• kvalita zboží (3)

• přehlednost
    • široký výběr
    • dobrá cena

Reakce obchodu Wellea.cz

Vážená paní Miluše, děkujeme za Vaši recenzi na náš obchod. Velice nás těší, že jsme byli schopni splnit Vaše očekávání a zboží Vám dorazilo rychle, pohodlně jste si vybrala ze širokého sortimentu díky přehlednosti eshopu a jako třešničku na dortu jsme přidali dobrou cenu:) Užívejte krásné zimní dny a dopřejte si perfektní parafínový zábal na Vaše ruce. Budeme se těšit na Váš další nákup! Tým wellea.CZ

• nakoupil v obchodě Wellea.cz před 3 týdny

Reakce obchodu Wellea.cz

Děkujeme za hodnocení našeho obchodu, které může novým zákazníkům pomoci při výběru vhodného dodavatele. Stále se snažíme zlepšovat naše služby. Pokud je zboží skladem, objednávka bývá zpravidla expedována týž den a hned ten další můžete očekávat balíček. Těšíme se na Váš další nákup. Krásný den přeje celý tým wellea.CZ

• nakoupil v obchodě Wellea.cz před 1 měsícem

• kvalita
    • perfektní komunikace s prodejcem
    • žádná

Reakce obchodu Wellea.cz

Vážený pane Michale, děkujeme za 100% kladné hodnocení našeho obchodu. Stále se snažíme zlepšovat naše služby. Musíme se trochu pochválit:), během prosince se nám dařilo expedovat zásilky v den objednání a pokud to dopravce zvládl, tak byly objednávky doručovány hned další den. Snažíme se stále zlepšovat a věříme, že Vás nákup na wellea.cz nebyl poslední. Přejeme Vám v roce 2019 jen to dobré a spoustu zdraví pro Vás i Vaše blízké....Váš tým wellea.cz

• nakoupil v obchodě Wellea.cz před 1 měsícem

Produkt nelze ohodnotit, protoze stale nebyl doručen. Dopravní služba PPL tento cca 10kg balík zanechala v parcel centru, který má až do 2.1 zavřeno. A to i přesto, ze operátorka na slíbila nápravu a doručení do Stedreho dne....

Reakce obchodu Wellea.cz

Vážená paní Libuše, děkujeme za Vaše hodnocení zkušenosti s dopravní službou. Naše společnost nabízí 5 způsobů dopravy a snažíme se udělat maximum, abychom těmto nepříjemnostem zamezili. Bohužel jako kurýři i operátorky pracují obyčejní lidé, kteří jsou v této hektické době pod obrovským tlakem. Buďme velkorysí a odpusťme jim!
    Velmi nás mrzí vzniklá situace (o to více, pokud to měl být dárek "pod stromeček"). Po předání zásilky dopravci dochází už ke komunikaci mezi Vámi a přímo PPL. Bohužel naše zákaznická linka ani emailové schránky neobsahují zprávu, že máte problém s doručením. Kdybychom o tomto problému věděli, mohli jsme zkusit podniknout kroky, aby Vám byla zásilka opětovně doručována až domů. Nyní je to taková patová situace a my místo zaslouženého odpočinku reagujeme na Vaši oprávněnou negativní recenzi PPL. Do roku 2019 Vám přejeme hlavně kupu zdraví a štěstí na rozdávání! Tým Wellea.CZ

• nakoupil v obchodě Wellea.cz před 2 měsíci

• rychlé jednání
    • rychlé odeslání zboží
    • dárky k nákupu

Rychlé a ochotné jednání. Obchod doporučuji.

Reakce obchodu Wellea.cz

Vážený zákazníku, děkujeme za kladné hodnocení našeho obchodu. Máme radost z toho, že jste byl s nákupem na wellea.cz spokojený a klidně byste nás doporučil svým přátelům. Zboží je skladem, objednávky přijaté do 12:00 jsou zpravidla expedovány ještě týž den, tzn., že hned další den je zboží u Vás. Nejsme sice "Ježíšek", ale dárky a vzorky se u nás rozhodně nešetří:) Krásný den tým Wellea.cz

• nakoupil v obchodě Wellea.cz před 2 měsíci

• Byl to můj první nákup a jako pozornost jsem dostala spoustu vzorečků. Milé.

Reakce obchodu Wellea.cz

Vážená milá zákaznice, moc si vážíme toho, že jste si našla čas a podělila se s ostatními zákazníky o zkušenost s nákupem na wellea.cz. Velice nás těší, že jste byla 100% spokojena a vzorečky Vám udělaly radost. Těšíme se na Váš další nákup a přejeme krásný den tým Wellea.cz

• nakoupil v obchodě Wellea.cz před 3 měsíci

• kvalita
    • lidové ceny
    • rychlost doručení

Reakce obchodu Wellea.cz

Vážený pane Michale, děkujeme za Vaši kladnou recenzi nákupu na wellea.cz . Vidíme, že jste nás ve všech kritériích hodnotil maximálním počtem hvězdiček a ještě jste navíc vyzdvihl kvalitu produktů, dobrou cenu a rychlost doručení. Ano, toto jsou přesně základy našeho úspěchu a tím se lišíme od konkurence. Téměř by se dalo říct:" Rychle, levně, kvalitně!":). Věřím, že Vaše celková zákaznická spokojenost může pomoci i dalším nakupujícím vybrat si ten správný obchod. Přejeme krásný zbytek dne tým Wellea.cz

• nakoupil v obchodě Wellea.cz před 3 měsíci

• pečlivost, rychlost, vstřícnost

Perfektní péče o zákazníka.

Vážená paní Máčelová,
    děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení našeho obchodu a věříme, že Váš nákup nebyl poslední. Rádi se o zákazníka staráme tak, jako bychom sami chtěli, aby se někdo při nakupování staral o nás. Přejeme krásný zbytek dne tým Wellea.cz

• nakoupil v obchodě Wellea.cz před 5 měsíci

Maximalni spokojenost! Doporucuji.

Reakce obchodu Wellea.cz

Vážená Barboro, velice si vážíme toho, že jste se podělila i s dalšími zákazníky o Vaši zkušenost s nákupem na wellea.cz. Ještě více nás ale těší, že jste byla maximálně spokojena a náš obchod doporučujete i svým známým. Těšíme se na Váš další nákup a přejeme příjemné prožití konce prázdnin

• nakoupil v obchodě Wellea.cz před 5 měsíci

Reakce obchodu Wellea.cz

Vážená ověřený zákazníku, děkujeme za pozitivní hodnocení našeho obchodu. Produkty jsou opravdu skladem a expedice zpravidla probíhá v den objednávky,.... proto je RYCHLOST náš pomalejší bratr:)
    Mějte se krásně a těšíme se na Váš další nákup

• nakoupil v obchodě Wellea.cz před 6 měsíci

Všechno proběhlo v pořádku, paní v kamenné prodejně velmi ochotná a milá. Vřele doporučuji.

Reakce obchodu Wellea.cz

Vážená ověřená zákaznice, děkujeme za kladné hodnocení Vašeho nákupu u naší společnosti. Naše prodejna, která funguje i jako odběrné místo, je u zákazníků oblíbena a kolegové za pultem produktům opravdu rozumí. Ještě jednou moc děkujeme i za doporučení a budeme se těšit na Váš další nákup.
    Přejeme hezký zbytek léta.

• nakoupil v obchodě Wellea.cz před 7 měsíci

• Přehlednost webových stránek
    • Kvalitní zboží
    • Rychlé dodání na odběrné místo

Určitě jsem tu nenakupoval naposledy.

Reakce obchodu Wellea.cz

Dobrý den Michale, vážíme si Vašeho pozitivního hodnocení našeho obchodu. Jelikož je naprostá většina zboží skladem, tak expedice probíhá v den objednání a produkty jsou na odběrných místech nebo u Vás doma zpravidla hned následující den. Těšíme se na Váš další nákup a přeje krásné léto!

• nakoupil v obchodě Wellea.cz před 7 měsíci

Vše proběhlo v pořádku

Reakce obchodu Wellea.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení nákupu v našem obchodě. Jsme rádi, že jste věnovali chvilku k řádnému vyplnění dotazníku a Vaše recenze jistě pomůže dalším nerozhodnutým zákazníkům, si správně vybrat. Těšíme se na Vás, přijďte zas!
    Váš tým WELLEA.CZ

• nakoupil v obchodě Wellea.cz před 10 měsíci

• kvalitní produkty
    • velký výběr

Nakupovala jsem asi třikrát a pokaždé proběhlo vše bez problémů. Ke zboží které nemají skladem, mají vždy alternativu. Obchod doporučuji.

Reakce obchodu Wellea.cz

Krásný májový den Vendulko, děkujeme za Vaše kladné hodnocení nákupu, které jistě pomůže nerozhodným zákazníkům s výběrem spolehlivého obchodního partnera. Přijďte zas, těšíme se na Vás!
    Váš tým WELLEA.CZ

• nakoupil v obchodě Wellea.cz před 10 měsíci

Rychlost dodání

Reakce obchodu Wellea.cz

Dobrý den pane Ivane, děkujeme za Vaše 100% pozitivní hodnocení nákupu u nás. Tím, že je absolutní většina zboží skladem, dochází k expedici ještě v den objednávky. Proto Vás již několik hodin po objednání může překvapit kurýr s "Vaší" zásilkou. Ještě jednou děkujeme za recenzi, přejeme Vám krásný den a zároveň všem Markům vše nejlepší k jmeninám:) Váš tým WELLEA.CZ

• rychlý, spolehlivý

Reakce obchodu Wellea.cz

Vážený ověřený zákazníku, přejeme Vám krásné jarní dny a moc děkujeme za kladné hodnocení. Snažíme se dělat svou práci pořádně a je vidět, že se naše snaha vyplácí. Mějte se úžasně Váš tým WELLEA.CZ

spolehlivost, dobré ceny komunikace

Reakce obchodu Wellea.cz

Krásný aprílový den Zdendo, vážíme si Vašeho pozitivního hodnocení nákupu, které jistě pomůže i dalším nerozhodným zákazníkům s výběrem spolehlivého obchodního partnera. Jsme rádi, že Vám můžeme dělat radost. Děkujeme Váš tým WELLEA.CZ

• Přehledné stránky

Reakce obchodu Wellea.cz

Krásný upršený den, moc děkujeme za pozitivní hodnocení našeho obchodu. Jsme rádi, že Vám náš eshop přijde přehledný. Zaměřujeme se nejen na kvalitní zboží a servis, ale snažíme se i poslouchat názory našich klientů. Neustále webovou prezentaci modernizujeme, aby byla co nejvíce uživatelsky přívětivá a nakupování u nás byla prostě radost! Přeji fajn den za WELLEA.CZ

• nakoupil v obchodě Wellea.cz před 1 rokem

v pořádku a rychle objednávka dorazila

Reakce obchodu Wellea.cz

Hezký večer paní Jiřino, děkujeme za Vaše hodnocení nákupu v našem eshopu. Těšíme se na Váš další nákup a věříme, že kladná recenze pomůže dalším potencionálním zákazníkům se zařadit mezi naše spokojené klienty. Tým WELLEA.CZ

• nakoupil v obchodě Wellea.cz před 1 rokem

Zbozi kvalitni sz do domu. V bezne siti nrsehnatelne

Reakce obchodu Wellea.cz

Dobrý den, děkujeme za krásné hodnocení našeho obchodu. Sortiment stále rozšiřujeme na základě zpětné vazby od Vás (od našich zákazníků). Neustále také pracujeme na zlepšování zákaznického servisu. Je vidět, že se naše píle vyplácí! Těšíme se na Váš další nákup a přejeme úspěšný den. tým WELLEA.CZ