Nulová komunikace, po třech dnech od objednání se stále nic nedělo a nikdo se neozval, tak jsem objednávku zrušil.

zboží které nabízí nejsou schopni zabezpečit ani v minimálním objednaném množství...

nedostatečná komunikace ze strany obchodu, dlouhá dodací lhůta bez další informace, drahá doprava...

dlouhá komunikace, trvá většinou 2 dny než odpoví nazpět

• Obchod nabizi neco co nema a pak nabidne jinou barvu

Potřeboval jsem nakoupit tréninkové pomůcky. Zboží bylo označeno skladem a doufal jsem, že přijde včas, na email přišla zpráva, že zboží se připravuje a před odesláním mě budou informovat. Po dvou dnech jsem se rozhodl zavolat do obchodu a zjistit více. V kontaktech byly dva telefony, zkoušel jsem oba, nikdo nic nezvedal, přitom z mobilního čísla někdo s někým hovořil. Absolutní nekomunikace. Objednávku jsem zrušil. Přitom stačilo aby majitel zvedl telefon a sdělil co se děje, pochopil bych to.

• Nedodržuje vlastní podmínky, nezaslání faktury a špatná kvalita zboží

• Žádné

Objednané zboží přišlo v katastrofální kvalitě!
    Omotávka - zpuchřelá a oloupaná.
    Míče na badminton v e-shopu foto žluté, dorazily v bílém provedení (žádné bližší info), nelze s nimi hrát v bílé hale!!! Celkově je tento e-shop nepoužitelný!

• Mám obchod kousek od bydliště,leč je nepoužitený.
    • Amatérismus,nabízejí něco,co vůbec nemají,jiné ceny na netu a jiné při prodeji.Nedokážou se ani pod mail podepsat,všechno jen " tým Whitesport",tak ani nevíte,s kým věc řešit.

Kupte jinde,ušetříte čas i nervy.Vše velmi drahé,staré kolekce a velmi neuctivý přístup k zákazníkům.S něčím podobným jsem se velmi dlouho nesetkal.

Zboží v mém případě nedorazilo. Ostatní kupující snad budou mít více štěstí.

Objednávka zboží v akci
    Ani po více než měsíci zboží není k dispozici
    I přes urgence objednávky obchod nereaguje
    Nulová komunikace, nesolidní jednání, nedoporučuji

Po dvou dnech po objednávce mi napsali, že raketa je u zákazníka na testování a že si ji pravděpodobně vezme. Následující den objednávku bez jakékoliv omluvy zrušili.

• Zobrazuje skladem/na dotaz tovar který již neprodává.

Přehledný eshop a dobrá komunikace obchocu se zákazníkem.
    Mínus za špatné informace ohledně dostupnosti zboží v eshopu.

• Komunikace není, na mail vam nikdo neodpoví. Dorucený tovar měl jinou barvu než považadovaná....