Na základě negativních recenzí Heureka.cz nedoporučuje nákup v tomto e-shopu.

• Zaplacené zboží nepřišlo,na emaily nereagují a peníze zřejmě vrátit nechtějí!!!!!!!Zřejmě budu nucena,obrátit se na policii!!!!!!!!

Napadá mě pouze jedno.....PODVODNÍCI!!!!!

• zboží nedošlo a na mejly nikdo neodpovídá

nedoporučuji

• NIC
    • Objednané zboží nedorazilo :-( skoro 500 Kč v čudu :-( Kde je ta hromadná žaloba, přidám se ! ?

Pozor, nic neobjednávejte :-( Vy musíte peníze poslat hned a obchod se pak neobtěžuje něco řešit :-(

• Objednal a zaplatil jsem polštářek pana hovínko a do dnešního dne( 53den)přišlo hovno!Nedoporučuji!!!

Podvod vše založene na podvodu !

• Nemám zájem
    • Pouze souhlasím s mnoha názory tady uvedených . Nic neobjednávat , jsou to podvodníci. Mám objednané a zaplacené zboží , které ani po třech měsících nepřišlo a na písemné dotazy nikdo nereaguje .

Doporučení - ignorovat jejich nabídky a reklami a nic neobjednávat a hlavně neplatit předem

Jsou to podvodníci je teda pravda ze se mi na můj email ozvali ale neodpověděli mi na nic na co jsem se ptala.Zboží mi teda po měsíci dorazilo ale jsem velmi zklamaná protože jsem objednala hračky pro mého vnuka a jsou to všechno kšunty s Číny tak že jsem vše vyhodila.Když jsem to objednávala tak tam nikde nebyla zmínka o tom že to dováží s Činy.Nedoporučuji ten to e-shop

• Objednané zboží nedošlo a stále něco nabízí.Je to zřejmě podvod.

Už jim nevěřím.

• Zaplaceno a zboží, které mělo dorazit jako vánoční dárek - nikde! Asi 6 týdnů - mrtví brouci - nedoporučuju!!!!

????????

• Zasilkonos

Peníze odeslané ... A zboží nikde! Žádná reakce na e-maily takže nedoporučuji! Podvodníci!

• Zasilkonoš jsem našla na fb, zdála se důvěry hodná.
    • 22.10. jsem si objednala formu na pečení, doposud mi nic nepřišlo a zaplatila jsem 2x 222 Kč, nevím kam se obrátit aby mi vrátili peníze.

Tuto firmu jsem našla na stránkách Facebooku o to víc mně to mrzí, že to jsou takový zloději!

• Po více než roce jsem nedostal ani zboží, ani peníze a dokonce ani odpověď na cca 7 mailů, které jsem téhle pochybné firmě napsal. Jak tady tak čtu, tak nejsem sám, kdo naletěl. Nikdy víc.. To si radši jděte vsadit sportku, i tam je možná větší šance něco "dostat".

Zloději a podvodníci.

• - nízké ceny
    • - zboží v pořádku došlo
    • - Dlouhá dodací lhůta (2mesice)

Lide co si tu objednávají by si měli uvědomit, že je to jen sprostredkovaci sluzba která objednává zbozi ze stránek jako je aliexpress, ebay,wish a pod... Takže, člověk nemůže očekávat ze zboží za 3dny bude mít doma. Je to pouze usnadnění pro ty, co pres zahraniční stránky neumí nebo neradi sami objednavaji. I když určitě pár % z udané částky si vezmou. Takže zboží může na ebay stát 150kc ale na českých stránkách uvedou 200kc...

• Nic není pro
    • Uboha firma, zaplatite hned, neprijde vam nic za dva mesice. Poslete pozadavek o vraceni penez i s cislem uctu. Prijde vam mail, at jim poslete cislo uctu kam to maji poslat. Takze oni neumí ani číst!! Penize vybirat, to jo. Poslat pitomou folii je nad jejich sily

NENAKUPUJTE od nich!

• objednane zboží přišlo, sice delší dodací lhůta

Nedávno jsem sem napsala negativní recenzi, protože mi objednané zboží nepřišlo a trvalo to už dva měsíce, ale beru zpět a Zasilkonos dlužím omluvu. Poněvadž mi objednávka přišla sice po 2,5 měsíci, ale přišla.

• Podvod.vyhozene penize..nic neprislo.cekam 3 mesice.nedoporucuji!!

Nic neobjednavat!

• Všechno

Super! Objednali jsme rukavice a hodinky. Přišly dvoje hodinky, a později i rukavice. Jako kompenzaci jsme měli místo hodinek a rukavic dvoje hodinky i dvoje rukavice :D

• Nic si na zasilkonos neobjednavejte! Objednala jsem babicce houbicky, zaplatila je a za par dni mi přišel mail, ze jsem platbu neuhradila a další mail od nich byl ze mou objednávku stornují. Ještě jsem se ujišťovala jestli jsem platbu opravdu provedla a ano zaplatila.

Výrobek nemám a peníze také ne!

• Neskutečně dlouhá doba dodání - pokud vůbec zboží zašlou.
    • Zboží má špatnou kvalitu.
    • Velmi špatná komunikace s obchodem.

Objednala jsem zboží a 7/8 zaplatila - do dnes 12/10 jsem zboží neobdržela. Na písemné upomínky je velmi sporá odezva, připadá mi, že je odpověď generována automatem zvaným Aneta Zásilkonoš.cz
    NEDOPORUČUJI důvody jsou vypsané výše.

• snad jen ta doprava zdarma, která se ve finále pěkně prodraží...
    • nelze se dovolat na zákaznickou linku, na mail žádná odpověď, zaplaceno, dodnes nic nepřišlo

nedoporučuji

• vse; zbozi zaplaceno min. 2 mesice, do dnes nic neprislo, postupuji na COI

Rychle pryc! FB by jim mel zablokovat jejich reklamy.