Zadal jsem do vlastních rukou poštou a zůstalo někde na vyzvednutí což nechápu jak k tomu došlo

Pladba predem nemam ucet

• nenabizíte originalní kryt i když se takové sekačky pořád prodávají

-:(

• Objednávka byla doručena na jinou adresu než bylo požadováno a Česká pošta odmítla doručit zboží na zvolenou adresu. Není to problém obchodu jako takového, ale dokud nebude jiná možnost dopravy než Česká pošta, nemohu doporučit.

• Poslali díl.který na mnou uvedenou pilu HQ 40 nepasoval a po odeslání zpět nevrátili peníze za poštovné! Cítím se podvedený!!
    • Dále přestali komunikovat!

NEDOPORUČUJI!

na internetu hlásí že zboží mají pak napíší že není skladem.

Miesto hľadaného produktu my bola poskytnutá náhrada ktorú si viem zakúpiť aj na Slovensku

neuplne zbozi

• doručení

i když je zboží skladem a celý měsíc do vánoc tak zboží ještě nedorazilo...

• Hodnotím fakt, že mnou požadovaný produkt údajně není a nebude..Přesto je dále v nabídce obchodu, což považuji za klamání zákazníka..

Nikde jinde ho neměli.
    Po spojení s prodejcem nebyl proti abych ho rozebral a pokud by nešel opravit poslal na výměnu.
    Jinak rozumná debata.

• velmi špatna komunikace.

• Příliš byrokratický přístup majitelky k obchodu.

Nechtějte po majitelce eshopu žádnou změnu objednávky.

• šíře nabídky
    • přehlednost
    • nedodržení dodací lhůty
    • nelze platit kartou
    • nepříjemné jednání

V tomto obchodě jsem nakoupil, protože jsem sháněl věc (náhradní díl), kterou jsem jinde nenašel. Na stránkách se prezentují sloganem "na rychlosti záleží" a doručením do druhého dne při včasném objednání. Pozor, nespoléhat na to. Alespoň mě to odeslali až další den. Navíc při telefonickém ověření se mnou jednali, jako co že si to vůbec dovoluji jim zavolat. A pozor, nelze platit kartou, což v dnešní moderní době je velké mínus. Za mě hlavně kvůli nepříjemnému a neserióznímu jednání rozhodně NE!

Reakce obchodu Zahradales.cz

Zákazník zvolil zvolil platbu předem a proto jsme zboží odeslali ihned po obdržení platby. V případě platby na dobírku odesíláme zboží vždy v den, kdy jsme obdrželi objednávku do 15 hodin.

Uvedený kohout je pro mne bez úprav nepoužitelný, protože závit není ve skutečnosti M10x1. Informace je nesprávná.

• nemají co píší
    • vrácení peněz je pro ně problém

Objednal jsem položku která byla psána skladem a zaplatil předem z účtu, přišlo mi, že položku již nemají a ať si objednám něco jiného za stejnou cenu. Po odepsání, že chci peníze zpět žádná odezva a peníze také ne. Proto tento obchod nedoporučuji !!!!

• Nabízené zboží naní skladem a i přes tuto skutečnost je v nabídce dále.

• Žádné
    • Dlouhá doba - nutnost ptát se na stav objednávky

Raději bych se poohlídnul po jiném obchodě - dlouhá doba bez odezvy, teprve na optání se na stav objednávky přišla omluva a zboží dorazilo do druhého dne. Jinak ovšem zboží dorazilo v pořádku. Možná se jednalo jen o vyjímečnou chybu distribuce

Zboží jsem objednal 8.1.2013 ale do dnešního dne to je19.1.2013 nedošlo.Tak že raději už nic dalšího objednávat nebudu a raději najdu jiný obchod.

• zboží nebylo kvalitní

Reakce obchodu Zahradales.cz

Zákazník si objednal obložení spojky, které se lepí na veškerou serii spojek a je to bez problémů. Zřejmě neumí zákazník s obložením pracovat.