a tisících kusech. Tam už to chce vybarevení, dílnu, sklad. Navíc jsme firma o 4 lidech a nemůžeme jednat s desítkami výrobců o jednotlivých výrobcích, protože na to prostě není čas. Ale na webu máme neustále výzvu pro české výrobce ekologických prostředků, takže snahu opravdu máme. Pěkné dny a zachovejte nám přízeň. S pozdravem Petr Dobrý

• Skvělý sortiment

Určitě doporučuji, výrobky jsou kvalitní a za přijatelné ceny. Produktům rozumí a jsou na špičkové úrovni, co se týče informovanosti.

• neznam stav objednavky, zda je v procesu nebo ne
    • na emaily nikdo nereaguje a telefon nezveda

Vážení paní Moniko,
    o tom, že vaše objednávka je připravená k osobní odběru jsme vám několikrát informovali e-mailem. Naposledy dne 19.6. Žádný urgující e-mail jsme od vás neobdrželi a telefony běžně zvedáme. Někde je evidentně chyba... S pozdravem Petr Dobrý Zelená domácnost.com

• Nakupování z domova
    • O žádných nevím.

Solidní nabídka.
    Rychlé vyřízení i dodání.

• ???
    • neaktualni skladove zasoby

Reakce obchodu Zelená domácnost.com

Dobrý den, o tom, že objednané výrobky nejsou skladem jsme vás ještě ten den telefonicky informovali a vysvětlili jsme vám, proč k tomu došlo. Vidím, že to nebylo nic platné. Gratuluji vám k tomu, že ani vy, ani nikdo ve vašem okolí patrně nedělá chyby. S pozdravem Petr Dobrý

• Přehlednost, levné ceny
    • Nemá

Rychlé dodání, levné ceny, praktičnost.

Doporučuji.

• osobni vyzvednuti, pripadne moznost nakupu na miste
    • nevim

pohodlny, spolehlivy obchod