Nemám co vytknout. Rychlá, přehledná komunikace ze strany obchodu, jasné instrukce k rezervaci.

Dobrý den Šárko,

děkujeme za milou recenzi! Doufáme, že se v budoucnu u nákupu dalšího zážitku znovu potkáme. :)¨

Za celý tým Zážitků.cz zdraví Lucie.

Vše proběhlo rychle.Velká vstřícnost na straně obchodu

Dobrý den Jarko,

děkujeme za milou zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste s nákupem u nás byla spokojená. :)

Za celý tým Zážitků.cz zdraví Lucie.

• Fantastická komunikace a maximální podpora zákazníkovi.
    • Žádná.

Špičková a velmi ochotná komunikace, jak po telefonu, tak přes e-mail, vstřícnost a maximální vyhovění klientovi, kde jsem velmi rychle i po opakovaném kontaktování zjistila, že skutečně nic není problem. Určitě doporučuji a děkuji.

Dobrý den Kláro,

ani nevíte, jakou jste nám touto recenzí udělala radost. Moc Vám děkujeme! :) Komunikace se zákazníky je pro nás velmi důležitá a snažíme se, abychom vždy vyšli zákazníkovi maximálně vstříc a odcházel od nás co nejvíce spokojený. Doufáme, že se v budoucnu u nákupu dalších zážitků zase potkáme. :)

• rychlé jednání

• Velký výběr zážitků
    • Dárkové balení
    • Možnost výměny za jiný zážitek
    • Skvělá komunikace obchodu prostřednictvím chatu
    • Výhodou bývala možnost prodloužení platnosti voucheru (tuším, že za 300 Kč). Nesmyslné zdražení na 600 Kč tuto výhodu ruší...

V obchodě jsem již v minulosti nakupovala, s nákupem jsem vždy velmi spokojena.

Dobrý den Lucie,

děkujeme za milou recenzi. Jsme rádi, že jste s nákupem u nás byla spokojená. Třeba se u nákupu nějakého dalšího zážitku zase potkáme. :)

Za celý tým Zážitků.cz zdraví Lucie.

• Objednávka byla vyřízena rychle a bez problémů

• Doporučuji

Nic

• Rychlá komunikace

• Velice rychle vyřízeno.
    • Žádná nevýhoda.

• Kvalita

Paní na chatu byla velmi milá a příjemná a voucher, kde jsem měla chybu v přání osobě, mi ihned opravila a zaslala obratem znovu na email.

• Hezky zabaleno, rychlé doručení

vždy jsem spokojená, objednávala jsem po několikáté,díky

• zajímavá nabídka, přehledný web, rychlé vyřízení

Všechno proběhlo v naprostém pořádku, doporučuji!

• Operátorka velmi ochotna a příjemná, zařídila zvláštní prosbu.

Doporucuji

rychlé a bezproblémové

• rychlá reakce na dotaz
    • ochota prodloužit poukaz, když nebyly k dispozici lety

na chatu jsem se nedopátrala, zda lze použít dva dárkové poukazy na jeden zážitek, spíše asi ne, tak pokud by ta možnost byla, bylo by to fajn, ale to je spíše poznatek, ne výtka

Reakce obchodu Zážitky.cz

děkujeme za Vaši milou zpětnou vazbu a za návrh na vylepšení. Momentálně opravdu není možné na našich stránkách zadat při úhradě dva dárkové poukazy současně, ale pokud o to stojíte, neváhejte nám napsat nebo zavolat. Kolegyně Vám rády pomohou a hodnotu dárkových poukazů sloučí do jednoho :-). Do budoucna tuto možnost na náš web určitě zařadíme.
    Ať se Vám daří, budeme se těšit na viděnou u dalších zážitků,
    za všechny zážitkáře zdraví Vendula

• Vymena zazitku za jiny, kdyz se nehodí
    • Kupujete neco, co si musite znovu objednat. Najit vsaķ termin podle potreby je těžké. Omlouvám se za negativní hodnoceni, ale tak to citim

Dobrý den, Františku,
    děkujeme za Vaše hodnocení. Naprosto Vám rozumím a i tento postup má své dobré důvody. Naši zákazníci mají možnost si u nás objednat zážitky také na doma a i v tom případě si jejich doručení následně rezervují - stejně jako všechny ostatní zážitky. Je to proto, že někdo se domácí potěšení rozhodně darovat a jeho doručení si pak objednává až sám obdarovaný. V případě, že se jedná o domácí kvíz, je to také z toho důvodu, aby nevypršela platnost hesla, která je 30 dní. Platnost poukazu je 12 měsíců a kdykoliv během této doby se můžete rozhodnout poukaz využít. Je to pouze na Vás :).
    Ať se Vám daří a doufáme, že se v budoucnu opět setkáme u dalších zážitků.
    Za všechny zážitkáře zdraví Vendula