• nepotvrzení platby (pro mě vysoká částka)
    • dlouhé dodací lhůty

Objednala sem již před více jak týdnem, poslala peníze a ty měli hned na účtě, protože máme stejnou banku, ale dodnes nepřišlo potvrzení o přijaté platbě ani zboží, ani zmínka o čemkoliv, jen tento dotazník. Nevím, asi podvodný obchod. Pokud zboží nedojde do 14dní, hlásím policii.

obchod nekomunikuje i přes zaplacenou objednávku

• Zaplatila jsem předem. Přesto 4 dny žádné info, dokud jsem se nezeptala.
    • Zboží, které mělo být skladem, skladem nebylo a stále ještě čekám..
    • E-shop nabízel chybně poštovné zdarma, které jsem zvolila. I přes platbu předem a negativa výše po mě chtěli poštovné uhradit, na což nemají právo a to ani mravní.
    • Žádná omluva za zpoždění a za vlastní chyby. Arogantní přístup.

Pokud můžete, kupte si zboží jinde. Zde si neváží platícího zákazníka a neví, co je slušné chování, natož prozákaznický přístup. Katastrofa

• skladem ale nutno cekat az to dorazi odnekud ze zahranici
    • proc posilate hodnoceni kdyz zbozi nemam?
    • platba se musi udelat hned a pak se tydny ceka na neco co ma na webu status skladem, tak snad to dorazi

• Víc jak po týdnu nebylo zboží odesláno, ani žádná informace. Už jsi tu určitě neobjednám
  • V prosinci 23.12.2021 jsem si objednal knížku Černá mast, kód objednávky 2021180127 která byla na seznamu knih dostupná a 30.1.2022 knihu žijte dlouho, kód objednávky 2022180122 ale doposud nepřišly.

• Za
    • Komunikace źádna, zboží nedošlo

• Dlouhá doba od objednání. Zboží jsem objednal 1.7.2021 a dnes je 13.7.2021. Do dnes žádná informace o objednávce. NEDOPORUČUJI.

• Zásilka byla doručena bez českého návodu k zapojení a použití.

Je to už skoro 2 týdny a zboží ještě nemám.Paní mi volala,že tam nemají šéfa,který objednává zboží.Prý to bude se zpožděním.Ale zatím nemám nic a mám se vyjádřit se spokojenosti s tímto obchodem.Takové zpětné vazby na spokojenost firmy se mi nelíbí. Celý život jsem dělala v potravinách a taky jsme nevyžadovali chválu na naši práci.

• dvakrát bylo objednáno ale nebylo doručeno