• dlouhá dodoací doba

Vážený zákazníku,
    posílali jsme vám e-mail, že jsme schopni dalekohled dodat do dvou dnů, jelikož skladovku jsme prodali jinému zákazníkovi. Vzhledem k tomu, že jste na e-mail nereagoval, domnívali jsme se, že již o dalekohled nemáte zájem. Sýkora

• Asi ani zboží nemají

Vážený zákazníku,

zboží vám nebylo dodáno, jelikož se jedná o střelivo do zbraně kategorie C, které není možné dle zákona zasílat zásilkovou službou. O této skutečnosti jste byl informován emailovou komunikací 25.03.2024 07:33.
    Na tu jste již neodpověděl. Střelivo Vám můžeme dodat jen a pouze s osobním odebráním na jedné z našich poboček v Dražkovicích - Pardubicích nebo Trutnově.

Martin Sýkora
    ESAKO SÝKORA ARSM s.r.o.

• Bylo mi sděleno že objednané zboží není skladem i když v nabídce je uvedeno že skladem je.

Reakce obchodu Zbraně a náboje Pardubice

Vážený zákazníku, pokud u daného výrobku svítí termín dodání tři týdny, tak to znamená že není skladem. Je potřeba si skladovou dostupnost zkontrolovat. Sýkora

• Nemam ziadnu informaciu o doruceni

Reakce obchodu Zbraně a náboje Pardubice

Vážený zákazníku, objednal jste si zboží, které nebylo skladem a byl jste informován e-mailem, že toto zboží nemá ani náš dodavatel. Sýkora

E-shop ukazoval zboží skladem a nebyla to pravda…

Reakce obchodu Zbraně a náboje Pardubice

Skladem nám svítil jeden kus, který byl rezervován pro jiného zákazníka. Proto jsme vám ho nemohli poslat. Sýkora

Nabízejí zboží které nemají a mít nebudou

• Nabídka visí na e shopu a zboží nemají a neví kdy bude. Tak se chová kokot.

Reakce obchodu Zbraně a náboje Pardubice

děkujeme Vám za vaší věcnou, bez sprostých slov, napsanou recenzi. Poté co jste si objednal pouzdro na Glock 19, které svítilo jako nedostupné, jste byl o této situaci informován. Při prohlédnutí naší nabídky zjístíte, že konkrétně na zbraň Glock máme skladem pouzdra značky DASTA, které jsme Vám nabídli, jako alternativní možnost. Na to jste vůbec nereagoval a objenal jste si pouzdro na pistoli Beretta 71, která je velikostí poloviční než Glock. Bohužel i u tohoto pouzdra svítilo, že je nedostupné a ač jste o této skutečnosti byl z ukazatele skladové dotupnosti na e-shopu informován předem, znovu jsme Vám napsali do informativního e-mailu o nedostupnosti.

Slunce v duši.

Martin Sýkora

Inzerovaný prak na skladě neměli, tak jsem upravil objednávku a koupil jiný, Megaline Mirage. Při prvním natažení praskla guma, při druhém guma sjela z držáku. Velice nebezpečná věc pro střelce. Hnus co prodávají!

Vážený zákazníku,
    Vámi původně objednaný prak svítil jako dočasně nedostupný, proto jsme Vám nabídli alternativu v podobě praku Mirage.
    Kolegové daný prak před odesláním zkoušeli, zda-li je guma v pořádku a nezjistili žádnou závadu. Je možné, že intenzivnější natažení guma už nevydržela. Náhradní guma, co Vám byla dodána již byla v pořádku a po natažení na konstrukci praku držela bez náznaku posunu nebo prasknutí i při vysoké intenzitě natažení.
    Vaše negativní zkušenost nás velice mrzí a omlouváme se za komplikace. Na základě odstoupení od smlouvy do čtrnácti dní Vám peníze budou vráceny v plné výši.
    S pozdradravem,
    Eshop ESAKO

• náboj sa nedá vložit do komory, nepasuje tam!!!! zbytočná kúpa

Vážený zákazníku,
    mrzí nás, že Vám daný náboj nepasuje do vaší zbraně, ale nevšimli jsme si, že byste nás jakýmkoli způsobem kontaktoval, abychom tuto situaci mohli vyřešit. Zboží jste si objednal 5.7.2022 a od té doby od Vás neevidujeme žádnou zprávu. Objednal jste si 2 druhy nastřelovacích laserů, u kterých se nám za 7 let nestalo, že by nepasovaly do nějaké ze zbraní. Nemohlo z vaší strany dojít k omylu s objednanou ráží? Pokud nás budete chtít kontaktovat, rádi zkusíme vymyslet nějaké řešení situace.
    tým ESAKO SÝKORA ARMS

jelikož jde o střelivo musí být vyzvednuto u prodejce., ho e-shop , kde jsem objednal střelivo do dnes nezaslal potvrzenku. A vy chcete vyplnit dotazník spokojenosti . SUPER.
    Janů

Reakce obchodu Zbraně a náboje Pardubice

Vážený zákazníku, objednal jste si dvoje náboje. Hornády a SB.
    Dne 24.10. vám byl zaslán tento e-mail:
    [9355] Informační e-mail k objednávce č.202026343 (24.10.2022 10:40)
    [email protected] -> [email protected]
    Dobrý den, děkujeme za Vaši objednávku. Bohužel Hornady nemá dodavatel skladem. Náboje SB 6,5x57R bychom mohli naskladnit během 3 dnů. Přejete si je objednat? Ty jste chtěl objednat a máte je tu připravené.

• Přesto že obchod deklaroval zboží skladem dodání trvalo týden.

Zboží-se,sice,vyskytuje na stránce firmy na Internetu,nic-méně podle sdělení ASACO není naskladněné ani ve velkoskladu...?

Vážený zákazníku,
    pokud je u skladové dostupnosti napsáno dočasně nedostupné, tak ho skutečně neumíme dodat.

O komunikace

Reakce obchodu Zbraně a náboje Pardubice

objednal jste si zboží, co nebylo skladem a informovali jsme vás, že zboží objednáme, a jakmile nám ho výrobce dodá, tak vás budeme informovat.

tak nabízí zboží ,které ,jak mi napsali není dlouhodobě skladem, to bych celkem pochopil, prostě jim ho dodavatel nedodá, tak buď ho stáhnu z prodeje, nebo k výrobku napíši nedostupné s tím ,že nelze objednat.

Obchod nabízí zboží,které nemá!

Vážený zákazníku,
    zboží jste objednal 3.7 ve 22.12 hod. V tomto týdnu bylo zavřeno. 7.7 jste byl takto informován:
    [8752] Informační e-mail k objednávce č.202025032 (07.07.2022 07:33)
    děkujeme za Vaši objednávku. Bohužel tyto paralyzery jsou dlouhodobě nedostupné u dodavatele a dostupnost je neznámá. Přejete si objednávku evidovat?
    S pozdravem, tým e-shopu.
    Vy jste náš náš informační e-mail nereagoval, tak jsme objednávku vyřadili. Nyní zboží již máme a proto ho znova nabízíme. ES

už poněkolikáté jsem objednal zboží u něhož byl počet kusů na skladě a po objednání mi bylo sděleno, že už ho nemají.

Reakce obchodu Zbraně a náboje Pardubice

jednalo se o poslední kusy. Vaše objednávka byla provedena ve 22:58, Ráno jsme se vám omluvili, že zboží není. Nikdo není dokonalý, zvlášť v současném blázinci, když nejsou náboje ani zbraně. ES

• Píší , že mají vše skladem a když si zboží objednáte tak vám napíšou že ni nemaj.

Vážený zákazníku,
    je potřeba číst skladovou dostupnost. Pokud tam je napsáno, že zboží je dočasně nedostupné, tak skutečně není. Nikde nebylo napsáno, že zboží je skladem. Vaše tvrzení je lež. Sýkora

• Na dotaz pro odborníka nepřišla odpověď. Po urgenci se hloupě majitel vymlouval na potíže se serverem.

Vážený pane,
    pokud se vám přestane fungovat poštovní server, tak jsme skutečně nebyli schopni ihned poradit. Ještě jste zapomněl uvést, že po vaši "sprosté" urgenci jsem se vymlouval. Pokud by jste se připomněl slušně, tak bych i slušně odpověděl. ES

Nabízí něco co bude skladem až za několik měsíců.

Reakce obchodu Zbraně a náboje Pardubice

pokud je u produktu napsáno, že je dočasně nedostupné, to znamená že dovozce ho z nějakého důvodu nedovezl. Pokud si takový výrobek přesto objednáte, tak vám ho dodat neumíme. Nabídli jsme vám podobnou variantu, kterou jste odmítnul. Víc pro vás udělat nemůžeme.

objednávku som zrušil ,lebo obchod mi od 14.10.20021 do21.10.2021 nepotvrdil dodanie tovaru,aj po komunikácií ,kedy bude moja objednávka vybavená

Vážený pane,
    nelžete. Objednal jste si zboží, které nebylo skladem. 14.10. vám byla odeslaná tato zpráva:

[6887] Informační e-mail k objednávce č.202021124 (13.10.2021 10:34)
    [email protected] -> [email protected]

děkujeme za Vaši objednávku. Velice se omlouvám, ale tato montáž není skladem a čekáme na její naskladnění. Vaši objednávku evidujeme a po naskladnění Vás budeme informovat

tým e-shopu.