• Dobrá cena,rychlé vyřízení objednávky

Spokojenost, rychlé dodání zboží

• Zboží prezentují jako skladem a pak po zaplacení mi oznámí,že zboží není a nebude.

Nespolehlivost,promarněný můj čas nad objednávkou a následnou platbou předem....zboží prostě není a hotovo,vyřízeno....

Dopravce poškozené zboží odmítl vzít zpět. Takže potah si zkusím vyprat. Matrace za dost peněz a přijde poškozená. Zabalená pouze v jedné vrstvě igelitu. Jsem zklamaná.

• přesnost spolehlivost a rychlost
    • namá žádné

výrobek je vynikající,mám s matrací už zkušenost z předchozích nákupů,vřele doporučuji všem!

• výrobek přímo od výrobce ! přehledná nabídka, možnost konzultace s odborníkem a i sestavení skladby matrace na míru, výroba matrace na míru a dokonce bez příplatku :) stejné je to i s prostěradly a také přijatelná cena, krátké dodací lhůty
    • tento obchod slabiny nemá, ALE TA DOPRAVA :( MAJÍ ZAVOLAT DOPOLEDNE V DODACÍ DEN-NEZAVOLAJÍ, MAJÍ VOLAT 2 HOD PŘED PŘÍJEZDEM-NEZAVOLAJÍ, PO URGENCÍCH NA ÚSTŘEDÍ DORAZILI PO ČEKÁNÍ CELÝ DEN V 18 H A SAMOZŘEJMĚ, ŽE VOLALI, ŽE UŽ JSOU PŘED DOMEM . . .

OBCHOD JE VÝBORNÝ PO VŠECH STRÁNKÁCH, MOHU JEN DOPORUČIT ! ! ! OSTUDU DĚLÁ DOPRAVCE

• vyhovuje,že jsem si objednala najednou rošta i matrace
    • trochu doprava,pán do dopravy vyložil zboří u dveří, do 8.patra jsem si to musela dopravit sama,pro ženu velmi náročné

OK

Maximální spokojenost,výborná kvalita a taky rychlost dodání,s tím jsme ani nepočítali,perfektní :-).Rozhodně doporučuji

• široký výběr
    • možnost volby libovolného rozměru matrace
    • akce 1+1

česká výroba na přání zákazníka

• Přehledný a kvalitní výběr. Jednoduchý a dobrý konfigurátor matrací.

• Vlastní produkty
    • Nedostatek informací o zboží (u dalších prodejců jsem jich nalezla více - i přes to, že zboží jen prodávají, tj. nevyrábí ho)
    • Málo informací o průběžném stavu objednávky

• Velký výběr za dobré ceny. Možnost změny rozměrů bez příplatku.

• Přímo od výrobce
    • Český výrobek
    • Doprava zdarma
    • Tento produkt se mi líbil a vyhovoval mi
    • Cena produktu byla dobrá
    • Nevím o ničem

Potřebovala jsem zakoupit matraci pro syna a chtěla jsem český výrobek přímo od výrobce.S nákupem nebyl problém, vše perfektně fungovalo,zboží dorazilo v pořádku. Obchod doporučuji.

• dodací lhuta mela byt 14 dni, zboží dorazilo za 5 dní
    • bezproblémová výroba matrace na míru - velka možnost upravy rozmeru
    • obchod ponuka výrobu chraniču matraci i prosteradel také na miru, dle matrace
    • na strankach uvedený dopravce Topp trans, ale doručoval GEIS parcel a s týmto dopravcem bola težka komunikace a dohoda o doručení zboží

skvelý výber matraci, pestré barvy prosteradel, celková spokojenost i s nečakane krátkou dodací lhůtou.
    při nejasnem zadáni objednávky, Vás neváhají kontaktovat

• flexibilita

• Objednávka a dodávka zboží přímo do domu.
    • Vůbec žádná komunikace, zda byla finanční částka připsána na účet, zda je zboží odesláno, případně, kdy bude dodáno apod.

SE zbožím jsem naprosto spokojená. Pouze komunikace nebyla žádná. I dodávka zboží proběhla bez problémů. Obchod bych doporučila, ale současně bych upozornila na nutnost připomínat se a žádat o bližší informace.

Doporučuji!

• široký sortiment
    • dobré ceny

V obchodě jsem nakupovala již dvakrát.Pokaždé vše proběhlo v naprostém pořádku. Zboží je kvalitní a v porovnání s konkurencí za lepší ceny.

• naprosta spolehlivost firmy

Byl to muj prvni nakup a jsem naprosto se vsim spokojena.
    Obchod doporucuji.

• spolehlivost,serioznost
    • nevím o žádných

maximální spokojenost,rychlé dodání a kvalitní zboží

• Již žádné
    • Přístup majitele i prodávajíci,svědči o pohrdání zákaznikem.

Zaplatíte 15cm matraci a dostanete 13cm.