• Velmi rychle dodáno.
    • Koupeny dvě kravaty, každá nabízena s dárkovou krabičkou zdarma. Dodány dvě kravaty a pouze jedna dárková krabička.

Reakce obchodu White Orchid

Dobrý den Jiří, děkujeme za Vaše hodnocení. Omlouváme se za toto nedopatření a ráda bych vysvětlila, co nás k tomu vedlo. Přesně vím, o kterou objednávku se jedná, protože jsme to zde řešili.

Jak jste mohl vidět, tak dárková krabička, do které jsme kravaty zabalili je příliš velká. Používáme ji na kašmírové plédy 140x140 cm a proto se tam také pohodlně vešly 2 kravaty. Pokud bychom kravaty zabalili zvlášť, tak bychom použili 2 velké dárkové krabičky, na které se pak musí použít opravdu velká krabice pro odeslání, která nám přišla nesmyslná, když se jednalo "pouze" o 2 kravaty (pouze - je myšleno velikostí kravat). Vzhledem k tomu, že jste kupoval kravaty jako muž, tak jsme se domnívali, že jsou pro Vás a že tudíž 2 dárkové krabičky by nebyly tak důležité.

Každopádně se ještě jednou velmi omlouváme, pokud jsme Vám tím způsobili nějaké nemilé překvapení, měli jsme to s Vámi předem konzultovat.

Za nedlouho budeme mít v nabídce i naši speciální krabičku na kravaty, takže tuto situaci budeme mít i podchycenou jinak. Doufáme, že jste ocenil prémiovou kvalitu našich hedvábných kravat a těší nás Vaše pozitivní hodnocení ohledně rychlosti odeslání, které i když bylo těsně před Vánoci, bylo extrémně rychlé, neboť jsme Vaši objednávku odeslali ten samý den. Rádi Vám to při příštím nákupu vynahradíme.

Přejeme krásný den z WHITE ORCHID

Zatím nic nedorazilo. Zaplaceno mám.

Reakce obchodu White Orchid

Dobrý den Markéto, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, která nás mrzí.
    Zakoupila jste si u nás šátky z letního PŘEDPRODEJE. Tato skutečnost byla uvedena na webových stránkách na několika místech, včetně přímo u produktu a u jeho dostupnosti, dále jsme Vám ji komunikovali v emailu po přijetí objednávky. Minulý týden jsme emailem posílali update, že v tomto týdnu budou šátky naskladněny a odeslány spolu s dárečky od nás, což také byly. Normálně odesíláme objednávky ten týž den, ale u PŘEDPRODEJE to nedokážeme, protože jste si kupovala zboží, které teprve mělo přijít. Takže doufáme, že se jedná o nedorozumění.
    WHITE ORCHID TÝM