Zboží mám jako dárek, vybrala jsem ještě další, ale nebylo na skladě.
    Bylo by dobré moci si objednat chybějící na sladě zboží, které by eventuálně bylo dodáno později.

• Přišlo jiné než bylo požadováno

• klidný výběr v prostředí domova, srovnání cen

zcela spokojená, zboží bylo v pořádku, přišlo včas a za dobrou cenu

nevím, proč mají v nabídce zboží, které nejsou schopni naskladnit a doručit.

• zaujimave kreativne hracky
    • -zisli by sa ceny aj v eurach
    • -pri vybere krajiny nebola moznost "Slovensko", ani nikde na stranke nebolo zvyraznene ako postupovat. preto som radsej zatelefonovala a vasa pracovnicka to vyriesila, co ma tesi :-)

• Jedna z objednaných věcí nedorazila.
    • Obchod mi dodnes neodpověděl na můj mailový dotaz.

Bezproblémový nákup.

• Nenabízí další výrobky Woody pro vláčkodráhy
    • Není akceptována platba kartou po internetu

Bez problému.

• Mile jednani
    • Zadne

Rychle vyrizena objednavka

• Rychlost a spolehlivost

Doporučení

Velmi pekne a kvalitni zbozi.
    Nejsem fanouskem plastovych kramu pro deti a ocenuji velky vyber drevenych hracek, zejmena tech rozvijejicich ;)

• Zaujala mě nabídka zboží.
    • Zatím nevím o žádných.

Doporučuji všem nákup v tomto obchodě.

• Nenasiel som

• kvalitní zboží, přehledné webové stránky, dobrý komunikace
    • doprava - na zboží jsem čekala více než týden. Neobdržela jsem sms ani email, že zboží bylo předáno dopravci ani který den mám zboží očekávat. U dopravce jsem se pak dozvěděla, že adresát byl nazastižen. Velká škoda, že nenabízí možnost "balík na poštu", kde by tyto starosti odpadly.

Až na způsob dopravy o problémy s ní spojené obchod doporučuji.

Krasne hracky, kupuji uz po nekolikate. Tentokrat me zamrzelo, ze mi ani z eshopu ani od dopravce (ppl) nikdo nedal vedet, ze zbozi je na ceste a byla nahoda, ze dorucovatel nekoho zastihl doma...

E-shop v pořádku, garáž woody nekvalitně provedená, muselo se převrtávat, neseděly spoje

• Nemohu objektivně posoudit.
    • Výrobek vámi nabízený neodpovídá skutečnosti. Nabízíte stáj s koňmi, které mají JSOU SOUČÁSTÍ VÝROBKU!
    • Viz popis na obalu. Stáj jsem měl připravenu jako dárek k narozeninám, při rozbalení vnučka 3 roky s pláčem zjistila, že koníci nejsou. Navíc stáj odporně zapáchá, nevím jak někdo (nákupčí)
    • může tento výrobek nakoupit a poslat do oběhu pro děti.

Reklamační oddělení včas zareagovalo a poslalo mi sdělení, že koníci nejsou součástí výrobku. Jak to vysvětlíte dítěti, které se těší na dárek a přijde zapáchající stáj za 1000,-Kč? Obj. 498804.
    Protože jste mě kontaktovali, byl bych rád, kdybych
    dostal odpověď od kompetentního vedoucího pracovníka.
    Jak mohu doporučit vaši společnost?

Reakce obchodu Woodyland

z výrobních důvodů došlo na poslední chvíli ke změně a koníci, kteří měli být součástí výrobku, nebyli vyrobeni. Chyby na obalu si bohužel nikdo nevšiml. Nyní jsou již obaly opatřeny přelepkou. V popis výrobku na eshopu zůstala původní informace, že konící nejsou součástí výrobku. Pokud nejste s výrobkem spokojen, máte samozřejmě právo na jeho vrácení.

Ještě jednou se omlouvám za chybu a ujišťuji Vás, že budeme provádět pečlivejší kontroly.

• rychlý nákup

dobrý

• Ceny dřevěných hraček jsou levnější než v klasických kamenných obchodech. Rychlost dodání.
    • Některé hračky, nejsou skladem.

Doporučuji objednávám opakovaně, jsem spokojená. Rychlost dodání a cena je pro mě rozhodující.

• rychlý

rychlost,spolehlivost