• Zboží by mohlo být lépe zabaleno. Matrace jsou jen ve dvou igelitech.

• široký sortiment matrací a variabilita potahů
    • přehlednost
    • dobré ceny
    • možnost vyzkoušení a konzultace na prodejně
    • jsou přímo výrobci

tradice, zkušenosti, slušné ceny, velmi kvalitní provedení, maximální spokojenost

Zlepšil bych dodací lhůtu, jinak OK.

S obchodem jsem neměl sebemenši probém ovšem dopravce mi volal jeden den že doručí zásilku a já kvuli toho seděl celý den doma a nic nepřivezli matraci doručili až následující den a po hlase to byl jiný řidič než mi první den volal to mi přišlo docela nefer jednání že nedali ani vědět že to dovezou jiny den

• Český výrobce, kvalitní zpracování i materiály...
    • Nevím o žádných....

Maximální spokojenost....

• Nas zakaznik, nas Pan!

Zadne

• výborná komunikace s dopravcem, manželka byla doma sama, pomohl jí zdarma se zbožím do poschodí, dopravce neměl problém s dodáním objednávky o týden později.. (dovolená na horách :-) ))
    • nevím

platil jsem předem převodem a nebyl s tím žádný problém

Vše OK

• Při komunikaci před objednáním ochota a vstřícnost, nebyl účtován atyp (201 x 91cm). Krátká doba dodání.
    • Tragická kvalita zpracování matrací!!!

Bohužel kvalita zpracování neuvěřitelně tragická. Jako by teprve začínali a vyráběli na "koleně". Zakoupeny 2 matrace z koňských žíní RENÁTA. Spodní části matrací nastavovány ze dvou stran (matrace vloženy do potahu tak, že na to přijdete až se při rozepínání dostanete k třetí straně matrace). Reakce prodejce "A v čem je problém?". Střední část menší (koňské žíně) než spodní a horní část matrace (pouze dvě strany zarovnány). U jednoho kusu vrchní část matrace křivě uřezaná, znatelné i po natažení prostěradla. Reakce prodejce "nemůžeme si hrát na centimetry, nejsme ve strojírenství". Jednotlivé části matrace naprosto nedostatečně slepené. Vysvětleno, že se schválně dává málo lepidla. Ano, bylo mi sice řečeno abych matrace řádně zabalil a poslal zpět a peníze mi budou vráceny. Ovšem obava, že se obchod taky nemusí zachovat seriózně (možná neoprávněná obava) a představa jaké peripetie mne budou s navrácením čekat jsem to neudělal. Poučení? Kupujte matrace tam, kde si můžete kvalitu před koupi zkontrolovat! Slepení spodní části matrace z několika kusů, menší středové části a křivé uřezaní vrchní části matrace určitě nepatří do 1. jakosti výrobku a cena tedy dle mého názoru naprosto neodpovídá kvalitě! Jsem opravdu hodně zklamán ...

• -firma je přímo výrobce
    • -široká nabídka za přijatelné ceny
    • -doprava zdarma

Obchod doporučuji z výše uvedených důvodů. S kvalitou služeb i s výrobkem jsem velice spokojená.

• - ochotně vysvětlí sortiment, doporučí nejvhodnější
    • - na přání ve velmi krátké dodací lhůtě splní objednávku (výrobek na zakázku)

• nevím o ničem

• Nakoupim snadno a bez problemu doma od stolu.
    • Zbozi se neda odzkouset.U matrace je to dost dulezite.Nastesti je v Brne obchod kde tyto matrace maji.

Doporucuji

• Dobrá komunikace, rychlé dodání! Hlavně jsem dostala zcela jasný termín, kdy budou matrace dovezeny. Spokojenost. Doporučuji.
    • Žádné.

Určitě doporučuji, matrace jsou velice kvalitní a nakupujeme zde celá rodina.

• Mnoho akcí

S nákupem jsem velice spokojena

• Kamenná prodejna v Brně

• flexibilitra
    • nevím

spokojenost

• Vyrobení matrace přesně na požadovaný rozměr bez zbytečných přirážek jako někteří jiní výrobci.
    • Nemá žádné.

Vyberete,objednáte a doprava je zdarma až k Vám domů. Co chtít víc.

• Doprava zdarma na místo kdekoliv v Čr

Rychlost, kvalita, ochota..

• O dodávce zboží jsem se dozvěděla až v den dodání, což je dost pozdě.