• Potřeboval jsem nákup dostat včas, Zásilkovna nám trochu zamotala dopravu a obchod problém rychle vyřešil.

dobrá komunikace, rychlé doručení

• Koupené zboží se mi sice nakonec nelíbilo a musel jsem jej vrátit (to samozřejmě není chyba obchodu), ale musím konstatovat, že vrácení proběhlo bez problému a dokonce jsem druhý den měl již peníze zpět na účtu. Takže z pohledu solidnosti obchodu nevidím sebemenší problém a mohu jej doporučit.

• Celkova spokojenost
    • Zadna

V minulosti jsem zbozi vyzvedaval osobne v prodejne a vzdy jsem byl velice spokojen. Tentokrat jsem zvolil doruceni pres MALL a jsem rovnez spokojen.

objednávka byla vyřízena do druhého dne

Několikátý nákup-vždy OK.

• Všechno v pořádku - jako vždycky!
    • Už jsem v tomto obchodě nakupoval věci na tenis několikrát - vždy ochota a vstřícnost - obzvlášť teď naposled. Doporučuji!!!

Nulová komunikace, po třech dnech od objednání se stále nic nedělo a nikdo se neozval, tak jsem objednávku zrušil.

Solidní jednání zboží skladem doporučuji

zboží které nabízí nejsou schopni zabezpečit ani v minimálním objednaném množství...

velmi rychlé a dobré jednání, výborná poradenská činnost.

nedostatečná komunikace ze strany obchodu, dlouhá dodací lhůta bez další informace, drahá doprava...

Vše OK.

• perfektný prístup personálu
    • pribalili mi niekoľko maličkostí napr. potítka ako pozornosť :)

Dobrý den,objednal jsem v pohodě,přišla mně zpráva o objednávce,potom že je zboží na cestě,následně možnost si zboží vyzvednout.To vše v krátké době.Děkuji.

OBJEDNÁVKA , VYŘÍZENA K MÉ SPKOJENSTI
    mohu doporučit tento obchod

komunikace, doprava, vse ok

Bez problémů

dlouhá komunikace, trvá většinou 2 dny než odpoví nazpět

Nakupoval jsem několikrat, dodaní úloženka nebo osobní odběr. Vždy jsem byl maximálně spokojen.