• ochota (5)
  • výběr zboží (3)
  • nakoupil v obchodě XEVOS Store před 2 týdny

Dobrá cena, rychlé dodání, doprava zdarma.

• komunikace
    • ceny
    • výběr

• nakoupil v obchodě XEVOS Store před 2 týdny

Zboží, herní myš, doručeno za 4 pracovní dny, běžné dodání je 2 dny, tak lehce podprůměr. Nemám co bych vytkl. Děkuji.

Byla jsem velmi spokojená

• nejlepší cena
    • vysoké hodnocení ochodu
    • bezvadná komunikace

• velice rychlé jednání
    • příznivá cena zboží vč. dopravy zdarma i v případě dobírky

*Rychlé a solidní jednání
    *Nadstandardní přístup v porovnání s jiným eshopy

• Dobrá cena
    • Rychlé vyřízení objednávky
    • Rychlé dodání (do dvou dnů)
  • nakoupil v obchodě XEVOS Store před 4 týdny

• Rychlé odeslání zboží

kvalita +cena

• nakoupil v obchodě XEVOS Store před 1 měsícem

Tak úžasnou službu jsem snad ještě nezažila. Do 36 hodin od objednání bylo zboží doručeno a za vynikající cenu oprato jiným obchodům. Jednoznačně vše předčilo mé očekávání !!!

• Rychlé zaslání zboží
    • Dobrá komunikace

Na základě mých zkušeností doporučuji!

• nakoupil v obchodě XEVOS Store před 1 měsícem

• Velmi rychlé vyřízení objednávky.
  • nakoupil v obchodě XEVOS Store před 3 měsíci

• Dobrá komunikace

Rychlé, jednoduché, cenově ideální.

• nakoupil v obchodě XEVOS Store před 1 měsícem

patří mezi firmy, které při 14-ti denním odstoupení od smlouvy u nákupu mimo kamennou prodejnu neopodstatněně strhávají nehoráznou částku spotřebiteli. Na emaily neodpovídají, aby nebylo možné jakékoliv písemné předání na ČOI. Záměrně hrají o čas, aby spotřebiteli uplynula lhůta. Jsou to Gauneři.

Reakce obchodu XEVOS Store

Vážený zákazníku, děkujeme za Váš Feedback, byť negativní. Rád bych prostřednictvím této reakce upřesnil Váš případ, na který reagujete.
    Jedná se o nákup laserové tiskárny, kde zákazník za dobu používaní vytiskl nespočet stran a v zákonem stanovené lhůtě nám oznámil, že vrací zařízení z důvodu toho, že mu nevyhovuje skener. Toto vrácení jsme telefonickým oznámením přijali a zároveň zákazníka upozornili, že zboží musí doručit na prodejnu a navrácení peněžních prostředků proběhne až po prohlédnutí tiskárny technikem. Zároveň jsme zákazníka upozornili, že vzhledem k tomu, že zboží svým několikadenním používáním opotřebil, zejména toner a tiskovou hlavu, bude nutné uvést zařízení do původního stavu. Tzn. zakoupit nový originální toner a nechat tiskárnu vyčistit. Dokonce jsme zákazníkovi nabídli možnost, že se budeme na těchto nákladech spolupodílet. Bohužel do dnešního dne k nám zákazník tiskárnu nedoručil, abychom vše vyřešili k vzájemné spokojenosti.

• jednoduchost
  • nakoupil v obchodě XEVOS Store před 1 měsícem

Rychlost, dobrá cena, komunikace.

• nakoupil v obchodě XEVOS Store před 2 měsíci

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Slušná cena.
    • Jakoby přátelský přístup.
    • Zboží není skladem, ale obchod tvrdí opak.
    • Nedostatek udržení komunikace se zákazníky.
    • Nedostatek uveřejněných informací, ohledně produktů.

Produkt zatím funguje naprosto vpořádku a jsem celkem spokojen, ale co se týče samotného obchodu, tak by měl změnít dopravní služby ("DPD") a dát zákazníkum větší přehled, ohledně stavu jakékoliv jejich objednávky. Jelikož obchod má tendenci zaktualizovat stav objednávky + ozvat se až na poslední chvíli a to až v době, když už je dávno zakoupené zboží na cestě.

• nakoupil v obchodě XEVOS Store před 1 měsícem

Velmi dobrý obchod, příjemné a vstřícné jednání. Bohužel objednávku jsem musel zrušit z důvodu neschopnosti dopravce dodat zboží na určenou adresu. Jedná se o firmu DPD, jejíž depo Hradec Králové, je velice problematické. Toto není jediný případ, kdy jsem byl nucen objednávku u obchodníka zrušit, popřípadě ji nechat vrátiti a nechat zaslat přes jiného dopravce.