Rychle dodáno, žádný problém. Již vyzkoušený obchod.

Reakce obchodu Wellea.cz

Když už jsme vyzkoušení, tak se už vlastně trochu známe. Pojďme si tedy tykat, ať to tady na té nestranné Heurece není takové nůďo:) "Hele, co ty s tima hygienickejma podložkama pořád děláš? Ty musíš bejt, tak strašně dobrej masér, že k Tobě snad zajedu taky. Jde vidět, že do děláš dobře a dáváš do toho i srdíčko. Všechna čest! Tak se drž, ať Ti šlapou králíci a zase se ozvi. Máme nabouchanej sklad a čekáme na objednávku.
    Tvůj 2.nejlepší kámo z welleaCZ

kvalitní výrobky
    výborná komunikace

Vážená Cibule,
    děkujeme za chválu, ještě, že si to neděláme sami jako konkurence:) Velmi rádi s našimi úžasnými zákazníky komunikujeme a snažíme se nabízet produkty, o kterých jsme přesvědčeni, že jsou kvalitní.
    Mějte se přeúchvatně, ať jste všichni zdraví a Vám se ve všem daří.
    Tým welleaCZ

• Byla jsem velmi spokojená, vyřízení bylo rychlé.

Vážená paní Ověřená-Zákazníková,
    přejeme Vám krásný začátek školního roku a moc děkujeme za krásné hodnocení. Možná se budeme již v odpovědích opakovat, ale děláme opravdu maximum, aby jste byli všichni spokojeni a děláme to rychle, levně a kvalitně:) Toto heslo z jedné populární televizní pohádky je samozřejmě trochu zavádějící, ale lidi to chtějí slyšet.
    Tým welleaCZ

Slusna cena, rychle dodano.

Vážený ověřený zákazníku,
    díky za 100% a plný počet hvězdiček. Snažíme se prodávat za férovou cenu a dodávat rychle.
    Všichni jste skvělí a těšíme se na další nákup.

• vynikající komunikace
    • vstřícnost

Vážený pane Martine,
    vážíme si vaší zpětné vazby. Nyní všichni ví, že krásně komunikujeme a ještě jsme vstřícní.
    Děkujeme a přejeme úspěšný den.

bez problémů a rychle

Vážený ověřený zákazníku,
    rychle, levně, kvalitně a hlavně.....žádný problémy. Přesně tak bych chtěl také někdy nakoupit, u toho zeleného zmetka je vždycky problém. Asi začnu nakupovat na WELLEA.CZ:)
    Děkujeme za hodnocení, máme Vás rádi!

• Rychlé odeslání objednávky. Kvalitní obchod. 100%spolehnutí.Super

Evíku,
    milé hodnocení a krásné lichotky. Děkujeme. Vy jste super zákazník a získáváte od nás také plný počet hvězd.
    Jste prostě skvělá a my se těšíme na Váš další nákup.

Rychlé dodání. Super!

Vážený pane Aleši,
    Váš komentář necháme bez reakce, dojal jste nás.
    Jste taky super!

Vážená paní Marie,
    děkujeme a snažíme se stále pro Vás zlepšovat.
    Mějte se krásně a ať se Vám vše daří.

Vážený ověřený zákazníku,
    vážíme si Vašeho hodnocení na neúplatném srovnávači všeho. Děkujeme za hodnocení a těšíme se na Váš další nákup.
    Krásný den!

Vážený ověřený zákazníku,
    díky za 100% a pět hvězd. Říká se, že rychlost je náš pomalejší bratr.
    Pokud možno krásný a klidný den!

neznám výhody ani nevýhody

Vážený ověřený zákazníku,
    děkujeme za více jak pozitivní hodnocení. My také neznáme výhody ani nevýhody, je to tedy 1:1.
    Klid v duši a štěstí kopu
    Tým welleaCZ

Objednané zboží došlo do 3 dnů a bylo v pořádku!

Vážená paní Ivano,
    díky za 100% a plný počet hvězdiček. Jsme rádi, že i v této době Vám balíček dorazil v nějakém rozumném čase.
    Stále se snažíme být pro Vás lepší, takže příště zboží dorazí do 2 dnů.
    Užijte si hezký večer a pozdravujte doma.

• rychlost, cena, bezproblémovost

Vážená zákaznice Jitulle,
    děkujeme za hodnocení a my jsme prostě takoví ti bezproblémoví:), snad to není apríl.
    Mějte se krásně a snad bude brzy lépe!
    Tým welleaCZ

Řešil jsem malou reklamaci - chybu v dodávce počtu ks zboží - stane se. Vyřízeno ze strany obchodu rychle, vstřícně a chybějící zboží zasláno ihned druhý den. Spokojenost. Doporučuji

Vážený pane Tomáši,
    díky za s nadhledem popsání situace, bez zbytečných emocí. Ano, znovu opakuji, pracují u nás lidé a může se stát, že se něco úplně nepovede. Důležité ale je, že nestrkáme hlavu do písku a snažíme se aktivně vzniklou situaci řešit k maximální spokojenosti zákazníka.
    Od Vás si vážíme hodnocení i recenze, která by vlastně mohla být úplně jiná.
    Jste muž na svém místě, ať se Vám vše daří!
    Tým welleaCZ

• velmi osobní přístup, rady a zodpovězené dotazy, vynikající zkušenost

Vážená paní Jarko,
    děkujeme za úžasné pětihvězdičkové hodnocení. Snažíme se ke každému obchodnímu případu přistupovat tak, jak bychom si přáli, aby se prodávající choval k nám, pokud bychom si kupovali něco, čemu úplně nerozumíme.
    Tým welleaCZ

Dala jsem platbu přes kartu a nenačetlo se mi spojení s bankou. Po telefonickém hovoru vše majitel nastavil a proběhla platba v pořádku.

Vážený paní Vilmo,
    děkujeme za Vaše hodnocení a máte pravdu. Náš pan majitel je úžasný a tak empatický člověk, že to snad není ani člověk.
    Sláva mu:) Za tuto skvělou reakci by si zasloužili všichni zaměstnanci přidat.
    Mějte krásný večer při svíčkách.
    Tým welleaCZ

Vůbec nekomunikují, nic neposlali. Buď tam mají bordel nebo jsou to podvodníci.

Vážený ověřený zákazníku,
    díky za 10% a půl hvězdičky, i taková hodnocení na nepodplacenou Heureku patří. Prostě nám to tady s pánem úplně nevyšlo, nemohli jsme najít ani společnou řeč a skončilo to smutně. Pár postřehů k hodnocení:
    1) My nejsme žádní untrvasrmani.... je ale pravda, že do Průhonic kousek...
    2) Bordel se neříká, ale nepořádek na 100% vyvrátit nemůžeme. Uklízečka chodí 2x týdně a asi jí to moc nebaví.
    3) Ta nekomunikace nebude zase tak žhavá, protože jestli nám něco nechybí, tak je to zrovna komunikativnost.
    Tato objednávka nebyla vyřízena a budiž pro nás poučením, vždyť chybami se člověk učí. A ano, u nás pracují ještě stále lidé.
    Příště se budeme více snažit, více komunikovat, více posílat a více uklízet podvodníky.
    Krásný den
    Tým welleaCZ

Dobrá komunikace s obchodem, rychlé dodání

Vážená paní Jano Ká,
    jsme rádi, že se Vám s námi dobře komunikovalo a objednávka dorazila rychle.
    My Vás chválíme za krásnou recenzi na skvělém nikomu nenadržujícím nákupním rádci:)
    Mějte skvělý den a buďte šťastná!
    Tým welleaCZ

Objednání, platba i dodání proběhlo bez potíží.

Vážený pane Emile,
    děkujeme za 100% i 5 hvězdiček. Vaše hodnocení odpovídá naší představě o internetovém obchodování. Vy bez problémů objednáte, zaplatíte a my dodáme požadované. Všichni jsme vyhráli, všichni jsme šťastní.
    Přejeme hezký zbytek dne.