• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Všechny lahvičky aviváží měly povolená víčka a část obsahu se vylila do krabice.

Reakce obchodu WebObal

velice se omlouváme za vylité aviváže, bohužel se to při přepravě někdy stát může, pokud by nás zákazník informoval o vzniklé situaci, tak bychom mu obratem poslali nové zboží.
    Lenka Potměšilová

• Přišlo uplně jiné zboží, než bylo objednané.

• Poslali jiné zboží než bylo objednáno
    • Krabice byla hodně poškozená

Reakce obchodu WebObal

omlouvám se za poškozenou krabici, ale občas se to při přepravě stát může. Vaše zboží bylo objednané na dobírku, nemusela jste ho přebírat, balíček by se vrátil k nám a byl by zaslán znovu.
    Pokud jste měla dodané zboží jiné, stačilo nás kontaktovat. Do dnešního dne nemáme od vás žádnou reklamaci, až špatné hodnocení na Heurece...

• Nulová komunikace

Reakce obchodu WebObal

Omlouváme se, ale jelikož byla ve variabilním symbolu 0 navíc platba se nespárovala automaticky. Jako kompenzaci jsme Vám zaslali 1+1 zboží zdarma.

• na zboží čekám už několik dní a ještě mi nedorazilo

místo ustní vody igelitové sáčky děkuji nechci

Reakce obchodu WebObal

ústní voda Vám byla z objednávky odstraněna, protože byla na objednávku a už ji nebudeme znovu naskladňovat - NEBYLA ÚČTOVÁNA. Sáčky jste dostal zdarma jako dárek.

Kupoval jsem si u nich "odolné" nitrilové rukavice přišel mi čínský šmejd co nic nevydrží... Rozhodně nedoporučuji

• V cca. 30 % sáčků je vadné ZIP zapínání

Reakce obchodu WebObal

mrzí náš, že jste nebyl se ZIP sáčky spokojen. Bohužel nejsme výrobci a mohlo se stát, že šlo o vadné kusy. (I když naše Zip sáčky objednáváme z Německa více než 10 let a ještě jsme na ně reklamaci nikdy neměli...)

Zboží jste mohl vyreklamovat.
    Pokud by šlo opravdu o vadné kusy vyměnily bychom je, nebo vrátili peníze.

Ing. Gabriela Radová

Výrobek byl nedostatečně zabalený a přišel poškozený. Oprava svárů byla rychlejší jak reklamace.

Větší množství poškozených rukavic v balení. Slepené dohromady, díravé. Slabý materiál a při navlékání se trhají.

Reakce obchodu WebObal

Vaše tvrzení se nezakládá na pravdě, prodali jsme stovky tisíc podobných rukavic bez jediné reklamace. Pokud vám zboží nevyhovovalo proč jste neposlal reklamaci.

Je smutné když lidé jako vy poškodí práci celého týmu a především neoprávněně.

Ing. Gabriela Radová

• Nekvalitní roušky, co se trhají
    • Ztráta peněz

• Špatně zabaleno. Aviváž praskla a vytekla, zbytek částečně poškozen. Již nikdy u nich nenakoupím.

• Doprava

Totální selhání. Na stránkách dodání do druhého pracovního dne. Díky. Dopravci že měly údajně plný auto nedorucily síť na senaz a mi. Vyvezly do hnoje materiál že 40hektaru. Vím firma za to nemůže ale nemá slibovat na stránkách že dodání proběhne do druhého pracovního dne... Kdybych to věděl tak neobednam pac jsme přišly možná o 100baliku senaze

Reakce obchodu WebObal

opravdu mě mrzí, že GLS nedodala balík včas. Bohužel před Vánoci se toto někdy stane a my to nedokážeme ovlivnit.
    Škoda, že jste nám nezavolal, byla možnost vyzvednout síťovinu na depu přepravky.

S omluvou
    Ing. Gabriela Radová

Objednal jsem bílý dávkovač Dettol s okurkovým mýdlem (chtěl jsem konkrétně tento) a byl mi dodán stříbrný dávkovač s mýdlem aloe vera...

• Platba odešla z účtu, v systému nespárována. V systému chybí objednávka. Z důvodu chaosu ruším objednávku.

Reakce obchodu WebObal

mrzí nás vzniklé komplikace.
    Po vytvoření objednávky jsem Vám ihned psala, že se stal problém a Vaše objednávka se nám nespárovala a hlásí chybu. Po týdnu jsem psala znovu.
    Dnes jste mi zaslala číslo účtu a během 5 minut jste měla peníze vrácené.

Ještě jednou se omlouváme za vzniklé problémy, ale snažili jsme se je co nejdříve vyřešit.

S přáním hezkého dne,
    725 586 487

Obchod těží ze současné situace a obvyklé desinfekce prodává za víc než dvojnásobnou cenu, než je obvyklé. Mají na to právo, ale nepřipadá mi to seriózní.

• OBCHOD V POHODĚ SUPER, ALE ZBOŽÍ JE JINÉ, NEŽ SE POPISUJE. BÍLÁ NENÍ CANDEO. ALE JE TO JEN MŮJ POŽADAVEK. HEZKÝ DEN. S POZDRAVEM MILI.