• zajímavá nabídka služeb
    • kumunikace se zákazníky a hledání možnosti uspokojit zákazníka

Nezájem o zákazníka, nulová komunikace.

Reakce obchodu Zbraně a náboje Pardubice

Vážená zákaznice, několikrát vám bylo telefonicky voláno a nikdy jste nám nezvedla telefon. Proto vám 20.7. byl poslán email s tímto textem: střelecký kurz v srpnu je bohužel již obsazený a další zatím naplánovaný nemáme. Chcete i přesto Poukaz vystavit?.
    Ani na něj nebyla z vaší strany reakce. Pokud se tedy týká nulové komunikace, tak možná z vaší strany. Místa v kurzu nejsou nafukovací. Kolektiv ESAKO

• neobdrzel jsem český návod

Reakce obchodu Zbraně a náboje Pardubice

Vážený zákazníku, zboží zasíláme včetně českého návodu. Pokud jste ho neobdržel, stačilo poslat e-mail. Obratem by jsme ho poslali.

• Špatna fakturace při reklamaci pan prodávají rekl ze když chci zakoupit pouze rychlo upínací kameny tak může odečíst pouze 300 na místo 640 kc i když na strankach ty krouzky samostne prodavaji.Tak dalsi kupujici tyto kroužky pravděpodobně zakoupi za 340 kc:-D

Vážený zákazníku,
    samotné kameny neprodávám, pouze celé sady, případně samotné oka. Pro vás jsem udělal výjimku, že jsem sadu rozdělil abych vám vyhověl. Mohl jste si koupit celou sadu a samotné kroužky někomu prodat.

Objednal jsem 100 ml Robla Solo Mil, zboží přišlo v pořádku, až na to, že místo 100 ml přišlo 65 ml!!

Reakce obchodu Zbraně a náboje Pardubice

Vážený zákazníku, omlouvám se, ale chyba byla v popisu. Dodavatel změnil objem ale i cenu. Bohužel jsem si toho nevšimnul. Již to je opraveno. Pokud mi pošlete číslo účtu, tak vám přeplatek vrátím.

• Nevím jaké jsou výhody, ale nevýhody jsou následující >
    • Objednané noční vidění ATN X-Sight HD 3-12x za 24.900,- Kč dorazilo během 2 dnů. Na webu ho nabízejí jako nové, ale dorazilo použité, odřené, zaprášené s rozbitým přísvitem a strhaným závitem na weaver lištu. Zboží dorazilo bez jakéhokoliv dokladu. Na e-maily nikdo neodpovídá a nebaví se semnou. Nevím jak mohou takto obchodovat ! Celý problém již předávám advokátní kanceláři k řešení.

Nedoporučuji !

Reakce obchodu Zbraně a náboje Pardubice

Vážený zákazníku, zboží vám bylo zaslané 18.12.2015. Dnes je 26.1.2016. První informaci, že zboží není v pořádku jste nám poslal 25.1.2016 druhou dnes. Na váš podnět reaguji dne 26.1. Řádný daňový doklad byl přiložen v balíku. Pokud ho potřebujete, tak vám můžu zaslat opis. Přístroj vám byl zaslán tak, jak nám to chodí od dovozce. U nás nebyl nikdy namontován ani vystaven. Pokud byl přístroj poškozen, jak tvrdíte, není to naší vinou. Na poškozenou zásilku jste měl obratem reagovat a my jsme to mohli reklamovat u dovozce. Na vaši stížnost z 25.1.2016 již reagovat bohužel neumím.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Zboží jsem zaplatil předem a nemám nic. je to 12 dnía nikdo se neozval, ani PPL že bude balíček doručovat.Chtěl jsem svělice na silvestra a mužu si akorát...

Reakce obchodu Zbraně a náboje Pardubice

Vážený zákazníku, v záhlaví obchodu byl umístěn banner, kde jsme upozorňovali, že vyřizujeme objednávky do 20.12.2015, Vaše objednávka byla uskutečněna sice 19.12. 2015, ale vy jste zadal platbu převodem, kde jste byl upozorněn, že platba může trvat až 2 pracovní dny. Vaše platba se nám objevila na výpisu z účtu 22.12. v době, kdy jsme začali dělat inventury a již jsme žádné zboží nezasílali. Peníze vám budou vráceny na váš účet. Sýkora

• na objednávku vůbec nereagovali

nedoporučuji

Reakce obchodu Zbraně a náboje Pardubice

Vážený zákazníku, není pravda, že jsme na vaši objednávku nereagovali. Flobertku, kterou jste si objednal koupil před vámi jiný zákazník. Výrobce další kusy neměl a proto jsme vám, e-mailem nabídli zboží obdobné přímo i s odkazy kde obdobnou flobertku nabízíme . Od vás žádná další reakce nebyla. S pozdravem ES

Koupil jsem dvě krabičky munice a v jedné z nich chyběl jeden náboj. Což jsem oznámil prodejci , ale ten nereaguje. Nejde o ten náboj , ale o princip.

Reakce obchodu Zbraně a náboje Pardubice

Vážený zákazníku, vaše reklamace spadnula do spamového filtru, proto jsem nereagoval. Plynové náboje se berou ze zásob a předpokládáme, že jsou všechny. Zatím se nám to nestalo, aby v krabičce náboj chyběl. Omlouvám se za tuto chybu.

• V den objednani bylo zbozi znaceno jako dostupne "skladem". Od te doby uplynulo jiz 10 dni bez jakekoliv komunikace.

Reakce obchodu Zbraně a náboje Pardubice

Vážený zákazníku, omlouvám se, komunikace proběhla, druhý den po objednávce, ale byl špatně nastaven text v novém e-shopu pro osobní odběr. Děkujeme za upozornění. Již je opraven. Sýkora

• Výhoda je že se to dá řešit od počítače a člověk nemusí nikam jezdit.
    • Slabina je ta že lžou a myslím si že si tím i kazí jméno.Píšou že je zboží skladem a pak se vymlouvají že je vyprodáno a na stránkách je pořád napsáno skladem.

Muj názor? Jestli se mi vůbec podaří to zboží koupit tak to bude moje poslední. Příště se obrátím jinam prodejcu je spousta.

Reakce obchodu Zbraně a náboje Pardubice

Vážený zákazníku, na našich stránkách není uvedeno, že toto noční vidění je skladem, pouze že je objednané. Je to trvale nedostatkové zboží a většina zákazníků na něj čeká 1 až 2 měsíce Vy jste provedl objednávku pře 10 dny. O tom, kdy nám dojde další zboží jste byl 11.6.informován. Naše firma postupně vykrývá objednávky, které přišli před vámi. Z toho důvodu je vaše tvrzení, že lžeme naprosto neoprávněné a zavádějící. Kolektiv Esako