• Na shopu uvádějí skladem zboží, které nemají.

• Nulová kumunikace
    • Zrušení obchodu

Určitě nejlepší fitko v Praze.... Po 11 dnech od obejdnání 50x proteinových tyčinek mi napsali, že je nemají... Super rychlost :) Zde bych si určitě něco objednal znovu :)

• Nedodání zboží
    • Nulová komunikace

Tak z tohohle obchodu opravdu nic nebrat (prý nejlepší fitko v Praze). Objednána 50x proteinová (dle shopu skladem) tyčinka 29.4.2019 a teprve dneska 10.5.2019 mi napsali, že není skladem :) Zde opravdu chcete nakupovat.....

• Zboží nedodáno, vysvětlení nikde.

Zboží pravděpodobně vůbec nebylo odesláno (ani po měsíci a půl)! Ani na emaily tam nikdo neodpovídá.

• Zboží jak kdyby bylo bazarové

Objednávka trvala dost dlouho dobu, už jsem myslel že nic nepřijde, nakonec napsalo PPL že to dorazí, zabalené to bylo super, ale když jsem zátežovou vestu vyndal, byla špinavá a pár zipů se zavažímá bylo utrhaných, s tím jsem se ještě nesetkal

Koupil jsem to nové a zboží vypadalo jak rok používané, špinavé, zipy utrhané nešli zapnout... už nic z toho obchodu.... to to radši koupím bazarové za mín peněz.... KVALITA BUDE STEJNa

Nákup proběhl rychle, bez jakýchkoliv obtíží. Komunikace výborná. Se zbožím jsem byla velmi spokojena.

Nejlepší fitness v Praze ,super ceny, rychlá dostupnost, maximální spokojenost.

• super

Všem doporučuji, super nákup a hlavně 100% kvalita

• Velmi prakticka oteviraci doba... koneckoncu, vyzvedavate si ve fitku
    • Pan z plagatu, ktery obsluhoval zas az tak cool nebyl.

Uz tu nebudu nakupovat, takze kdo to ma blizko asi vyuzije, ale obchod dela personal, a ten mi nesadnul, takze vyuziji konkurenci.

• osobní přístup :-)

• servis
    • přístup ke klientům
    • nic mě nenapadá

Určitě doporučuji.
    Jak obchod, tak i fitko jsou super. Obešel jsem dost fitness center a xfitness mě baví jako jedno z nejvíc

• dobré ceny
    • velký výběr
    • podrobný popis zboží
    • kvalita nabízeného zboží
    • zatím jsem žádné nenašel

S nákupem jsem velmi spokojen. Rychlé dodání zboží, skvělá komunikace. Mám rád malé dárečky a po otevření krabice jsem je našel:) toto mě vždy potěší.
    Obchod bych určitě doporučil ostatním. Já osobně už jinde nakupovat nebudu.
    Děkuji

• Rychlost, kvalita komunikace. Info o připravené objednávce přišlo SMS-kou i mailem, což je super. Dobrá práce :-)

dobré

• Možnost platit za doplňky stravy poukázkami Flexi Pass Sodexo
  • Byla jsem zde poprvé a naposled. Ještě se mi u žádného kvalitního e-shopu nestalo, abych si objednala zboží a ani do 10 dnů nedostala žádnou zprávu ohledně zpracování nabídky. A završením byl email ohledně hodnocení spokojenosti s daným obchodem. Takže děkuji, už nikdy.

Reakce obchodu Xfitness Shop

Přecházeli jsme na nový systém a opravdu se bohužel stalo, že některé obj. nebyly vykryty. Vše je už funkční a v pořádku.

• Možnost slevy pokud máte zakoupenou permanentku (5%)
    • Možnost vyzvednutí přímo v posilovně

• Obchod nabízí zboží, které ani nemá skladem a za mnohem vyšší cenu než nabízí na svých stránkách. Dle mého názoru se jedná o klamavou reklamu.

V obchodě jsem nakoupila, protože nabízel cvičební válec za nižší cenu než konkurence. Po zaplacení objednávky mi sdělili, že jimi nabízené zboží vlastně nemají (byť bylo uvedeno, že mají 5-10kusů skladem) a pokud ho seženou, bude o 200kč dražší než nabízejí. Je to opravdu klamání kupujících a klamavá reklama.

Reakce obchodu Xfitness Shop

Během vánoc se stane, že zboží je vyprodané a není. Tak to v obchodě chodí.