• Velký sortiment
    • Zboží co jsem si objednal,, které bylo uvedeno jako skladem nebylo doručeno
    • Špatná komunikace ze strany obchodu
    • Velmi pomalé reakce www stránek obchodu

Zboží které jsem objednal nebylo doručeno . Přitom bylo na webu ochodu uvedeno jako skladem . Po zadaní objednávky žádná reakce ze strany obchodu . Na můj dotaz pak obchod odpověděl , že i když bylo zboží uvedeno jako skladem, že ho nemá ,a že ho během dalšiho týdne doruční s 10 % slevou . Nedoručil a ani neinformoval o stavu objednávky. Nedoporučuji .

Komunikace nic moc, ale ceny dobré, měli co jsem potřebovala.

Naprostá spokojenost nemám co dodat.

• Ochota
    • Reaguji okamžitě na nejasnosti

Nakupoval jsem poprvé, ale vyřízení bylo rychlé, vše v pořádku

Rychlý nákup, ochotný personal. Doporučuji

rYCHLÁ DODÍVKA bez problému.

Objednané zboží mělo být dárkem k narozeninám. museli jsme koupit jiný dárek.

Dobrý den Hiršl
    prosím Vás, příště když si někde objednáte zboží a zvolíte platbu Bankovním převodem, musíte zboží i uhradit, jinák Vám jej nikdo nezašle.

• Bez problémů.

• Prvni nakup

Rychlé dodání

• Rychlost doručení

• rychlá dodávka kvalitního zboží, telefonická rada obchodu jak s nádobím zacházet téměř bezprostředně po objednávce

• neznám
    • vše proběhlo dle domluvy, opraveny moje chyby objednávky , náhradní zboží vetčí za stejnou cenu =)

Super doporučuji

• Expresní odeslání zboží.
    • V emailové komunikaci nejsou příliš zdatní. Na dva samostatné emaily s dotazy na zboží neodpověděli.

Celková spokojenost s obchodem.
    V neděli jsem v eshopu nakoupil a zároveň odeslal platbu.
    V pondělí bylo zboží odesláno a ve středu jsem je měl doma.
    Snab by se obchod měl více věnovat odpovídání na emailové dotazy.

Reakce obchodu Wgrills

děkujem za recenzi. Po víkendu je vždy spousta práce a je možné, že nám Vás dotaz bohužel unikl. Snažíme se v první řádě co nejrychleji vyexpedovat zboží. Nic méně si na komunikaci budem dávat pozor.

• komunikace ze strany obchodu nulová

Mnou objednané zboží nedorazilo v uvedeném termínu, nulová komunikace ze strany obchodu (telefon neberou a na e-mail nereagují).

Dobrý den Pane Jaroslave,
    je nám líto že máte takovou zkušenost nic méně objednal jste zboží, které bohužel nebylo skladem a byla u zboží i poznámka - VYPRODÁNO ... Po kontrole telefonu, bohužel od Vás nemáme žádny nepřijatý hovor. Je třeba si pořádně číst veškeré informace co jsou u produktu uvedené.

Perfektní komunikace se zákazníkem,
    okamžitá rada ohledně zboží

• osobní přístup

super

V obchodě jsem zakoupila lávový kámen na gril. Po týdnu jsem volala do obchodu, že zásilka nedorazila . Pán na druhé straně byl ochotný, vše vysvětlil a kámen dorazil v pořádku. Ještě jsem na něm negrilovala.