Na základě negativních recenzí Heureka.cz nedoporučuje nákup v tomto e-shopu.

• Maximální nespokojenost!!! Nic nikdo nekupujte-podvodníci,neobtěžují se ani člověku odpovědět,jsou bez telefonického spojeni a se sídlem v cizině. Nikomu nepdoporučuju,přišla jsem o více než 600 korun a můj syn o dárek na Vánoce... vím i o dalších nespokojených zákaznících,kterým také po zaplacení nikdy nic nedorazilo.

Podvodníci

• Zboží nakonec dorazilo po 4,5 měsících. Když jsem důrazně zažádala o vrácení peněz po 4 měsících, kupodivu mi peníze během 3 dnů poslali, částka necelých 200 Kč.
    • Platba předem, dlouhá dodací lhůta, také jsem doufala ve vánoční dárek, pak v březnu k svátku a zboží koncem dubna dorazilo, dvoje ponožky na 2x. Není žádná komunikace, telefon, ani IČO.

Zaujaly mě ponožky s motivem kočky za 99 Kč, píší dodací lhůta 10 - 45 dní, ale zboží dorazilo skoro za 5 měsíců. Tento obchod rozhodně nedoporučuji, v podstatě jen přeobědnávají zboží, ale nemůžete se s nimi nijak spojit, nelze je nalézt podle IČO, nemají telefon, nekomunikují ani přes email, nejsou on-line, ale vyžadují platbu předem. Rozhodně si u nich už nikdy nic neobjednám, považuji je za hodně neseriozní.

• Zboží které bylo objednane v listopad, stále nedorazilo.Komunikace žádná.Nedodržují obchodní podmínky.Rozhodne nic nekupovat.

max nespokojenost

• - nic
    • - naletěl jsem na zboží čekám již přes 150 dní
    • - platba předem - nic neplaťte předem!!!!
    • - po 5 urgencích ani slovo odpovědi!!!!
    • - nekomunikují

- nic si ze Zásikonoše neobjednávejte a hlavně neplaťte předem!!!!!!

• Opravdu malá naděje, že se objednaného zboží někdy dočkáte tu stále je !!!
    • Neobjednávat, pokud nemáte pevné nervy a rádi neriskujete !!!
    • Dodací lhůta extrémně dlouhá (u mě 184 dní)
    • Neplní obchodní podmínky o vrácení peněz
    • Nulová komunikace (ty vygenerované emaily, ať si strčí někam hodně daleko)

To bylo překvapení, když po 6 měsících od objednání mi konečně zboží dorazilo, už jsem v to nedoufala, škoda jen, že to byly dárky k Vánocům, asi je schovám k těm příštím :) ... takže nezoufejte

Nevím proč jsem si recenze nepřečetla dříve.
    I já jsem naletěla . A pánvička silikonová na palačinky nikde.
    Opět zklamání.

• Dnes jsem si chtěl objednat sluneční brýle v akci za 109 kč, ale číslo účtu, na které jsem měl odeslat peníze, neexistuje. Tak nevím, kde udělali soudruzi z NDR chybu.

Nedoporučil, protože, jestliže zadané číslo účtu neexistuje, moc důvěry tento obchod nebudí.

• Zboži přišlo rozbite PO 50 DNECH a na mail neodpovidaji

NEDOPORUČUJI

• Zboží mám objednané a zaplacené od listopadu 2016.Do dnešního dne nemám ani zboží ani peníze zpět.Na urgence nereagují,E-maily se vrací bez odpovědi zpět,nebo nejdou ani odeslat

NEDOPORUČUJI

• -
    • zboží objednané 11/2016 doteď nedorazilo, nebyly vraceny peníze ani nereagují na e-maily

Nedoporučuji. Nedodané zboží, peníze nevráceny, žádná komunikace a odezva na e-maily.

• Poloviční cena oproti jiným obchodům
    • Dlouhé čekání

Zboží dorazilo sice až po měsíci, ale u výrobku stálo 10-45 dnů, takže jsem s tím počítala. Na mail mi chodili informativní maily o pohybu zboží. Cena zboží byla oproti jiným eshopům poloviční takže se vyplatilo počkat.

• nevím, jak je to možný, no náhodou mi přišel balíček... po půl roce
    • Stejně nedoporučuji!!!! Žádná komunikace vůbec nic!

nikdy víc!!!

• Nekomunikuji, zbozi mi od 11/2016 nedorazilo. Penize neposlali zpet. Nenakupujte zde!!!

Nulova komunikace,
    Nedodane zbozi,
    Nevraceji penize

• Vše

Komunikace na nulové úrovni,zboží dorazilo přesně za půl roku.Už nikdy víc.

• Myslela jsem, že ceny, ale radši koupit dražší a dočkat se.
    • Neodpovídání na emaily - vůbec žádná komunikace, zboží jsem neobdržela (objednáno 11/2016), po urgencích se konečně u mé objednávky objevilo slovíčko REFUNDACE (3/2017), ale dodnes peníze nedorazily.

Nikdy více a radím i Všem ostatním - NEOBJEDNÁVAT u nich nic!!!!!!

• Je to super obchod so zaujímavým tovarom.

Majú v ponuke zaujímavý tovar za dobré ceny. Neúčtujú poštovné, rýchle dodanie tovaru, dobrá komunikácia s obchodom...

• Všechno

• Zboží dorazilo v pořádku.
    • Velice dlouhá doba zaslání výrobku - více než půl roku.

Zboží jsem si objednávala asi v listopadu minulého roku - dva předměty. Už jsem nepočítala s tím, že by něco dorazilo, ale zrovna dnes mi přišel balíček, ve kterém byla jedna z objednaných věcí. Doufám, že ta druhá přijde taky :)

• Dávám plný počet hvězdiček za okrádání spotřebitele....to si zaslouží.
    • všechno

Taky stejná zkušenost jako většina tady, od listopadu hrají mrtvého brouka, po zaplacení zboží žádná reakce. Jen by mne zajímalo kolik nás ve skutečnosti okradli a to doslova.

• NIC
    • Podvodníci

To samé jako většina příspěvků. Zboží objednáno v listopadu loňského roku. Dodnes žádná odezva na maily, nic...