• Přišlo jiné než bylo požadováno

nevím, proč mají v nabídce zboží, které nejsou schopni naskladnit a doručit.

E-shop v pořádku, garáž woody nekvalitně provedená, muselo se převrtávat, neseděly spoje

• Nemohu objektivně posoudit.
    • Výrobek vámi nabízený neodpovídá skutečnosti. Nabízíte stáj s koňmi, které mají JSOU SOUČÁSTÍ VÝROBKU!
    • Viz popis na obalu. Stáj jsem měl připravenu jako dárek k narozeninám, při rozbalení vnučka 3 roky s pláčem zjistila, že koníci nejsou. Navíc stáj odporně zapáchá, nevím jak někdo (nákupčí)
    • může tento výrobek nakoupit a poslat do oběhu pro děti.

Reklamační oddělení včas zareagovalo a poslalo mi sdělení, že koníci nejsou součástí výrobku. Jak to vysvětlíte dítěti, které se těší na dárek a přijde zapáchající stáj za 1000,-Kč? Obj. 498804.
    Protože jste mě kontaktovali, byl bych rád, kdybych
    dostal odpověď od kompetentního vedoucího pracovníka.
    Jak mohu doporučit vaši společnost?

Reakce obchodu Woodyland

z výrobních důvodů došlo na poslední chvíli ke změně a koníci, kteří měli být součástí výrobku, nebyli vyrobeni. Chyby na obalu si bohužel nikdo nevšiml. Nyní jsou již obaly opatřeny přelepkou. V popis výrobku na eshopu zůstala původní informace, že konící nejsou součástí výrobku. Pokud nejste s výrobkem spokojen, máte samozřejmě právo na jeho vrácení.

Ještě jednou se omlouvám za chybu a ujišťuji Vás, že budeme provádět pečlivejší kontroly.

• neinformovanost o inventure dlouha doba dodani