• Na shopu uvádějí skladem zboží, které nemají.

• Nulová kumunikace
    • Zrušení obchodu

Určitě nejlepší fitko v Praze.... Po 11 dnech od obejdnání 50x proteinových tyčinek mi napsali, že je nemají... Super rychlost :) Zde bych si určitě něco objednal znovu :)

• Zboží nedodáno, vysvětlení nikde.

Zboží pravděpodobně vůbec nebylo odesláno (ani po měsíci a půl)! Ani na emaily tam nikdo neodpovídá.

• Velmi prakticka oteviraci doba... koneckoncu, vyzvedavate si ve fitku
    • Pan z plagatu, ktery obsluhoval zas az tak cool nebyl.

Uz tu nebudu nakupovat, takze kdo to ma blizko asi vyuzije, ale obchod dela personal, a ten mi nesadnul, takze vyuziji konkurenci.

• Byla jsem zde poprvé a naposled. Ještě se mi u žádného kvalitního e-shopu nestalo, abych si objednala zboží a ani do 10 dnů nedostala žádnou zprávu ohledně zpracování nabídky. A završením byl email ohledně hodnocení spokojenosti s daným obchodem. Takže děkuji, už nikdy.

Reakce obchodu Xfitness Shop

Přecházeli jsme na nový systém a opravdu se bohužel stalo, že některé obj. nebyly vykryty. Vše je už funkční a v pořádku.

• Obchod nabízí zboží, které ani nemá skladem a za mnohem vyšší cenu než nabízí na svých stránkách. Dle mého názoru se jedná o klamavou reklamu.

V obchodě jsem nakoupila, protože nabízel cvičební válec za nižší cenu než konkurence. Po zaplacení objednávky mi sdělili, že jimi nabízené zboží vlastně nemají (byť bylo uvedeno, že mají 5-10kusů skladem) a pokud ho seženou, bude o 200kč dražší než nabízejí. Je to opravdu klamání kupujících a klamavá reklama.

Reakce obchodu Xfitness Shop

Během vánoc se stane, že zboží je vyprodané a není. Tak to v obchodě chodí.

• levné zboží
    • přepravu

Reakce obchodu Xfitness Shop

Přepravu bohužel neovlivníme. Používáme poštu a DPD - v té době to bylo ještě PPL.

• Zboží má krátkou respitačku.Ze tří kusů vždy alespoň jeden.

Pokud kupuji zboží na okamžitou konzumaci,budiž.
    Mám li to pro kámáráda k narozkám,nemohu mu dát věc která za krátkou dobu končí.
    Prostě hlídat respiračku!!! a vracet.

• Špatná komunikativnost, nezájem oznámit že zboží, které je nabízeno na nettu jako skladem nemají, poštou mimo zboží přišla hromada odpadků jako např. krabičky od sušenek apod. byla jsem v šoku, stačilo už nikdy více!!!!!

Jsou daleko lepší a spolehlivější e shopy!

• - zboží nebylo na skladě, i když stránky uváděly, že ano.
    • - laxní přístup prodejce. Napsali po dvou dnech, že zboží nemají, ať si vyberu jinou barvu trika. To jsem udělal a měl jsem čekat opět další den až si pro něj budu moci přijít na prodejnu. Nechápal jsem. Asi se jim zrovna nechtělo zabalit to na pokladně. Objednávku jsem zrušil.

• Přestože je u zboží uvedeno, že je skladem, tak to neplatí. Pozdní reakce - zpráva o nedostupnosti zboží přišla až po dvou dnech od objednávky.

• slušná cena
    • zboží nebylo skladem

Dobrá cena,dobrá komunikace ale když neni zboží skladem mělo by to bejt někde uvedeno,bohužel jsem se to dozvěděl až když jsem odeslal peníze,čekat týden na zboží je v dnešní době slabina!!!

Reakce obchodu Xfitness Shop

Ano, zboží v této příchuti nebylo skladem v celé republice, ačkoli konkrétně toto zboží (ISO 90 Extrifit čokoláda) máme neustále skladem, výpadek ve výrobě způsobil prodlevu. Omlouváme se.

• I když to mělo být skladem ta k nebylo.

• široký sortiment

e-shop jako každý jiný