• Veliký výběr
    • Milé jednání se zákazníkem
    • Krásný a přehledný web
    • Jedinou nevýhodou je počet poboček a výdejních míst, jinak je vše v naprostém pořádku
  • DOPORUČUJI.

• Vkusné šperky za dobrou cenu
    • Rychlá expedice objednávky
    • Pěkná dárková krabička

Nemám co vytknout, snad jen malá poznámka:
    řetízek s přívěskem přišel v bílé dárkové krabičce s béžovou mašličkou. Já osobně bych čekala něco více "smutečního", třeba černou mašličku nebo naopak tmavou krabičku se světlou stužkou.

Urny jsou poměrně drahé, a navíc tabulka se jménem a data je prostě neúnosně drahá, namísto aby byla součástí objednávky...Jedná se o váš nečistý obchodní trik, když cenu v nabídce neuvádíte a pak ji telefonicky upřesňujete a nabízíte za velmi drahé peníze - přes 700 korun, zřejmě se spoléháte na to že vám nato lidi zdrcení smutkem z odchodu blízkých skočí... a to považuji za nečestný obchodní trik... to se nedělá. Proto máte u mne mínus, a také bych vás nedoporučil.

Reakce obchodu Weburny.cz

děkujeme za zpětnou vazbu. Bohužel, nerozumím vašim podnětům. Veškeré zboží nabízíme s cenami a štítek je k zakoupení v následujícím odkazu: https://www.weburny.cz/konfigurace. Pokud jste poté chtěl objednávku doladit telefonicky a chtěl jste přidat mosazný štítek, samozřejmě vám cena byla sdělena telefonicky.

I tak nás velice mrzí, že nejste s nákupem spokojený. Budeme rádi, když nás kontaktujete telefonicky na čísle +420 601 556 498, abychom mohli tuto situaci vyřešit.

S přáním hezkého dne,
    Weburny.cz

• Skvělá komunikace při nedostatcích v objednávce. Naprostá spokojenost. Děkuji

• Rychlost v odpovědi i doručení zboží.

Perfektně zabaleno

Ochota, vstřícnost personálu, zásilka byla dobře zabalená a ochráněná proti poškození, konečné provedení bylo hezké a decentní. Jsem spokojená.

• Velký vyber
    • Přijatelné ceny

Doporučuji,dodání v avizované termínu, precizně zabaleno,

Možnost výběru a velmi důstojná schránka perfektně provedená.

• Dlouhé dodání

• Dodání obratem, pěkné zboží.

• velmi široký sortiment
    • přijatelné ceny
    • kvalita
    • spolehlivost
    • pečlivé zabalení
    • zaslání do zásilkovny :)
    • design

Jeden z nejširších výběrů uren online v mnoha různých stylech i v různých materiálech. Výroba a připevnění štítku (velmi precizně). Ceny velmi slušné, rychlost - 7. den po objednání urna dorazila, skvěle zabalená. Vše na jedničku!

Rychlé dodání, diskrétní balení

• výhoda

• velký výběr uren vkusné , do objednané kovové barevné urny se snadno vloží urna z krematoria....možnost zavěsit.....

• Kvalitný produkt, milý personál, odporúčam!

• Výborná komunikace ohledně dotazů
    • poněkud delší dodací lhůta

Dodací lhůta zboží je poněkud delší, ale zboží přišlo perfektně zabaleno a v pořádku. Komunikace s vaším obchodem ohledně mých dotazů výborná.
    Děkuji.

• Objednávka byla velmi brzy vyřízena. Rozhodně doporučuji využít této služby. S výběrem urny a ruční malbou jsem spokojena.
    • Rychlé a spolehlivé jednání...