Na základě negativních recenzí Heureka.cz nedoporučuje nákup v tomto e-shopu.

• Je to super obchod so zaujímavým tovarom.

Majú v ponuke zaujímavý tovar za dobré ceny. Neúčtujú poštovné, rýchle dodanie tovaru, dobrá komunikácia s obchodom...

• Před 4 měsíci zboží objednáno a zaplaceno, nikdo nereaguje, nedoporučuji. Jsou to podvodníci!!!!

podvod

• Zboží doručeno
    • Neplatila jsem žádné poštovné, přesně jak eshop uvedl
    • Zboží dodáno 47 den od objednání

Připojuji se k těm, kterým bylo zboží dodáno!
    Od konkurence, kde jsem objednávala jiné zboží zásilku stále nemám! Není to eshopem ale tím, že jde zboží z Číny. Jsou Vánoce a ani česká pošta nedoručuje zásilky včas. A zásilka z Číny? Eshop mě informoval, že díky Vánocům může dojít k pozdnímu dodání, tak jak má v podmínkách. Za mě tedy seriozní eshop.

• funguje
    • ceny jsou konečné bez dalších položek za dopravu
    • nic, jen musíte trpělivě čekat, než zboží dorazí

když na zboží nepospícháte, tak v pohodě

• zaujaly mě ceny
    • poštovné zdarma

Zboží bylo dodáno, jen mě prvně zarazilo, že zásilka přišla z Číny. Až pak jsem pořádně kouknul a informace o to, že jdou zásilky z Číny byla v emailu. Až na nečekané překvapení se zásilkou zboží přilo. Více mě nenapadá. Celkově tedy spokojenost.

• nespolehlivý,špatná komunikace
    • nedoporučuji -nejste spolehlivý
    • zboží od září ještě nepřišlo

NEDOPORUČUJI
    NESPOLEHLIVÝ
    ŠPATNÁ KOMUNIKACE
    ZBOŽÍ STÁLE NEPŘIŠLO
    UŽ NIKDY

Reakce obchodu Zásilkonoš.cz

Dobrý den, zboží je dodáváno ve lhůtě 10 - 45 dní od odeslání, tak jak je v eshopu uvedeno. Tato lhůta je zákazníků potvrzena i v emailech. Zásilky jsou doručovány v termínu a v souladu s obchodními podminkami. Pěkný den

Spokojenos.

Reakce obchodu Zásilkonoš.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení a jsme rádi, že jste spokojeni. Pěkný den

Rozhodně nedoporučuji.Zboží přišlo za 70 dní a z toho jen část.Druhá půlka zboží nedorazila.Obchod nereaguje na emaily.Zaplatil jsem předem, takže se můžu se zbytkem peněz rozloučit.Už nikdy víc.

Reakce obchodu Zásilkonoš.cz

Dobrý den, zboží je dodáváno ve lhůtě 10 - 45 dní od odeslání, tak jak je v eshopu uvedeno. Pokud chcete zjistit stav objednávky, stačí napsat na naši zákaznickou podporu a objednávka Vám bude prověřena a budete zpětně informováni. Pěkný den