• Vše bez problémů

Reakce obchodu Xdecor.cz

děkujeme za kladné ohodnocení našeho obchodu. Věříme, že budete se zbožím od nás spokojeni a těšíme se na Váš další nákup v budoucnu. Pokud náš obchod doporučíte Vašim přátelům, budeme velmi rádi.

S pozdravem Xdecor.cz

• Objednávka rychle vyřízena, a zboží dorazilo rychle a bez problémů.

S pozdravem Xdecor.cz

• vše proběhlo v naprostém pořádku

je to v pohodě a bez starostí

S pozdravem Xdecor.cz

Nakupovala jsem poprvé. Se zbožím (hodinami) jsem velmi spokojená. Vypadají stejně hezky, tak jako na obrázku.

• Doručení velmi rychlé
    • Spolupráce pouze s Českou Poštou, opravdu velké překvapení, když pošta doručila balíček domu, to se stalo poprvé po 3 letech

V neděli objednáno, v pondělí odesláno a v úterý doma. Za mě super.
    Jen jsem se dost bála České pošty a dost mě překvapilo, že balík opravdu dovezli domu. To se mi minimálně za poslední 3 roky nestalo.

• rychlost dodání

S pozdravem Xdecor.cz

• Zboží dorazilo velmi rychle a bylo kvalitně zabaleno. Hodiny mám zatím krátce, ale fungují naprosto ok.

• Spokojenost

• Velký výběr.

Delší dodací doba.

• Jsme spokojeni

výhoda

• Doručení přímo domů.

S pozdravem Xdecor.cz

vybrané zboží nebylo možno vyzvednout osobně v nějakém obchodě.

• Opravdu rychlé vyřízení objednávky, hodiny perfektně zabalené

• Bezchybná spolupráce

S pozdravem Xdecor.cz

Spokojenost ,rychlé dodání a zásilka vždy v dobrém stavu

S pozdravem Xdecor.cz

Po zavěšení obrazu jsem zjistil , že rám je značně křivý (přes úhlopříčku téměř o 2cm).
    Musel jsem si nechat obraz upravit. Za ty peníze jsem očekával kvalitnější produkt.

• Celkem rychlé dodání
    • Obchod by mohl působit v e-mailu více "reprezentativně"

Nákup proběhl celkem v pořádku, kupoval jsem hodiny na stěnu ve výši téměř 1000Kč. Kvalita zpracování za tuto cenu naprosto mizerná!

• výborná domluva,včasné odání.Zboží perfektně zabaleno

výborná domluva,včasné odání.Zboží perfektně zabaleno.Zkrátka super,bez chybiček!