Zboží dorazilo později a nekompletní.

4.3. Objednávka
    10.3 po změně pouzdra potvrzená objednávka.
    Dnes je 20.3. Zboží nebylo expedováno, nemám informací a předběžném datu dodání, nemám informací o komplikacích.

Vážený zákazníku,
    pokud máte něco objednáno s platbou předem, tak nejdřív musíte zaplatit. To jste do dnešního dne neudělal a proto jsme vám nic neposlali. Chyba není na naší straně.

• Objednal som iné,než mi poslali...pritom lacnejší variant za pôvodnú cenu...neverím ,že omylom...

Neodporúčam!!!

Vážený zákazníku,
    pokud jsme poslali něco jiného, tak to můžete reklamovat. Vy jste se ani neozval. Chyba se stát může. My , na rozdíl od vás, nejsme dokonalí a v současném blázinci se můžeme splést. ES

• Na eshopu oznaceno skladem, emailem mi sdelili ze vyrobek nemaji.

Vážený zákazníku,
    objednávku jste dělal v sobotu v 21:30. V pondělí jsme vám oznámili, že zboží bylo prodáno a další bude naskladněno. Ve středu jsme vám ho chtěli poslat ale vy jste objednávku zrušil.

• Dotazník k hovnu

Reakce obchodu Zbraně a náboje Pardubice

Dobrý den, už vaše vyjádření odpovídá vaší inteligenci. Pokud je u výrobku napsáno dočasně nedostupné, tak ho asi neumíme dodat.

tovar figuruje skladom ale dlhe roky je vypredaný a bez možnosti naskladnenia ...

Reakce obchodu Zbraně a náboje Pardubice

Vážený zákazníku. Zboží není napsáno jako skladové. Je potřeba se naučit číst. Pokud tam je napsáno "Již nedostupné" tak to neumíme poslat ani na Slovensko.

• nemají a nabízejí

Vážený zákazníku,
    objednal jste si zboží, které nebylo označené jako skladové. Je potřeba se podívat na skladovou dostupnost. Vámi objednané zboží nejsme schopny v současné době dovést.

• prodavaji totalni šrot,na vyzvu vraceni nereaguji

NIKDY VICE

Vážený zákazníku,
    běžně na tyto výzvy reagujeme, za předpokladu, že se jedná o slušného zákazníka, který se umí podepsat a neskrývá se pod hlavičkou firmy. Pokud nám chcete něco reklamovat, tak to pošlete a my se k reklamaci vyjádříme.

Vybrané zboží bylo psáno, že je skladem a po odeslání objednávky mi přišel e-mail, že vybrané zboží není momentálně dostupné

Reakce obchodu Zbraně a náboje Pardubice

Dobrý den, nemáte pravdu. Objednal jste si vzduchovku a dvoje diabolky. Z toho jedny nebyly ani na eshopu označeny jako skladové a přesto jste si je objednal. Byla vám ihned nabídnuta náhrada ale vy jste na to nereagoval.

• žiadna komunikácia

Reakce obchodu Zbraně a náboje Pardubice

Dobrý den, omlouvám se, ale vaše komunikace nám padala do spamu a proto na to nikdo nereagoval. Sýkora

• Přestože v e-shopu bylo uvedeno zboží jako dostupné, kontaktoval mě personál, že dostupné není.

Reakce obchodu Zbraně a náboje Pardubice

Dobrý den, zboží nebylo uvedeno jako skladové a termín dodání byl konec května. Bohužel dovozce zboží stále ještě nedovezl. Sýkora

i když mělo být zboží skladem, tak nebylo . Bylo mi nabídnuto náhradní zboží.

Reakce obchodu Zbraně a náboje Pardubice

Dobrý den, objednal jste si střelnici 4 prasátka. Bohužel si je těsně před před vámi ji vyzvednul jiný zákazník, který ji měl objednanou delší dobu a nešel pro ni. Proto jsme ji pustili k prodeji a nepředpokládali jsme, že si ji ještě vyzvedne. Vám jsme ihned nabídli obdobnou s jinými terčíky. Tu jste ale nechtěl. ES

• zbozi jsem dusud neobdrzel
    • zbozi jsem nedosta y kdyz jsem zaplatil ?????????

Reakce obchodu Zbraně a náboje Pardubice

objednal jste si bazarovou střelnou zbraň - brokovnici s osobním odběrem na naší provozovně. Pokud máte zbrojní průkaz, tak si ji můžete u nás vyzvednout. Zbraně kategorie B a C neposíláme žádnou dopravou a ani vám nebyla doprava nabídnuta. Nakonec ještě vyplynulo, že ani nevlastníte zbrojní průkaz. Myslím, že to mluví za vše. S pozdravem Sýkora

• Obchod přestal komunikovat

Objednávka proběhla bez problému. Nebyla potvrzena. Na můj další dotaz o termínu zboží nebylo už odpovězeno.

Vážený zákazníku. Nemáte pravdu. Ihned vám byla zaslána tato odpověď:
    [3786] Informační e-mail k objednávce č.201913528 (23.01.2020 14:45)
    Dobrý den, velice se omlouvám,ale zásobník je vyprodaný. Budete si ho přát objednat?
    děkujeme za Vaši objednávku.
    S pozdravem, tým e-shopu.

Bohužel vaše odpověď buď nepřišla, nebo spadla do spamu. Omlouvám se za komplikace. Sýkora

• snaha vyhovět, neboť zboží nebylo momentálně k dispozici
    • pažbička došla zbavená původní barvy, jen očištěné dřevo.

viz zkušenosti

Reakce obchodu Zbraně a náboje Pardubice

Vážený zákazníku, objednal jste si zboží - pažbičku na pistoli Škorpion, která nejen že nebyla označena jako skladová, ale zároveň bylo napsáno, že se nejedná o zboží nové ale použité. V poslední várce nám dorazili pouze pažbičky očištěné od starého laku, ale nenalakované. Tu jsme vám poslali. Když jste se ozval, tak jsme vám nabídli, že vám ji zdarma vyměníme za nově nalakovanou. To jste odmítl.
    Kolektiv Esako

• už 2 týdny čekám stale nic

přišel mi email že mě 2x doma nezastihli. a že to vezou do depa. nebyli ani schopni mi napsat sms nebo zavolat. 100% nespokojenost u doručovatele

Vážený zákazníku,
    za dopravce skutečně nemůžeme. Měl vám volat řidič, že vám veze zboží. Často se nám stává, že příjemce telefon nevezme a zpět nezavolá. Potom se balík vrací zpět k nám. Sýkora

Z objednaného zboží neměli nic.Zadala jsem o katalog nebo doporučení obdobného zboží.Odpoved nepřišla.

Reakce obchodu Zbraně a náboje Pardubice

Vážená paní, objednala jste si zboží, které nebylo označené jako skladové a o tom stavu jste byla ihned informována. Žádný další požadavek z vaší e-mailové adresy vznesen nebyl. Proto nemohla od nás ani další odpověď přijít. Sýkora

• neochota jednat a neslušné chovaní vůči zákazníkovi

Reakce obchodu Zbraně a náboje Pardubice

Vážený pane Pípale, nejdříve si objednáte zboží, které není označené jako skladové. My vám oznámíme předpokládaný termín dodání. Vaše reakce je na Heurece taková, že bezdůvodně nedoporučíte náš obchod. Další den k nám voláte, že potřebujete poradit s výběrem jiné montáže. Rádi poradíme, ale pouze slušnému a serióznímu zákazníkovi. Sýkora

• prodejna prodává kulové zbraně a nezná stoupavost vývrtu hlavně

Vážený zákazníku,
    vaš požadavek jsme se pokoušeli zjistit a vy jste o tom byl informován. V katalogu tato informace není a dovozce ji nezná. Zkuste si to na najít na e-shopu, pokud to zvládnete. Sýkora

• Doprava.

Zboží jsem vrátila, všechno bez problémů. Poslali výměnný balík. Z časových důvodů jsem si druhý pokus musela nechat, protože bych nestihla koupit jinde. Kdyby bylo více času, tak vrátím i podruhé. Na e-mail sice odepsali, ale o nějakém pozdravu, omluvě nemůže být ani řeč.

Reakce obchodu Zbraně a náboje Pardubice

Vážená paní, zboží jsme vám ihned vyměnili, aniž by jsme čekali, až zboží dorazí zpět a bez záruky, že k nám vůbec dorazí. Pokud byla nějaká nespokojenost s dopravou, stěžujte si tam. To nejsou moji zaměstnanci. ES