O.K.

Milý pane Jóžine,
    napadá mne, že Vaše krásné hodnocení píšete z bážine. Jako pokus o humor, díky moc a vážíme si Vás.
    Mějte se krásně a ať se v novém roce všechno daří!

• ochota vysvětlit

Vážená paní Kateřino,
    my jsme opravdu ochota sama. Nebojte se nás zeptat na cokoliv a uvidíme, zda Vám odpovíme:)
    Děkujeme za 100% a pět hvězd.
    Přejeme klidný adventní čas!
    Tým welleaCZ

Neměli jste k prodeji o co jsem měla zájem

Dobrý den, paní Jano,
    zvláštní forma hodnocení, ale i takové musíme mít rádi. Příště Vám budeme číst myšlenky a budeme mít vše v nabídce, o co právě budete mít zájem! Protože my jsme právě tady od toho, abychom Vás potěšili.
    Každý jsme jedinečný a skvělý.
    Mějte se krásně!

• Rychlost doručení
    • Příznivé ceny, široký výběr

Dobrý obchod, rychlé doručení a příznivé ceny

Vážený skvělý zákazníku,
    děkujeme za krásné hodnocení našeho obchodu. Ceny se snažíme stále držet dole, sortiment rozšiřovat a rychlí prostě jsme:)
    Krásný advent a bohatého Ježíška!
    Tým welleaCZ

• Rychlost,spolehlivost,zboží v pořádku a pěkné!

Doporučuji!

Milý ověřený zákazníku,
    za prvé jsme rádi, že nejste fejk:) a za druhé nás těší, že jsme pro Vás rychlí, spolehliví a pěkní. Milujeme naše zákazníky a chceme, aby po nákupu u nás byli všichni šťastní a doporučovali nás dále.
    Krásný zbytek dne zalitý sluncem.

• Rychlé dodání, dobrá kvalita

Další úžasný ověřený zákazníku,
    díky za 100% a pět hvězd. Snažíme se a věříme, že ani příště Vás nezklameme.
    Již nyní se těšíme na další nákup a držíme Vám palce.
    Tým welleaCZ

Prvni nakup, jeste jsem dobirku nerozbalil, nebot jsem v zahranici.

Vážený ověřený zákazníku,
    díky za skvělé hodnocení, která nedává smysl a rozhodně nikomu v ničem nepomůže. My bohužel v zahraničí nejsme, ale pracujeme na tom, aby při druhém nákupu se Vám tam vešlo 5 hvězd a alespoň 120%.
    Máme Vás rádi a těšíme se na další nákup.

• Rychlé vyřízení objednávky, spokojenost

Reakce obchodu Wellea.cz

děkujeme za hodnocení. Náš cíl je Vaše spokojenost, takže vše funguje, tak jak má.
    Krásný barevný podzim.

• nabídka

Vážený ověřený zákazníku,
    díky za 100% a pět hvězd. Vaše plusy zcela vykreslují náš obchod, ještě bychom tam možná doplnil odbornost a zároveň férové jednání.
    Mějte se krásně a ať se Vám vše daří.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za pozitivní hodnocení našeho e-shopu. Těšíme se na Vaši další objednávku.

Dobrý

Reakce obchodu Wellea.cz

Vážený ověřený zákazníku, děkujeme za hodnocení a "dobrý" je vlastně za 3, takže asi dobrý. Ve Vašem případě se určitě budeme snažit příště zlepšit a vytáhneme známku minimálně na chvalitebnou:)
    Krásné podzimní dny.
    Tým welleaCZ

Je to již týden od objednávky a zatím nemám žádnou zprávu. Doufám, že to buď pošlou nebo aspoň vrátí prachy.

Vážený ověřený zákazníku,
    děkujeme i za Vaše hodnocení. Moc vlastně nevím, co na toto napsat a jestli tento případ nějak komentovat. Zboží k Vám nedorazilo, prachy jsme vrátili a jsme rádi, že to pro nás vlastně skončilo. Jednou jsem měl taky souseda, který už od pohledu budil dojem, že prostě bude dělat problémy.....tak jsem se odstěhoval.
    Držte se a bojujte!
    Tým welleaCZ

spolehlivý obchod, rychlý, vstřícný, naprostá spokojenost

Vážená paní Jitulle,
    díky, díky, díky. My si Vás velmi vážíme a jsme s Vámi také naprosto spokojeni.

Vše OK. Rychlé dodání. DOPORUČUJI

Milý zákazníku,
    děkujeme za Vaše milá slova a doporučení. Moc to pro nás znamená!
    Hezký zbytek dne.
    Tým welleaCZ

• Rychlost dodání zboží, do druhého dne!

Reakce obchodu Wellea.cz

Vážený pane Jaromíre, moc si vážíme Vašeho hodnocení a jsme rádi, že objednávka byla vyřízena v takto expresní době. Je pravdou, že u nás to je téměř běžná praxe. Těšíme se na Váš další nákup a užívejte poslední dny prázdnin.
    Tým welleaCZ

• skvělá komunikace, rychlost dodání, odborná rada :-)

velice spokojená s přístupem pana jednatele, nejenže skvěle komunikoval, ale i odborně poradil !! více takových :-)

Vážená paní Jíťo,
    pan Brátka je opravdu skvělý a velmi často ho zde zmiňujete. Takže Vaše hodnocení předám dále a určitě ho potěší. My ostatní se budeme těšit na Vaši další objednávku a děkujeme za sdílení zkušenosti.
    Užívejte sluníčka!
    Tým welleaCZ

• Zboží přišlo doslova bleskem. Večer jsem objednala, na druhý den bylo u mě.

Paní Jano,
    omlouváme se, pokud jsme Vás zaskočili, ale kolegové z expedice, jakmile vidí novou objednávku, tak jsou jak utržení ze řetězu:)
    Pokud si všechno sedne a dopravce nemá horší chvilku, tak je opravdu zboží druhý den u Vás.
    Děkujeme za hodnocení.
    Krásný zbytek dne.

Vážená paní Dagmar,
    děkujeme za 100% pětihvězdičkové hodnocení a "PLUSKO" jako rychlé dodání, počítáme, že "Nedoporučuje obchod" byl překlep.
    Těšíme se na Vás další nákup.

• Skvělý obchod, dobrý výběr

Tento e-shop je přehledný a dá se v něm najít hodně skvělého zboží za dobré ceny.

Dobrý den, pane Václave,
    děkujeme za krásné hodnocení. Ano, u nás aktuálně nakoupíte přes 1500 produktů, kdy většina je skutečně fyzicky skladem. Prodávané značky přímo na trhu zastupujeme nebo dovážíme, takže jsme schopni našim zákazníkům nabídnout férové ceny.
    Užívejte si jarní dny a přívaly slunečních paprsků.

Vážená paní Vendulo,
    díky za Váš čas a pozitivní hodnocení, které může dalším tápajícím nakupujícím pomoci vybrat ten správný obchod.
    Hezký den.