• matrace i po téměř čtvrt roce zapáchají, jako by byly napuštěny nějakým lepidlem.

Obchod nedodal zbozi a na dotazy nereaguje.

• vše
    • komunikace (nekomunikace)

Ani po více jak měsíci od objednávky mně zboží nebylo doručeno natož aby mě někdo kontaktovat jak to vypadá s objednávkou. Ještě že jsem nezaplatil dopředu. V žádném případě nedoporučuji !!!!!!

• -Žádná komunikace ze strany obchodu při a po předání zásilky dopravci ani při zpoždění dodávky.

Komunikace výroby pouze během ranní směny.
    Po pracovní době byl jednatel nevrlý, neochotný až nekompetentní.

Reakce obchodu ZdravaZada.cz

myslím, že celý obchod proběhl bez zbytečných průtahů a komplikací. Skutečně naše infolinka nefunguje nonstop. Pokud jste zadal do objednávky správný email, dostal jste předem zprávu o expedici a před předáním volá řidič spediční služby. Je potřeba si hlídat telefon, když očekáváte zásilku. Věřím, že kvalita matrace Vám obtíže vynahradí.

• snad doprava zdarma - pokud něco dojde
    • nekomunikuje a neplní dodací podmínky

příště bych zde nenakupovala

• Obchod nekomunikuje, nereaguje na emaily ani telefony, od objednávky je to už 14 dní a já vůbec nevím kde je problém

• Zboží prezentují jako skladem a pak po zaplacení mi oznámí,že zboží není a nebude.

Nespolehlivost,promarněný můj čas nad objednávkou a následnou platbou předem....zboží prostě není a hotovo,vyřízeno....

Dopravce poškozené zboží odmítl vzít zpět. Takže potah si zkusím vyprat. Matrace za dost peněz a přijde poškozená. Zabalená pouze v jedné vrstvě igelitu. Jsem zklamaná.

• Již žádné
    • Přístup majitele i prodávajíci,svědči o pohrdání zákaznikem.

Zaplatíte 15cm matraci a dostanete 13cm.

• dovoz domů
    • Matrace je úplně jiná,než na obrázku!Je zeleno bílá.Jedna vrstva žíní je černá-to bude asi ta koňská a druhá je světle hnědá,jasně úplně jiný materiál.Asi nějaký výrobní zmetek.Jsem naprosto nespokojena.

Je moje chyba, že jsem byla v práci a zboží převzal manžel a nerozepnul povlak a nepodíval se dovnitř. Vracet to nebudu,ale každému ukážu leták a skutečně dodané zboží a budu je varovat před touto firmou.Doporučovat ji rozhodně nebudu.

Vážená paní,

velmi nás mrzí, že nejste s výrobkem spokojena, ikdyž k tomu není žádný důvod. Matrace Horse Active je vyrobena ze dvou typů přírodních vláken, jak je u výrobku uvedeno. Černá vlákna jsou koňské žíně, hnědá vlákna jsou
    z kokosových ořechů. Barvy pěn se mohou lišit, ale toto nemá vliv na kvalitu. Máte na matrace záruku, během které by se nekvalita jistě projevila. Určitě se nejedná o žádný zmetek. Ty nevyrábíme. Protože nechceme nespokojené zákazníky, nabízím vrácení matrací a finanční vyrovnání. Milan Obid.

• Při komunikaci před objednáním ochota a vstřícnost, nebyl účtován atyp (201 x 91cm). Krátká doba dodání.
    • Tragická kvalita zpracování matrací!!!

Bohužel kvalita zpracování neuvěřitelně tragická. Jako by teprve začínali a vyráběli na "koleně". Zakoupeny 2 matrace z koňských žíní RENÁTA. Spodní části matrací nastavovány ze dvou stran (matrace vloženy do potahu tak, že na to přijdete až se při rozepínání dostanete k třetí straně matrace). Reakce prodejce "A v čem je problém?". Střední část menší (koňské žíně) než spodní a horní část matrace (pouze dvě strany zarovnány). U jednoho kusu vrchní část matrace křivě uřezaná, znatelné i po natažení prostěradla. Reakce prodejce "nemůžeme si hrát na centimetry, nejsme ve strojírenství". Jednotlivé části matrace naprosto nedostatečně slepené. Vysvětleno, že se schválně dává málo lepidla. Ano, bylo mi sice řečeno abych matrace řádně zabalil a poslal zpět a peníze mi budou vráceny. Ovšem obava, že se obchod taky nemusí zachovat seriózně (možná neoprávněná obava) a představa jaké peripetie mne budou s navrácením čekat jsem to neudělal. Poučení? Kupujte matrace tam, kde si můžete kvalitu před koupi zkontrolovat! Slepení spodní části matrace z několika kusů, menší středové části a křivé uřezaní vrchní části matrace určitě nepatří do 1. jakosti výrobku a cena tedy dle mého názoru naprosto neodpovídá kvalitě! Jsem opravdu hodně zklamán ...

• 10 dní čekám na potvrzení objednávky a zatím žádná zpětná vazba od prodejce
    • komunikace se zákazníkem

objednal jsem si prostěradlo a zatím jsem nedostal krom emailu o potvrzení objednávky žádnou zprávu.

• Katastrofální přístup k zákazníkovi, pokud jde o komunikaci

Když budete objednávat něco jako dárek tak raději půl roku dopředu, jinak vám to přijde na poslední chvíli, zjistíte že vám poslali špatné rozměry, čekáte měsíc než vám odpoví na email, co s tím hodlají dělat a nakonec z nich neochotně vyleze že jim to teda máte vrátit zpátky, jenže to už je pozdě protože rozměry máte upravené

Reakce obchodu ZdravaZada.cz

Je nám velmi líto, že nejste s našimi službami spokojená, ale celá situace byla zaviněna nepozorným čtením textu u výrobku. Pochybení nevzniklo na naší straně a navíc jsme nabídli řešení, které jste odmítla.
    Všechny rozměry i termíny byly v pořádku.

• patrně cena a neůčtuje si dopravu
    • komunikace se zákazníkem

názor špatný dostal jsem něco jiného než jsem si objednal byť ve stejné ceně paní na info nedokázala vysvětlit rozdíl v potahu záměnu zboží taky nevysvětlili

• Nekomunikuje se zákazníkem.

• zboží pěkné,slušné ceny
    • již 11 dní čekám,volám na pevnou linku,protože tu mám levnou,tam ale nic nevědí a odkazují mne na mobilní telefon,který mám drahý

nic moc

Reakce obchodu ZdravaZada.cz

Omlouváme se za nedostatečnou komunikaci, z důvodu velkého objemu objednávek máme v této oblasti problémy, neustále se však zlepšujeme.

• došla jen elektronická zpráva, že jsem registrována a už nic !!!!!

špatná komunikace

• Poradnu
    • nedodá zboží a ani neinformuje o termínu

Nikdy více