• vše proběhlo v pořádku, spokojenost
    • šrouby součástí dodávky

• Přednákupní komunikace v pořádku. Na mé dotazy bylo brzo a dostatečně odpovězeno.
    • Široká nabídka (sice neměli blackouty na okno co jsem chtěl, ale to je prostě dané omezením daného okna, ne obchodu)
    • Bohužel hodnocení (a výsledné nedoporučení obchodu) dosti ovlivňuje to, že zboží přišlo očividně už vizuálně poškozené. Konkrétně na horní přední části byl viditelný hluboky škrábanec,v podstatě rýha. Nejde o funkční poškození, to je třeba zdůraznit. Tedy roletu lze použít. Ovšem je to dosti vizuální poškození a prostě to "bije do očí". Balení bylo v pořádku, nikterak poškozené. K rozbalení jsem se dostal bohužel až o 4 dny později, dříve nebyl čas (asi chyba, ve výsledku by to ale asi nezměnilo nic..). Při rozbalovaní jsem použil ruce a obyč řezák na papír na izolepy, kterýmy to bylo oblepeno. To vše opatrně, protože v mém zájmu opravdu není si hned novou věc poškodit. Hned jak jsem zjistil poškození, tak jsem poslal mail na obchod dle jejich postupu co mají na stránkách uvedeno, včetně celkem podrobných fotek (rád bych je zde přidal, bohužel nejde nebo nevím jak). Obchod reagoval o s tím, že nejprve bere v potaz, aby pak následně reagoval, že dle fotek vyhodnotili, že jsem si to při rozbalování udělal sám a že tím reklamační řízení ukončují. Na můj dotaz na základě čeho tak usoudili odpověděli, že "vzhledem k balícím procesu a kontrole kvality není možné poškození, které uvádíte". Vzhledem k délce a šířce a i hloubce dané rýhy opravdu netuším, jak si představují, že jsem to rozbaloval a čím bych dané rýhy dosáhl. Nehledě na to, že kdybych to škrábl, tak to vezme i barvu. Což ale nevzalo, naopak to vypadá jako prostě už od výroby kdy ten pokladový povrch byl poškozený, barva je přesto "nanesena" homogenně . Bohužel jde o klasické "tvrzení proti tvrzení", tedy řešení je prostě to akceptovat. Svědomí však mám čisté a mrzí mne, že si myslí, že bych to poškodil a pak vracel s tím, že za to nemohu. To by mne u rolety za 1500Kč opravdu nestálo za to. Věřim, že roleta bude bezproblémově fungovat,ale vzhledem k výše uvedenému jednání nemohu doporučit.

Reakce obchodu Žaluzie24.eu

chápeme vaši reakci, nicméně ze zaslaných fotografií nám orpavdu výrobce reklamaci zamítl jako neoprávněnou, neboť k poškození nedošlo při výrobě ani balení.
    Na bezproblémový chod tyto škrábance profilu nemají žádný vliv.
    Děkujeme za pochopení.

• rychlé a solidní
    • Naprosto přesné dle požadavku
    • žádná

• Kvalita a obrovská rychlost

• Delší doba dodani jinak super

• Výborně vedená webová stránka s objednávací aplikací. Komunikaci omezují na opravdu věcné a potřebné informace. Termín dodání vždy dodrželi. Objednávám opakovaně a vždy k mojí plné spokojenosti.

Super komunikace

Malinko složitější orientace na webu obchodu, ale nakonec úspěšný nákup. Oceňuji možnost volby rozměru i širokou paletu odstínů.

Mohu doporučit. Děkuji.

• vše sedí

• Sortiment

OK

• Rychlost a kvalita

• Skvělý videomanuál jak žaluzie naměřit a následně namontovat.
    • Stručný a přehledný objednávkový formulář.
    • Rychlé dodání.
    • Kvalitní provedení.
    • Jednoduchá montáž - přesně podle videonávodu.

Přehledný web, který nabízí mnoho druhů stínících rolet. Šikovný videomanuál, který vše velmi usnadnil, díky němu byla samoinstalace žaluzií hračka (zvládne jeden člověk).

Reakce obchodu Žaluzie24.eu

Děkujeme za velmi pozitivní recenzi.
    Tým Žaluzie24

Perfektní jako vždy

• obchod dobrý
    • nevyhoda obchodu asi zádná, ale kvalita zaluzii nic moc.

• Kvalita
    • Přehledný konfigurátor

• Intuitivní systém objednávky žaluzií na míru.
    • Doručení v avizovaném termínu.
  • S objednám zboží poradili a objednávku jednoduše vyřízena. Rychlost dodání zboží.