Naprosto spokojen

Nevýhodou bolo, že som musela dobierku zaplatiť v hotovosti a nie platobnou kartou

• Rychlost, příjemné jednání

Urnu jsem si osobně vyzvedával na prodejně. Vše v pořádku a doporučuji.

Přišel email že je objednávka vyřízena, ale je to týden a zboží nedorazilo. Objednávka je zaplacena

pomale alebo ziadny kontak alebo info o objednavke nic a co mam hodnotit ved nie je nic

Reakce obchodu Weburny.cz

podle čísla objednávky, které uvádíte jsme vás bohužel nemohli dohledat.
    Velice se vám omlouváme a budeme moc rádi, když s vámi tento problém budeme moci vyřešit.

Kontaktujte nás na podpoře či přes e-mail: [email protected]

Děkujeme a přejeme hezký den.
    Weburny.cz

Rychle vybavenie objednavky, tel. doladené drobnosti , mila komunikacia, ochota poradit, naozaj tento pristup si vazim

Po telefonické dohodě mi ochotně vyšli vstříc a týž den odeslali zásilku, moc děkuji!!!

doporučuji....

• Krásné urny které jinde nenajdete
    • Zboží bylo označené jako skladem, ale čekalo se na dopravu z DE

• Nabídka je velmi pestrá a odlišná oproti standartu
    • Příjemná komunikace po telefonu a rychlé vyřízení po emailu

Velmi příjemná a rychlá komunikace a snaha se domluvit, pokud se nakonec objednávka změní. Vyšli mi neskutečně vstříct

• Jsem spokojená.

Velice spolehlivý obchod. Rychlé jednání, ochota.

• Rychle dorucenie, tovar je v poriadku

• Dobrý výber rôznych druhov
    • Široké spektrum cien
    • Pre lepšiu orientáciu pri výbere by som ocenil detailné fotografie materiálu vyrobkov a vyhotovenia dekoracii

Obchod spĺňa požiadavku na daný produkt,chýba iba ten osobný kontakt ktorý by sa dal priblížiť detailami výrobkov.

Delší dodací termín !

• bezproblémová spolupráce

O.k.

• Je plastová, neodpovídá popisu. Čekala jsem hlinenou urnu. Došla s velkou časovou prodlevou, musela jsem dvakrát urgovat, načež mi bylo řečeno, ze jsem ji měla objednat dřív! To považuji za krajně necitlivé. Doporučení objednat urnu ještě před smrti tatínka. Obchodu se vyhnete.

Je plastová, neodpovídá popisu. Čekala jsem hlinenou urnu. Došla s velkou časovou prodlevou, musela jsem dvakrát urgovat, načež mi bylo řečeno, ze jsem ji měla objednat dřív! To považuji za krajně necitlivé. Doporučení objednat urnu ještě před smrti tatínka. Obchodu se vyhněte. Nic ekologického na urně není.