• Obchod je jedinečný, nenabízí zbytečně velké množství vůní, vůně jsou popsány tak, že lze vybrat už podle popisu. Lze si vybrat objem parfému, takže není nutné utratit tisíce za velké láhve.

Všem doporučuji vyzkoušet!

• Přehledné a srozumitelné stránky. Kvalitní a široký sortiment parfému. Komunikace na vysoké úrovni.
    • Slabiny nemá.

Přehledná nabídka,příjemná komunikace a rychle vyřízená abjednávka.Vřele doporučují.

• Rychlé dodání, příjemná vůně

S nákupem v tomto obchodě jsem spokojena.

• Mehr Sprachen für Kontakt mit dem Verkäufer
    • Es wurde falsche Adresse in den Lieferungschein eingetragen,obwohl ich alles richtig ausgefüllt habe.Das hat mir sorgen gemacht.

Ich werde noch mal bestellen.Gute Auswahl an Parfum

• možnost nakoupit zajímavé parfémy, které má jen málokdo čili parfémy nikové
    • neshledávám žádné slabiny

Velmi dobrý obchod
    Dobrá komunikace
    Zajímavé zboží
    Nádherné vůně

Som spokojny, dodacia lehota bola kratka, vely vyer peknych voni.

• najdu zde přírodní vůně..nikde jinde jsem nenašla čistě vůně rostlin či stromů atd.
    • nevím ..nezjistila jsem doposud žádné

doporuečuji obchod má krásné přírodní vůňě,,,

• Unikátní obchod
    • Nesrovnatelně lepší oproti běžným "parfumeriím"
    • Jednoznačně označené a popsané vůně
    • Profesionální obsluha
    • Možnost namíchat vůni dle představy

Kdo ještě nenavštívil, ať tak rychle učiní. Pro mě to byl sen zjistit, že takový obchod existuje. Nakupuji zde pravidelně a od té doby, co znám Zámeckou parfumerii, nekupuji vůně jinde.

• nesnáším komerčně masově vyráběné vůně ,co mají v každé drogerce,preferuju niché vůně manufakturně vyráběné v malých vlastních továrničkách v malém množství.Našla jsem skvělou českou obdobu Francouzského Fragonardu a tím jste vy.Dlouho jsem něco takového dostupného hledala.Klasa a špička.
    • nejsou

nesnáším komerčně masově vyráběné vůně,co mají v každé drogerce-nevoní mi,právě naopak,preferuju niché vůně manufakturně vyráběné v malých vlastních továrničkách v malém množství.Našla jsem skvělou českou obdobu Francouzského Fragonardu a tím jste vy.Dlouho jsem něco takového dostupného hledala.Klasa a špička,Krasné luxusní prafémy s dokonalou vůní přírody.uplně mě uchyvacujou ty jejich jednodruhové čisté vůně májových kytek jako je levandule,šeřík,růže,třešňový květ,vanilka -jemné,romantické,sladké...

• zajímavá nabídka nekomerčních vůní
    • přívětivá dárková balení
    • zatím jsem neobjevila

Hned při první objednávce mi parfumerie připravila nevídané překvapení: poslala vybrané tři testery zadarmo jako dárek pro radost. Určitě důvod vypravit se za dalšími zámeckými vůněmi osobně.

• Výhoda je určitě pro lidi mimo jako já mimo Prahu,možnost zakoupit vzorky.

Nakupovala jsem poprvé,oceňuji nejen prodej vzorků, ale i zájem ze strany obchodu.Napsala jsem do zprávy že mám ráda vůni jednoho parfému,který se bohužel již nevyrábí a majitel se se mnou ještě před odesláním kontaktoval a doporučil mi parfém,který jsem ve vzorcích přehlédla a opravdu krásně voní.Za což jsem vděčná a budu určitě parfém kupovat.
    Takže za mně naprostá spokojenost.

• zajímavé exkluzivní vůně
    • přijatelné ceny
    • dodací lhůta při online objednání
    • komunikace - telefonní číslo je neexistující a na e-mail odpovídají se zpožděním 1-2 dnů

Nákup osobně na prodejně určitě, pokud spěcháte tak e-shop určitě ne, dá se to na druhou stranu chápat, jelikož se nejedná o obchod zaměřený na prodej na internetu.

Takže shrnuto - doporučuji, jen to chce trpělivost :)

• 1) spolehlivost
    • 2) dobrou komunikaci
    • 3) rychlost
    • 4) velký výběr
    • nevím o žádných

Maximální spokojenost, určitě budu nakupovat častěji.

• Originální produkty.
    • Přelidněnost.

Zámecká parfumerie je velmi originální. Líbil se mi profesionální přístup prodávajícího. Byla jsem v obchodu již několikrát, ale zatím jsem nic nekoupila, protože obchod navštěvuje hodně lidí. Příště si udělám více času:). Obchod velice doporučuji těm, kteří mají rádi úžasné vůně a kvalitu.

• netradičný pohľad na prezentáciu vôní
    • pokus o niche značku
    • profesionálny prístup
    • slabšia grafika webu
    • slabšia kvalita niektorých vôní
    • pokus imitovať niektoré komerčné parfumy
    • chýbajúce info o vôňach, čo nie sú k dispozícii

kvalitný medzistupeň medzi komerčnými značkami a niche značkami
    odporúčam pre tých, ktorí chcú niečo netradičnejšie ako bežnú produkciu, ale ešte sa neodvážia emočne alebo finančne prejsť ku kvalitnejším niche výrobcom

• zajímavé a kvalitní zboží, vstřícný přístup, možnost koupit přes e-shop testry s výhodným poštovným

Určitě stojí za vyzkoušení! Ideální je osobní návštěva, která je úžasným aromatickým zážitkem,vůně jsou nesmírně zajímavé a možnosti jejich kombinování přímo fascinující:)V obchodě je k dispozici široká škála od lehčích až po extravagantně výrazné, všechny ale jiné než současná běžná produkce...jsem nadšená.

• je uživatelsky i lidsky příjemný. Zboží dorazilo ještě před tím, než jsme ho stihla zaplatit. To mne trochu překvapilo.
    • Chtěla jsem si objednat vzorky konkrétních vůní, ale vůbec mne to nenavedlo, jak to udělat.

Příjemný, milý, voňavý, nevšední. Potěšil mne voucher na slevu zaslaný hned po nákupu, doplněný příjemně osobně formulovaným textem.

• lze vyzkoušet parfem ve vzorku..
    • hledám si vůni

• netradiční vuně
    • bezbarierovi přístup

příjemné zastavení při turistice

• velký výběr, možnost si nechat zaslat vzorky a vyzkoušet si je, je to sice delší cesta k vůni, která sedí, ale díky tomu, že si množství mohu zvolit sama od 02ml a po100ml, tak nemám problém, koupit si na střídačku dvě nebo i více
    • nato jsem ještě nepřišla - dám vědět -:D

Obchůdek je spolehlivý - nebojte se, že zaplatíte a zboží nedojde. Já osobně DOPORUČUJI
    Ráda podporuji české podnikatele a firmy, pokud jsou solidní jako tento.