• Možnost vyzkoušet vůně pomocí testerů.

Na základě upoutávky na akční cenu testerů jsem vyzkoušela obchod, o kterém jsem předtím nevěděla a objednala si pár testerů. Zboží přišlo velice brzy. Vřele doporučuji tento obchod ostatním zákazníkům.

• nevím dnes se takto nakupuje..
    • drahá dovážka..

nejdříve jsem si obědnala testery a podle toho se asi rozhodnu nakoupit.. některé testeri chválím velmi ze 6 testovaných zatím tři hodnotím slušné- velmi slušné.. pěkné, až luxusní.. u těch ostatních ještě nevím .. např No 14 ráno ve 8h jsem použila a intenzívně voní.. trošku po 2 hodinách zmněna ale stále voní velmi pěkně, no .2 též velmi slušné... mám malinkou připomínku je při použití cítit alkohol.. jsem nekuřačka a nepiji alkohol celkově hodnotím Slušné.. děkuji marcínová

• Perfektní zkušený personál
    • Jedinečný obchod s parfémy tohoto typu v ČR
    • Možnost zakoupit si výhodně testery

Obchod jsem objevila při procházce Prahou a zajásala,že něco takového vůbec existuje. Přístup personálu je nad očekávání, své práci rozumí, dokáži poradit a věnovat nakupujícímu opravdu dostatek času. I na e-shopu jsou parfémy perfektně popsány, že si člověk velice dobře umí danou vůni představit. Určitě doporučuji, především kvůli nabídce a přístupu personálu.

• nevšední zboží
    • žadné

chcete něco vyjmečného osobního kupte :)

• nezvyklé vůně
    • zvědavost
    • pěkné,jednoduché balení
    • nemožnost vykoušet vůni
    • ani jedna nesplnila mé představy

jiný obchod než ostatní parfumerie
    zkušenost ani ne, nákup riziko - vůně nesedí
    ano,ale vyzkoušet vlastním nosem osobně

• změna na trhu parfumerie