• Dobře to funguje, e-shop i výrobek :-)

• Přesnost a preciznost!:-)

Odvedli skvelou praci a vse doslo rychle a ve skvelem stavu!!

• Velký výběr
    • Solidní ceny

Naprosto tragická úroveň komunikace obchodu!!! Na e-maily neodpovídají, telefon sice ano, ale stejně neplatí, na čem se dohodnete...

• Vůbec neuvádí koncovky žaluzií pro zašroubování, různí výrobci je mají různé, takže pak nemusí sedět na původní dírky v okně.

• Výhoda jest samoobsluznost
    • Snadná montáž
    • Veškeré návody, jak naměřit a jak namontovat
    • O žádné nevím

Dobrý den všem, za mě je to super obchod. Při minimální zručnosti jste schopen naměřit, objednat, vyjednat, nechat si doručit a namontovat. Vždy a všude podobný návod a existují i videa. Za mě spokojenost enormní, jinde neobjednavam, protože jinde mi to nedává žádný smysl. Za mě všechny palce nahoru. Vytknout NENI CO!!!

• Kvalita

Velká spokojenost - již několikátý nákup naprosto bez problémů.

• Nekomukativni - těžká domluva - neberou telefony

Reakce obchodu Žaluzie24.eu

dle našich výpisů hovorů s Vámi naše pracovnice mluvila a domluvila se na termín montáže. Další hovory z Vašeho čísla v registru nemáme.
    V případě potřeby pište na mail, nebo volejte. děkujeme.
    Tým Žaluzie24

Perfektní služby ode mě jednoznačně palec nahoru cca před dvěma lety jsem u Žaluzie 24.eu zakoupil rolovací vrata a všechno proběhlo v pořádku. Teď to bylo 6ks předokenních žaluzií a opět jsem se přesvědčil,že pokud bude z jejich sortimentu něco potřeba určitě to bude od nich. Perfektní komunikace, zboží perfektně zabalené nic nechybí ani nepřebývá . A dodací lhůta? Do čtrnácti dnů od objednání jsem měl zboží doma a následná montáž byla pro mě výzva a potěšení zároveň. Všem od Žaluzie 24eu moc děkuji.
    Josef Olivík

Reakce obchodu Žaluzie24.eu

Děkujeme za Vaši pozitivní recenzi.
    Jsme moc rádi, že jste spokojený.
    Tým Žaluzie24

obchod nekomunikuje so zakazníkom, tovar nedoručil a ani nevrátil peniaze

Reakce obchodu Žaluzie24.eu

objednávku jsme zrušili protože ovladač který jste si vybrala výrobce kvůli čipové krizi není schopný dodat v daném termínu.
    Platbu jsme Vám vraceli na Vámi zadaný účet a banka nám platbu vrátila kvůli neexistujícímu účtu.
    Platbu jsme odeslali znovu po Vaší aktualizaci a částka je již zpět u Vás.
    Tým Žaluzie24

• skvělá komunikace s obchodem
    • nemožnost vyzvednout dodávku na adrese výdejny

přesné rozměry žaluzií, rychlé dodání

Jsem opravdu na vážkách, jestli doporučit nebo ne. Jak se říká, konec dobrý všechno dobré. Ale já už si u nich nic nekoupím, takže spíš nedoporučují.
    6.1. jsem vytvořil objednávku a vzápětí ji i zaplatil. Teprve 13.1. mi potvrdili přijetí platby (týden je opravdu dlouhá doba kdy nevíte co je s vašimi penězi) a objednávku obratem stornovali.
    Až potud bych dal 4 hvězdičky kvůli té týdenní prodlevě.
    Ale co se dělo potom s vrácením peněz, to bylo teda něco. V průběhu týdne jsem 3x slyšel v telefonu větu "platba proběhla ". 2x jsem slysel větu "zjistím a zavolám (dnes / zítra)". No, typněte si jestli zavolali... Nakonec jsem peníze dostal 27.1., takže oni je poslali 26.1.
    Možná vám 13 dní nepřijde moc, popravdě ani mě ne. Pokud by mi napsali do mailu že ty peníze pošlou do 14 dní tak bych čekal a vše by bylo v pohodě. Ale když vám po prvním nevinném telefonátu řeknou "platba proběhla " a pak už to jen opakují dokola a vy peníze pořád nemáte tak už jste nervózní. Nakonec, kdy mi paní řekla "zjistím, zavolejte si zítra ráno " mi za celý den už nezvedli telefon. Za ten den ode mě mají snad 20 nepřijatých hovorů. V takové situaci už opravdu zvažujete návštěvu policie... Naštěstí následující ráno peníze přišly.
    Takže bohužel, za toto jednání nedoporučují.
    Komunikace s obchodem je opravdu příšerná, do telefonu řeknou cokoliv jen aby se hovor ukončil.

EDIT PO REAKCI OBCHODU

Přečetl jsem si reakci obchodu a nyní už před nimi musím vyloženě varovat.
    Nepravdy, polopravdy, vytržené z kontextu.
    Popořadě ...
    Platební brána a proč jsem platbu asi 2x zrušil - váš e-shop umožňuje nákup v eurech, což jsem já udělal. Ovšem jaké bylo mé překvapení, když až při platbě platební bránou to po mě chtělo české koruny! Takže ano, platbu jsem stornoval, chtěl jsem platit eury. Ale vzápětí mi od vás došla zálohová faktura (světě div se) vystavená v eurech. Takže jsem eura převedl ze svého eurového účtu (lze dokázat výpisem z účtu). To, že jste platbu validovali až 13.1. si vyřiďte se svojí účetní, má účet kontrolovat častěji. Víte o tom, že existuje funkce "poslat oznámení o pohybu na účtu "? Kdybyste ji zkusili tak byste se o příchozí platbě dozvěděli hned. Tak jako já.
    Jenomže, z mého hodnocení myslím jasně vyplývá, že mě vadili až události po (!!) 13.1.
    Další věc - zakázku jste nestornovali "" po dohodě se mnou"". Storno jste mi oznámili v mailu (opět lze dokázat). Tady opravdu nechápu proč jste tuto větu napsali. Je úplně zbytečná, s mým nedoporučením nemá nic společného a lze strašně jednoduše prokázat její opak...

Platbu jste vrátili v korunách.
    Toto je asi jediná pravdivá věta ve vaší reakci.  Jenomže já vám poslal eura z euroveho účtu (znovu - jednoduše prokážu), kdežto vy jste mi vraceli koruny na eurový účet. Moje banka mě sama kontaktovala, jestli s tím souhlasím, což jsem samozřejmě nesouhlasil. Nebudu platit za převod CZK - EUR.
    No, takže nee, neděkujte za pochopení, protože vaše zavádějící informace nepochopím.
    Jestli si ještě jednou a pomalu přečtete mé původní hodnocení tak si snad Všimnete, že mi vadila komunikace s paní na telefonu, která mi 2 týdny opakovala do telefonu, že PLATBA PROBĚHLA. Pokud máte češtinu jako mateřský jazyk tak vám přeci nemůže unikat ten minulý čas ...
    Další oblíbená věta paní na telefonu - zjistím a zítra (ještě dnes) zavolám.
    Nee, opravdu nee. Nezavolá.

Ty peripetie s korunami a eury mě nechávali zcela chladným (tedy až do té vaší zavádějící reakce) a proto jsem to v původním hodnocení ani nezmiňoval i když vím a můžu dokázat výpisem z účtu a fakturou, že chyba byla na vaší straně. Takže nechápu proč to zmiňujete vy, když přece víte že nemáte pravdu...
    Pravděpodobně předpokládáte, že si nikdo z hodnotících nedá tu námahu s odpovědí na vaši reakci . Ano, kdyby to šlo jednoduše tak by si obchody rozmyslely reagovat takovými kydy. Ale protože je úprava hodnocení trochu komplikovaná tak si některé obchody reagují jak se jim zachce.

Shrnutí na závěr - pokud si kdokoliv přečte negativní komentáře zde na Heuréce tak zjistí, že je to jak přes kopírák. Problémy s komunikací, podávání smyšlených informací. V jedné reakci píšete, že vaše hovory jsou nahrávané... Moje taky, takže já můžu lehce kdykoliv dokázat, co je a co není pravda.

Reakce obchodu Žaluzie24.eu

Vaše objednávka byl původně k platbě přes platební bránu, tu jste ale několikrát stornoval, Vaši platbu přes účet jsme validovali 13.1 ale místo platby v CZK jste zaplatil v EUR z českého účtu. Zakázku jsme po dohodě s Vámi stornovali a peníze vrátil v CZK. Částku kterou jsme vám v CZK poslali jste odmítl a vrátil na náš účet v CZK s tím, že požadujete vrácení platby v EUR, což se také stalo 26.1 po provedení oprav od naší účetní a započtení plateb.
    Děkujeme za pochopení, Tým Žaluzie24

Obchod dobře komunikuje. Zboží zatím nemám, ale vím, kdy bude vyrobeno a posláno.

• komunikace obchodu
    • délka vyřízení
    • neochota paní na objednávkách
    • podávání smyšlených informací ze strany obchodu

Předokenní rolety:
    nedodána kompletní zakázka
    Obchod není schopen vrátit peníze za nedodané zboží

Reakce obchodu Žaluzie24.eu

chybějící komponent jsme nemohli dodat kvůli jeho nedostatku v celé EU, byl vystaven dobropis a vráceny peníze.

• dobrá cena

Rychlost ,vše v pořádku

• Dodržena doba dodání

• Zboží ani přes opakovanou urgenci nedorazilo. Obchod komunikuje stylem.... proveřím a zavolám.... Ovšem ani po 5 dnech se nedočkáte žádné reakce a tak opět na další telefonickou urgenci dostanete stejnou odpověď. Již téměř měsíc je zboží kompletně zaplaceno ale dodání v nedohlednu, žádné informace o stavu objednavky obchod sám neposkytuje.

Rozhodně nedoporučuji!

Tentokrát nejsem spokojen. Je to už několikátý nákup a tentokrát přišly některé žaluzie poškozené (takhle si balení k přepravě nepředstavuju) a jedna měla špatně nasazený řetízek, takže šla stáhnout pouze do poloviny.

Reakce obchodu Žaluzie24.eu

chápeme, pošlete prosím fotky a reklamaci na [email protected] abychom ji mohli vyřešit.

Tým Žaluzie24.eu

• Funguje perfektně: samotný e-shop i dodaná žaluzie

Funguje to perfektně :-)