Bleskové odeslání

• Skvělá komunikace
    • Přehledný web

• rychlé vybavení objednávky

Spolehlivý obchod

• vstřícné chování personálu, cena

• Velkou nevýhodou tohoto obchodu je, že neumožňuje zákazníkům, podělit se o zkušenosti se zákazníky, kteří zakoupily výrobek před nimi. Systém hodnocení na stránkách je naprosto nesmyslný. Není možnost dozvědět se zkušenosti se zbožím od předešlých zákazníků.

Reakce obchodu Wellea.cz

Vážený paní Marie s příjmením základní barvy,
    zaprvé se musím důrazně ohradit proti používání pravopisných chyb a to hned v první větě. To od Vás bereme jako podpásovku:). Zadruhé, když někdo něčemu nerozumí, není fér to hned označit jako naprosto nesmyslné. Hodnocení produktů 8 let funguje a jsou tam tisíce reakcí. Je to přehledné, jasné jako facka a nikomu jinému to nepřišlo šokující. Obrázek je prostě lepší než tisíc prázdných slov. Chodíme s kůží na trh denně, naše produkty známe a pro spokojenost zákazníků děláme maximum.
    Pojďme ale přímo k jádru pudla. Dávala jste divoké otázky, dostávala jste fundované odpovědi. Přesně to, co u nás zákazníci chválí. Nevíš? Zeptej se! Abychom ale i Vám dokázali, že u nás opravdu na názoru klientů záleží, tak jsme DNES všechny recenze vymazali a může se každý u produktu klidně zkušeně podělit. Děkujeme za recenzi a těšíme se s Vámi.
    Tým welleaCZ

• rychlé dodání, výborná kvalita

Reakce obchodu Wellea.cz

Á máme tu dalšího pana zákazníka ověřeného.
    Milý pane Ověřený děkujeme za důvěru, že jste to s námi zkusil. Nesmírně až vesmírně nás těší, že jste byl s nákupem u nás spokojen a vyplnil nesmyslný a otravný dotazník od paní Heuréky. Kvalita produktů, rychlost dodání a naše komunikativnost jsou přednosti, díky kterým nám naši skvělý zákazníci odpustí někdy i nějaký malý hřích. Ano, jsme hříšníci, ale milujeme Vás. Jste skvělí a již se těšíme na Váš další nákup.

Bezproblémový nákup. Doporučuji.

Milý ověřenče,
    nevím, kdo přesně Vás ověřil, ale budeme mu věřit. Vážíme si vašeho času, který jste věnoval (a) vyplnění dotazníku uspokojenosti. Pokud chcete levný rohlik, jděte do Lydlu. Pokud chcete bezproblémový nákup, rychlé doručení a skvělé produkty, tak jste u nás správně. Pro Vás to děláme a z pozitivních zpětných vazeb to vypadá, že to děláme dobře.
    Máme Vás rádi a už teď se na Vás znovu těšíme.
    Tým welleaCZ

• komunikace super, dodání rychlé

Vážená slečno Jitulle,
    děkujeme za krásné a milé hodnocení zrovna v měsíci lásky. Och láska, ta láska....ta každého jednou zpráská:). Pro nás je ale květen ve znamení Svátku práce a Dne vítězství, které oslavíme znovu tvrdou prací. Skvěle komunikujeme - super a dodáváme hodně rychle, takže taky super. My jsme prostě super, protože jste super Vy a všichni naši zákazníci jsou taky super. Máme Vás moc rádi a těšíme se na Váš další nákup!

Rychlé dodání.

Vážená Háňo,
    přejeme Vám krásný začátek pracovního týdne po prodlouženém víkendu, který jste nám zpříjemnila krásným hodnocením. Děkujeme za skvělou recenzi, rychlé dodání je naší prioritou...možná se nám jednou podaří překonat i rychlost světla, jak nám radí umělá inteligence:)
    Máme Vás rádi a těšíme se na Váš další nákup!

• Rychlost dodání, komunikace

Reakce obchodu Wellea.cz

Vážená/ý Muzi95 (nějak do tohodle nechceme zabrušovat, abychom z toho nemuseli genderově nějak vybrušovat),
    takže milý zákazníku děkujeme za úžasné ohodnocení nákupu u nás.
    Rychlost dodáni a milorychlá komunikace jsou jako 2 křídla, co náš obchod nesou tak vysoko, až za krkem z toho bolí.
    Máme Vás strašně moc rádi a těšíme se na Váš další nákup!

Rychlost, spolehlivost.

Vážená Zákazníku Ověřený,
    děkujeme za skvělé 5ti hvězdné hodnocení. Rychlost a spolehlivost jsou pro nás jako sůl a pepř - nezbytné ingredience pro skvělý zážitek z nakupování, který od nás dostane zdarma jen na wellea.cz. Myslíme samozřejmě ten zážitek, za zboží se normálně platí:)
    Jste úplně nejlepší a těšíme se na Váš další nákup!

• rychle k vyzvednutí

Parkování přímo před výdejnou. Příjemný personál.

Skvělá a úžasná Vendy,
    děkujeme za krásné hodnocení a doporučení obchodu. Jsme fakt rychlíci, takže zbožíčko je pro Vás připraveno v cukuletu:)
    Máte pravdu, jsme opravdu abnormálně příjemní a zaparkovat u nás pohodlně lze i s kamionem.
    To tedy nevidí rád soused, ale my ho také ne, takže to máme takové vzájemné...
    Máme Vás rádi a těšíme se na Váš další nákup!

vše v pořádku

Reakce obchodu Wellea.cz

Vážený pane Honzo, jsme Vám vděčni, že jste si našel trochu času a vyplnil formulář od neúplatné a nestranné Heureky. Děkujeme za skvělé hodnocení a doporučení obchodu. Jsme rádi, že u nás bylo vše v pořádku a nebudu Vám lhát, ale u nás to je zcela běžné.
    Tým welleaCZ

• dodáno do druhého dne ,super,babičce to dělá dobře na ruce(prsty)

Reakce obchodu Wellea.cz

Vážená paní Boženo, moc si vážíme, že jste si našla čas a vyplnila otravující formulář od Heureky. Děkujeme za skvělé hodnocení a doporučení obchodu. Je úžasné, že jsme Vám (babičce) mohli nějak pomoci a rychlostí dodání jsme přímo pověstní.

Reakce obchodu Wellea.cz

Vážená paní Hanko, díky moc za krásné, stručné a jasné hodnocení. Tak to máme rádi, rychle, levně, kvalitně! Vaše sdělení má pro další případné zákazníky jasnou vypovídající hodnotu. 100%, 5 hvězd, rychlost....tak nakupuj, ať to tady neprokecáme:)
    Mějte přeúžasný den a těšíme se znovu na Vás.
    Tým welleaCZ

Bohužel jsem si zadala doručení přes zásilkovnu a byla jsem okradena podvodným mejlem - lidičky POZOR NA TO !!!!Přes zásilkovnu již nikdy více

Reakce obchodu Wellea.cz

Vážená divoká medvědice Jano, chápeme Vaše nabručení, pokud se někdo na Vás dopustil nečestnosti. My vidíme, že u nás jste platila objednávku on-line předem. Jelikož využíváme nejmodernější inline platební bránu, tak u nás jste vždy 100% v bezpečí. Jak je u nás zvykem, objednávka k Vám vyrazila rychlostí světla v cukuletu a dle údajů od dopravce, byla i bezproblémově doručena dle Vašeho zvolení do výdejního místa ve vykotlaném dubu. Takže vlastně náš obchod doporučujete a dáváte 5 hvězd:)
    Já osobně nemám taky Zásilkovnu rád, ale myslím si, že to úplně loupežníci nejsou, takže si myslím, že za podvodnými mejly bude stát někdo jiný. Pokud bychom Vám nějak mohli pomoci s tím emailem, obraťte se na naši zákaznickou linku, uděláme, co je v našich silách. Vaše zkušenost nás mrzí.
    Paní Jano, jste skvělá a držíme Vám palce!
    Tým welleaCZ

rychlé dodání, objednáváme zde pravidelně

Vážení manželé Řehákovi,
    až z očí mi slzy vyhrkly....děkujeme, máme Vás také rádi! Jste úžasní, že v této hektické době, zareagujete na nevyžádané dotazníky od srovnávačů a napíšete nám takto perfektní 5ti hvězdičkové hodnocení.
    Mějte se skvěle, ať se Vám vše daří a jste zdrávi i šťastni.

• rychlost a cena

Vážený čerte,
    děkujeme za krásné hodnocení a doporučení obchodu. Jsme fakt rychlíci, cenu se snažíme držet pod pokličkou a byli jsme celý rok hodní, tak doufám, že nám s Mikulášem donesete levnější energie nebo alespoň to uhlí na zimu.
    Ať se Vám vše daří a kdyby bylo málo práce, mohu Vám dát seznam hříšníků, kteří by si to peklo zasloužili.
    Tým welleaCZ

• rychlé dodání, super komunikace

Reakce obchodu Wellea.cz

Dobrý den, já stejně vím, že nejste Jitulle:) Vy si zasloužíte obdiv a obrovský respekt za to, co děláte. Je dobře, že i v dnešní době jsou lidé jako Vy. Ať se Vám vše daří a příště můžete zase k nám.
    S pozdravem a úctou
    Tým welleaCZ

Zboží dodáno ihned po zaplacení, jen chybí návod jak používat rašelinové zábaly i bahno

Vážená Zákazníku Ověřený,
    jste neuvěřitelný a moc si vážíme hezkého hodnocení. Mně přijít bahno bez návodu na používání, tak bych se rozčulil, až by motýle přestali létat. Osobně mě to pochybení moc mrzí. Návody doposlány elektronickým holubem (néé dronem, normálně mailem).
    Máme Vás strašně moc rádi a těšíme se na Váš další nákup!