• Možnost úprav dle vlastních přání
    • Krásné a originální zboží
    • Kvalitní práce
    • Různé možnosti platby i dopravy
    • Vyšší cena výrobků

Krásné, precizně udělané zboží.

• Domluva rychlá
    • vše proběhlo jak jsem si přála
    • o všem informovali předem

nemám nic

• Vstřícnost a rychlost

• Velice rychle dodani
    • Skvělá komunikace

Velmi spokojni. O zasielke sme mali podrobne informacie a prisla na cas aky sme boli informovani.

Jsou skvělí

Výborná spolupráce, naprosto bez problému.

Komunikace byla od začátku do konce perfektní a (až neuvěřitelně) efektivní. Grafička reagovala rychle a upravila návrh přední strany naprosto podle mých představ (asi do hodiny od objednání). Také mi paní velmi ochotně pomohla upravit mou objednávku, když jsem začala žádat o něco, co jsem neměla objednáno. Balíček byl odeslaný do tří dnů. Přišlo nádherně zabalené album, čisté a precizně vytvořené. Materiál dřeva je kvalitní, listy jsou tlusté a rovněž z velmi kvalitního materiálu. Původně jsem chtěla objednat album (kvůli vyšší ceně než je u konkurence) z jiného obchodu. Nakonec jsem ale moc ráda, že jsem si album objednala odsud. Cena zcela odpovídá kvalitě a péči, kterou dostanete nejen vy, ale i výrobek, který si chcete objednat. Albem se "chlubím" na každém rohu a vřele doporučuji! :)

• Rychlá komunikace

S obchodem jsem velmi spokojená. Asi 2 hodiny po objednávce (v sobotu) přišel grafický návrh oznámení, rychlá komunikace, okamžité odeslání. Vyšli vstříc a různými texty.

• kvalitní zpracování

Chtěla jsem na desky něco speciálního kromě textu a obchod mi vyhověl, obratem zaslali návrh. Skvělá domluva s nimi.

• Ochotné a flexibilní jednání.

Eshop znám, není to můj první nákup. Vždy jsem velmi spokojená s úžasným přístupem k zákazníkovi, milou komunikaci, rychlosti dodání a nebo třeba i velkým výběrem nádherných dřevěných věcí. Určitě se opět vrátím.

Vše na pohodu. Děkuji. Doporučuji.

• Perfektní a hlavně rychlá komunikace.
    • Vyhovění vlastním požadavkům

• Skvělá komunikace

Spokojenost! Rychle dodání, skvělá komunikace

• Výborná komunikace přes email. I přes víkend a i při malé chybce vše napraveno a bez problémů doručeno včas. Jen a jen doporučuji a byla jsem moc spokojená.

• Operativní jednání vč realizace grafického návrhu
    • Uvítal bych k obj, "fotoalbumu" nabídku lep.fotorožků, které jsem si musel dodatečně k fotoalbumu zakoupit u nás v kamenném obchodě,

Solidní a operativní vyřízení obj.

Velmi rychlá komunikace s vyřízením i s dodáním, v krásném dárkovém balíčku milý osobní vzkaz. Jsem moc spokojená a doporučuji :)

• Skvělá a rychlá domluva
    • Kvalitní zpracování
    • Úžasný přístup

Skvělá spolupráce, rychlá odpověď, rychlé dodání, perfektní kvalita výrobku.