rychlý nákup

• rychlá dodávka
    • kvalitní zboží

rychlé a kvalitní

Zboží dorazilo v pořádku, dobře zabalené (šlo o obraz).

• Vyšel vstříc s dodáním zboží

Reakce obchodu Xdecor.cz

děkujeme za kladné ohodnocení našeho obchodu. Věříme, že budete se zbožím od nás spokojeni a těšíme se na Váš další nákup v budoucnu. Pokud náš obchod doporučíte Vašim přátelům, budeme velmi rádi.

Cena, jednání,rychlost

Xdecor.cz

• Super přehledný internetový obchod.

Vse probehlo O.k

Xdecor.cz

kvalitní zboží. ale dodání je dost dlouhé

Rychlost

Xdecor.cz

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

zboží nebylo dodáno ani po 2- 3 avizovanych týdnech, koupeno nebylo nic, je troufalé se ptát na spokojenost se zakoupeným zbožím

kvalitní zboží, perfektní potisk, velmi rychlé dodání

S pozdravem Xdecor.cz

• Opravdu dobrá komunikace s obchodem, vše proběhlo bez problémů.

Žádná

S pozdravem Xdecor.cz

• objednané zboží přišlo brzy a včas

• rychlé vyřízení objednávky

• (

• dobrá cena
    • měli to co jsem potřeboval

• rychlost dodání, cena

Žádný problém.