• Rychlost a přehlednost !

Velmi ochotny prodejce ,i když byla sobota mimo pracovní dobu velice ochotně poradil s instalací.

• Klic dorazil do 20 minut,na strankach sice uvadeji 15,ale v tom nevidim problem
    • Ochotna podpora,pri pomoci s instalaci
    • Zadne

Nevim na co si lide stezuji,super ceny,ochota pomoci,bezproblenovy nakup,z toho co jsem tu vycetl,spis lide asi neumeji,nebo nectou.

• Rychlost dodání,dodavatel komunikuje napsal jsem zprávu a ihned sem dostal odpověd.

Super určitě doporučuji.

• Výborné ceny okamžitá možnost hrát ihned po poslání klíče. CD nebo DVD nosič již v dnešní době nepoužívám při rychlém spojení internetu.
    • O žádných nevím

Nakupuji u profesionálů a značek, které mají dobré jméno a pověst.

• Dodací lhuta.Zlepšit komunikací s kupujícim.

Zboží dorazilo v přádku ,jen doba dodání byla o 3 dny delší než je psáno.Navod na instalaci a přihlašení fajn popsán vše funkčí jak má být.

• Dobře zpracované webové stránky

Doporučuji, vše přehledné a také dobré ceny.

• Jednalo se e-licenci, odkaz na stažení s kódem mi přišel ihned po zaplacení peněz, takže dobrý

• vyborne ceny oproti Steamu (skoro polovicni)
    • ta objednavka neni realizovana uplne "online" - klic dorazil az za nekolik hodin, coz neni uplne fajn pokud X lidi na ten klic ceka...

Bez ohledu na to co je nekde skryto v podminkach eshopu by bylo fajn u nakupu CD klice uvest ze klic muze dorazit i v radu hodin (coz vzhledem k cene je OK, ale bylo by fajn s tim predem pocitat), lide nakupujici na Steamu jsou zvykli ze je vse ihned v radu maximalne minut - obchod by si usetril telefonaty od cekajicich zakazniku...

Reakce obchodu X-Obchod.cz

na stránce produktu je myslím dostatečně velkým písmem uvedeno za jak dlouho je klíč doručován od zaplacení,čímž se rozumí až přijmeme peníze.Bohužel není v naší moci lidi donutit aby četli víc než jen cenu a tlačítko koupit.

• Velký výběr, přehlednost, komunikativnost, ochota pomoci s případným problémem, rychlost a profesionalita.
    • Žádné.

• Levný prodej Steam klíčů. Rychlost a spolehlivost.

Perfektní volba.

• Zajímavé ceny.
    • ---

Bezproblémový nákup,doporučuji.

• široký výběr, dobré ceny a ochota při komunikaci.

Dobré ceny, hru Minecraft jsem nakupovala pro vnoučky. Přestože nejsem zdatná v ovládání PC, podařilo se mi s pomocí kontakt.pracovníka obchodu hru nainstalovat. Tímto mu děkuji za trpělivost. Kluci jsou nadšení a já jsem spokojená. Obchod doporučuji ostatním, protože nejsou všichni ochotni ztrácet čas se zákazníky, že.
    Už plánuji další nákup.

• rychlost, cena, komunikace

nízké ceny, rychlé dodání, spolehlivost, skladová dostupnost. doporučuji

• Elektronicke licence, rychlou platbu kartou a tim padem okamzite doruceni
    • Mala propagace na internetu a ve vyhledavacich (google atd.) - narazil jsem na tento obchod az takrka nahodou

Nebojte se platit predem (i kartou) pri koupi el.licence - prijde jiz ten den 10 minut

• tak přednostně - český obchod(na rozdíl od jiných)
    • velmi dobré ceny (kupován CD klíč ke hře)
    • rychlost doručení

Vse probehlo v poradku.

• rozhodně přehlednost
    • komunikace obchodu
    • nečekal jsem že zboží k orginu bude klíč výhodou však je že si hru mohu kdykoli stáhnout
    • že není můj :)

• příznivé ceny
    • možnost mít hru téměř ihned po zakoupení bez nutnosti chodit do obchodu
    • dodání klíče cca do hodiny od zaplacení kartou
    • s instalací jsem neměla problém, ale myslím, že pro někoho kdo s hrami nemá moc zkušeností může být poněkud matoucí, že samotný klíč nestačí a je nutno si hru nainstalovat přes aplikaci (v tomto případě origin) podrobnější návod jak na originu postupovat ale chybí. Nemyslím že je to vyloženě chyba ale počítačově nezdatní by to asi ocenili "step by step" a né jen "zde si hru zaregistrujte".

Dobrý levný obchod rychlé dodání