• Obchod vubec nekomunikuje. Jiz necekam, ze neco dorazi. Jsem rada, ze jsem nezaplatila predem.
  • Nedoporučuji zboží jsem zaplatila předem paní psala že je skladem nemam peníze ani zboží a už ani nereaguje na mé zprávy

• přišlo mi pouze potvrzení objednávky anásledně už nic,žádné pokyny pro platbu,nebo omluva,že zboží není skladem. Dokonce nebyla žádná reakce ani na storno objednávky

nespolehlivý obchod

• Žádné.
    • Žádná komunikace, na opakované výzvy nereagují. Platba(předem) provedená ale objednané zboží nedorazilo, přesto, že jsou uvedené "skladem".

Raději opatrně, s dobírku snad méně starostí!

20.11. jsem zboží objednala, pak mi přišel email o potvrzení přijetí objednávky. Na můj email po týdnu objednávky již nikdo nereagoval a zboží dodnes nemám. Naštěstí jsem objednala na dobírku. Rozhodně nedoporučuji.

• Ze si člověk něco objedná a pak mooore času si to rozmyslet.

Nedoporučuji!!!!!! Objednala jsem povlečení s platbou předem. Měli mi zaslat podklady k platbě ale již je to tři týdny a do teď se nikdo z jejich strany neozval.

• Vůbec nedoporučuji, z obchodu dorazil pouze automatický potvrzovací e-mail, jinak se dále nic nekonalo. Vyřizování objednávky neprobíhalo, odpovědi na e-maily žádné, telefon nikdo nebere. Objednávku jsem tudíž zrušila.
    Nedoporučuji, hlavně pro ty, kteří zašlou peníze předem to bude velké zklamání!!!

Levne, lec k nicemu.. Objednala jsem povlak na polstar z udajne 100% bavlny a dorazil 100% polyester. Po nekolika dnech prisla odpoved s novou nabidkou, za ty penize nema cenu vracet nebo riskovat dalsi objednavku. Toto byl prvni a posledni nakup.

• Jsem velice zklamaná, objednávku jsem učinila 8.11.2016 a čekala jsem na podklady k platbě bankovním převodem. Dodnes jsem žádné podklady neobdržela, i když jsem jim dvakrát psala!!!! Takže z mé strany UŽ NIKDY VÍCE