• výborná komunikace
    • kvalitní neokoukané zboží

Reakce obchodu Xdecor.cz

děkujeme za kladné ohodnocení našeho obchodu. Věříme, že budete se zbožím od nás spokojeni a těšíme se na Váš další nákup v budoucnu. Pokud náš obchod doporučíte Vašim přátelům, budeme velmi rádi.

• Dobrá komunikace
    • Rychlé vyřízení

Objednáno, jako dárek k Vánocům, tak snad bude vše v pořádku a bude z něj radost.

S pozdravem Xdecor.cz

• byla jsem spokojena,vše bylo OK

S pozdravem Xdecor.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• nemám slov výborné

S pozdravem Xdecor.cz

• Rychlé vyřízení objednávky.
    • Zajímavý sortiment, neokoukaný, originál.

Celková spokojenost.

S pozdravem Xdecor.cz

Skvělá rychlost a komunikace obchodu.

• Super

docela rychlý

• rychle jednání

S pozdravem Xdecor.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Dobrý komunikace, rychlé vyřízení objednávky, přehledné web stránky
    • bez výhrad

S pozdravem Xdecor.cz

Hezký eshop, dobrá komunikace a informace o dodávce zboží

S pozdravem Xdecor.cz

Pan Kulhánek , co vyřizuje zakázky, velmi ochotný, ihned komunikuje.

S pozdravem Xdecor.cz

• Výborná komunikace, dotaz na produkt byl zodpovězen naprosto do detailů

S pozdravem Xdecor.cz

Velmi rychle vyřízená objednávka i dodání zboží

S pozdravem Xdecor.cz

Trochu delší čekací doba,ale komunikace ok.

• skvělá cena

S nákupem obrazu jsem spokojena. Dodání bylo rychlé, obraz je hezčí než na obrázku. Jsem spokojena. Děkuji. :)

S pozdravem Xdecor.cz

• v mém případě dosti velký zmatek při odesílání (3 pokusy)

• Cena se nerovná kvalitě. Zboží přišlo se zpožděním. Až po mém dotazu zda je vše v pořádku. Zhotovení výrobku je odbyté.

V tomto obchodě jsem nakupovala poprvé a naposledy.