• Svoji objednávku jsem uskutečnila již před 14 dny, obchod neodpovídá na emaily, ani nezvedá telefon, uvidím zda se ještě něco změní.

Obchod vůbec nereaguje

• Možnost objednat dodání poštou. Škoda jen, že zboží nikdy ani neodeslali...
    • Nekomunikace. Přes vánoce vygenerovali automaticky e-mail a dodnes (4.1.) neodpovedeli
    • Píší, že objednávky od 18. 12. budou vyřizovat až po Vánocích. K mojí objednávce odeslane 15. 12. nepřišly ani pokyny k platbě.

Škoda neschopnosti obchodu, dárek to mohl být pěkný!

Objednala jsem si zboží, na které mi ani po třech dnech neposlali platební údaje. Emailem jsem se snažila kontaktovat prodejnu, bez odpovědi. Objednávku jsem proto zrušila.

• Obchod vůbec nekomunikuje, nelze se jim dovolat.

• Dodací lhůta

Zboží zaplaceno předem, přesto po deseti dnech není dodáno. Na mail nereagují, telefon nikdo nebere. Objednávku ruším.

nedoporučuji, obchod nekomunikuje, pouze potvrdí objednávku,
    s něčím podobným jsem se ještě nesetkala. Jinak nabízené zboží
    je pěkné, bohužel to je tak vše.

• Objednala jsem si 6 kusů punčocháčů, zaplatila jsem předem. V balíčku mi dorazily pouze 3 kusy. Okamžitě jsem volala paní zpět, že nedorazilo vše a paní slíbila, že chybu napraví. Nic nedorazilo a paní nereaguje ani na e-maily. Jsem opravdu zklamaná.

Obchod nereaguje na mojí reklamaci. Mají moje peníze a já nemám zboží.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Objednala jsem z obchodu 2 druhy zboží, jedno je v pořádku, druhý typ byl doručen chybně. Snažím se již 3 den dopsat či dovolat na kontaktní údaje a reakce je nulová . Ráda bych zboží vrátila a dostala správný typ, který jsem si objednala, ale nechci nic posílat, dokud nedostanu nějakou reakci, abych nezůstala úplně bez zboží. Nemohu tedy obchod doporučit.

• Žádná
    • Žádná

• dlouhá doba dodání
    • nedostatečná komunikace

Před měsícem jsem objednala sadu povlečení, dodnes nic nepřišlo. Obchodníkovi jsem psala s dotazem, v jakém stavu je objednávka, bohužel dodnes jsem nedostala odpověď.

• Zboží dorazilo, ale již jsem to ani nečekala. Na email nikdo neodpovídal, telefon nikdo nezvedal. Zboží je kvalitní, bylo v pořádku, ale kontakt s obchodem a délka doručení mi absolutně nevyhovují.

Zboží jsem si objednala a nepřišly pokyny k platbě (zadala jsem platbu předem na účet). Když jsem do obchodu psala, nikdo se mi neozval.

• totální bezkomunikace
    • na telefon se nedovoláte
    • na mail nikdo neodpoví

Zboží přišlo a nešlo řádně používat. Reklamovala jsem. Komunikovali velmi pomalu. Trvalo téměř 2 měsíce. Musela jsem je několikrát urgovat. Nakonec peníze vrátili.

Nedoporučuji, zboží jsem objednala, přišlo potvrzení o objednávce s tím, že mi budou zaslány podklady pro platbu převodem. Žádná zpráva s podklady nedorazila, obrátila jsem se tedy na obchod s dotazem, ale na můj mail nikdo nereagoval, proto obchod nedoporučuji.

• Poměrně široký sortiment zboží za dobré ceny
    • Velmi špatná komunikace ze strany prodávajícího (telefony nebere, na e-maily nereaguje)

Objednané zboží dorazilo po více jak týdnu, a to až na moji urgenci (paní se omlouvala, že platbu přehlédla...) a navíc nekompletní. Podala jsem reklamaci, ale zatím se nikdo neozval (jednalo se pouze o peněženku za pár korun, tak čert jí vem). Bohužel ale vracím bundu, která je dceři malá. Původně jsem se zkoušela paní dovolat, zda by šla vyměnit za větší, ale nepodařilo se mi to. Nakonec jsem se rozhodla bundu pouze vrátit a dobře jsem udělala. Objednala jsem ji jinde a je to 2 dny od objednávky a již ji mám doma.
    Teď jen doufám, že mi dorazí peníze zpět za bundu. Tento obchod určitě nedoporučuji a mrzí mě, že jsem si nepřečetla dřív recenze na tento obchod, určitě bych volila jiný.

• -
    • Zboží dorazilo až týden po zaplacení, jeden kus vůbec, ten dorazil po urgenci po 14 dnech od zaplacení.

Zboží dorazilo až týden po zaplacení, jeden kus vůbec, ten dorazil po urgenci po 14 dnech od zaplacení. Příště zvolím raději jiný obchod.

• žadna komunikace se zákazníkem 0% vstřícnost neodpověděli ani na zrušeni zakázky