Vše proběhlo úplně bez problémů. Nádobí je bytelné, krásné,kvalitní, odpovídá mým představám.

Obchod mi byl doporučen, bohužel vlastní zkušenost ne moc dobrá. Gril zatím nevyzkoušený, ale snad bude odpovídat recenzím. Při montáži byla zjištěna lehká prasklina, reakce obchodu žádná, ani na to, že nebylo dodáno objednané příslušenství.

Příjemná komunikace, snaha o spokojeného zákazníka.

• Dobrá komunikace

• Kvalita a rychlost dodání

Naprostá dokonalost !!!

• spolehlivost

• Ukázkové řešení drobné reklamace

• bezva servis

• Super komunikace
    • Vstřícnost

S obchodem mám vynikající zkušenost! Poté, co mi přepravce doručil zboží rozbité na 4 díly, obchod neměl sebemenší problém s okamžitou výměnou a druhý den jsem měla nové zboží, nepoškozené doma! S takovou ochotou jsem se ještě nikdy nesetkala! Moc děkuji!

• Rychlost dodani
    • Faktura prilepena k obalu (krabici) produktu, originalni krabice pri preprave nebyla nijak chranena - kupovala jsem jako darek, takze tento zpusob dodani nevhodny

Velmi korektní jednání a rychlé dodání.

• Predrazene zbozi

Reakce obchodu Wgrills

bohužel ceny náhradních dílů nemůžeme ovlivnit. Nic méně, doporučuji důkladně přečíst návod ke grilů, včetně údržby spirály. Se správným přístupem můžete životnost prodloužit až o polovinu.

• kvalitní zboží, perfektní komunikace, rychlé dodání

Zboží jsem si vybrala, zaplatila. Naštěstí mám stejnou banku, jako společnost Wgrills, takže platba odešla okamžitě. Vzhledem k tomu, že se jednalo o dárek a potřebovala jsem mít věci brzy u sebe, raději jsem do firmy zavolala a vysvětlila jim situaci. Pán mě ubezpečil, že druhý den balíček obdržím. Tak se také stalo.

Dobré koření

Zboží bylo dodáno včas a v pořádku.Jen je divné že povrch je poněkud hrubší.už jsme grilovali a šlo to pěkně.

• Komunikace,sortiment
    • Dobré ceny

• Lávový gril je naprosto super, přesto, že jsme museli řešit reklamaci, byla vyřízena ihned, s naprostou spokojeností, doporučuji na 100%

DOPRAVA BYLA RÝCHLÁ, GRILL JE SUPER!