• Velká spokojenost, zboží rychle dodáno a vypadá přesně jak na stránkách obchodu.

• Rychlost, solidné jednání.

Obchod nedodržel zaručený termín dodání zboží k datu do 4.11.2021.
    Oblečení jsem si objednala s časovým předstihem, a to za účelem plánované akce 6.11.2021.
    Teprve dne 8.11.2021 došla SMS o možnosti převzetí zboží.

Dobrý den Jano,

je nám líto, že nejste s nákupem na našem eshopu spokojená. Vaši objednávku jsme pečlivě prověřili a lhůta dodání, jež byla avizována při objednání zboží byla dodržena, avšak během dodání proběhl víkend, kdy dopravce zásilky bohužel nedoručuje. Za komplikace se omlouváme.

Hezký den
    Tým YOUNICE

Čekám 3 týdny, obchod nijak nekomunikuje.

Dobrý den Yvono,

velice nás mrzí Vaše negativní zkušenost s naším eshopem. Vaši objednávku jsme zde prověřili a zboží Vám bylo doručeno dvanáct dní po jeho objednání. Za zdržení Vaší objednávky se velice omlouváme, pevně věříme, že se jednalo o ojedinělou situaci a v rámci kompenzace jsme Vás na emailovou adresu zaslali slevový kod ve výši 20% na další případnou objednávku.

Hezký den
    Tým YOUNICE

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

super rychlé a velmi korektní jednání

• Na email zadna reakce

Maj vsecko a nemaj nic nebrat

Reakce obchodu You Nice

prověřili jsme emailovou komunikaci a bohužel jste nás kontaktoval v době státního svátku, kdy jsme nebyli na příjmu. Odpověď se Vám dostala obratem druhý pracovní den a stejně tak expedice Vaší objednávky.

Pěkný den, YOU NICE

• No přelomeny náramek v půlce

Reakce obchodu You Nice

Dobrý den, je nám moc líto, že se vám náramek poškodil. Velmi rádi vám výrobek vyměníme za cokoliv jiného a pošleme vám ho jako omluvu za způsobené komplikace.
    Pěkný den, YOU NICE

• Zboží dorazilo hned druhý den.

Velmi mne překvapilo,že zboží není a ještě k tomu ho stále nabízí a inkasují platbu.

Reakce obchodu You Nice

velmi nás mrzí, že vámi objednané boty již bohužel nebyly dostupné. Bohužel nastal u dodavatele výpadek skladových zásob, s kterým nebylo možné počítat. Moc se vám ještě jednou omlouváme za tuto zkušenost.
    Přejeme vám příjemný den, YOU NICE

• Spokojenost

Rychlost

dobrý obchod

• za 10 dni mi boty nedorazily

Reakce obchodu You Nice

velice nás mrzí, že Vaše objednávka nabrala menší zpoždění. Jednalo se o výjimečnou situaci, omlouváme se Vám za delší čekání.

Věříme, že jste s botami spokojená.

Pěkný den, YOU NICE

Jsem spokojená, má profesionální přístup k zákazníkovi

• Hezký výrobek
    • Rychlé dodáni

Nic

Jsem velmi spokojená, objednala jsem si zimní kozačky, velikost a vzhled jsou perfektní.

Komunikace dobra,čekací doba trochu delší

• Zboží bylo odesláno velmi rychle. Spokojenost s obchodem.

• rychlá reakce a maximální vstřícnost vůči zákazníkovi

nevýhodu nevidím